Skocz do zawartości
marian20

Rozsiewacz nawozów JAN POL - GRASS POL

Polecane posty

mati8991    10

witam,zakupiliśmy rozsiewacz jedno tarczowy (używany)  grass-rol 500kg i od razu wpadliśmy na pomysł przedłużenie łopatek praktykował to już ktoś ?

Wiadomość z agroFakt.pl

asso2    0

Witam

Moim zdaniem dłuższe łopatki trzeba cofnąć, ja mam na środkowym otworze. Moja interpretacja jest taka, że granulki wcześniej mogą opuścić talerz.

pablo266    0

dluzsze mam ustawione na srodek, krotkie probowalem i max do przodu i max do tylu zgodnie z kierunkiem obrotu( kreca sie do srodka) i wg mnie zadnej roznicy. wali na srodek za grubo. zastanawiam sie nad zmiana obrotow zeby krecilo sie na zewnatrz.

mati8991    10

a to u nas są łopatki jednakowej długości  trzeba będzie poświecić troszkę czasu i spróbować zrobić dłuższe łopatki i je regulować ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez hydroplast
      Witam

Mam problem z moim rozsiewaczem nawozów Sulky DPX EXPERT.

Od jakiegoś czasu nie działa mi waga.

Pokazuje mi tylko na komputerze komunikat " hopper empty" skrzynia pusta.

Waga cały czas pokazuje 0,000kg.

Czy ma ktoś jakiś pomysł, oczywiście rozebrałem skrzynkę elektryczną i żadnej wilgoci nie było w środku.

Załączam zdjęcia.

Czy wie ktoś jaki jest pin do komputera Sulky vision wpb . W komputerze jest opcja sprawdzania czujników itp. Ale chronione jest to 4 cyfrowym pinem.

• Przez musso
      Sprzedam rozsiewacz nawozów bogballe 600L jednotalerzowy.Woj.warmińsko mazurskie okolice Szczytna.

• Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania rozsiewacz Amazone Za-F 1003, ładowność 1t ,  w bardzo dobrym stanie, nie malowany , Cena do uzgodnienia tel. 503-459-794

• Przez kamil5421
      Sprzedam rozsiewacz Vicon RS-M z 2005 r. o ładowności 1500 kg , stan bardzo bodry , nie malowany ,  hydraulicznie sterowany , poziomowanie hydrauliczne . więcej info prosze dzwonić 503-459-794

• Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania w bardzo ładnym stanie rozsiewacz Amazone ZA-F 1003 , ładownośc ok 1000 l. Cena to 4500 do negocjacji .