Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
yacenty

Komin do 10245

Polecane posty

yacenty    557

Witam!

przepalil sie komin na styku rury i tłumika - dolna czesc - da sie to jakos spawac? ile moze kosztowac taki nowy komin?

jest jakis sposob zeby go dac w jednej lini ze slupkiem kabiny?

pozdrawiam

YacentY

wojtek3222    2

Ja gdzieś widziałem jak kiedys chcielismy kupic ciagnik w jakims komisie to stal zetor ,ale chyba 10145 jak dobrze pamietam to mnial przerobiony tlumnik na slupek kabiny . Pamietam ,że bylo tam jakies kolanko i mocowania do tlumnika przyspawane do slupka kabiny , a tlumnik to byla chyba zwykla rura .

ja do 1134 zamontowalem Prostą rurę bez niczego w środku. Taki wydech kosztuje chyba tylko jakoś 150. ale naprawde jak lubisz słyszeć jak ci turbina gwiżdze to nie ma niczego lepszego. Polecam

Wiadomość z agroFakt.pl

yacenty    557

chcialbym z miare ormalny tlumik tylko tak go zalozyc zeby nie zasłanial widoku

elektrotech    3

zalezy jak ci poszedł spaw..ja zawsze robię nakładkę z kolnierzem -spaw migomat i trzyma jak znowu gdzieś nie przywale -gruby konar :rolleyes:

yacenty    557

znajomy wstawil nowy spod, zrobil zastrzaly (bo o dziwo ich nie bylo) poprawil góre - wymalowalismy go jakas farba podobna do hameritea i wyglada jak nowy :rolleyes: kosztowało 30zl - taki nowy w świdnicy w sklepie zetora 240zl

Turbina    9

Ja bym polecił kupno nowego,jak się stary wypalił to znaczy że nie jets już za cudowny w środku,przez co ciągnik jest głośniejszy no i większe ryzyko puszczania iskier,a montowanie pustej rury to nie za mądre.Hałas nieziemski,spore ryzyko pożaru.no i zbyt lekki wydech to nie jest za dobre dla turbiny

Pawełtdi    0

Część serii 7520-10540 miała tylko prostą rure. Nie są właściwie głośniejsze od tych z tłumikiem, turbinie raczej to nie przeszkadza i ładniej wygląda.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować