Skocz do zawartości
franko

NH T6020 Plus czy JD 6430 Comfort

Polecane posty

franko    1

Nareszcie ktoś (nibynikt) powrócił do tematu i za to plusik. Tak a jednak.

http:/www.youtube.com/user/frankulka/videos

Daniel215    0

czyli decyzje już podjełeś???

jak byś znał cene już, to podaj nam na forum, napewno nie jednemu gospodarzowi sie przyda, który jest w podobnej sytuacji.. <_<

i jeszcze jakie wyposażenie bedziesz brał... :)

Wiadomość z agroFakt.pl

franko    1

Nareszcie się zdecydowałem, jak wszystko dojdzie do skutku to na pewno odezwę się i może jakiś filmiki znajdą się. Jeszcze tak dla informacji miałem też na myśli 6530 moc ta sama ale za to moment obrotowy ma mniejszy od 6430, 6530-504Nm a 6430-512Nm.

http:/www.youtube.com/user/frankulka/videos

Damin180894    8

U mnie w okolicy jest więcej NH, znajomy ma 3 JD i kupił teraz NH bo powiedział że JD już nie są warte swojej ceny. Moim zdaniem za bardzo się cenię, ja tam nie widziałem żeby wykonanie NH było gorsze od JD. Z tym spalaniem JD to jest różnie każdy mówi inaczej.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak dla mnie NH to marka stosunkowo konkurencyjna, chociaż mocniejsze modele wcale nie są takie tanie, zwłaszcza, gdy chce się mieć lepiej wyposażony traktor. JD renomę ma chociaż się cenią, ale muszę przyznać, że w mojej okolicy przodują JD i Zetory w przedziale powyżej 100KM. Co do poruszanego spalania JD ma duża dawkę, ale za to można liczyć na moc w trudnych sytuacjach. NH ma małą dawkę i bywa tak, że 20 KM słabszy Pronar chodzi lepiej w pługu czy bronie wahadłowej niż 100 konny NH.

Damin180894    8

Mi tam Nh rzadko słabnie, tylko jak jest przeciążony ale to każdy tak ma. U mnie najwięcej jest chyba NH, Pronarow, Belarusów no i JD parktycznie nic innego nie ma.

Daniel215    0

Damin180894@ i Bobek_Farmer@ o czym wy piszecie??? franko@ już sie zdecydował i wybrał ciągnik... Temat jest o czymś innym... jak chcecie sobie popisać to jest PW :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gucio913
      Witam chcę kupić ciągnik do ciągniecia tandem lub tridem samego ładunku 20-25 ton interesuje mnie prędkość min 50km/h lub wiecej niskie spalanie cena ok 130 tys netto i mała awaryjność musi też mieć amortyzację przedniej osi i moze ale nie musi mieć amortyzację kabity moc myslę min 200KM do nawet ponad 300KM nie interesuje mnie jcb fastrak.
    • Przez Areeckii
      Witam tak jak w tytule stoję przed wyborem ciągnika z grupy CNH. New Holland T4.85 i Case Farmall C85. Cena New Hollanda 150netto Case 145netto. ( obie ceny bez negocjacji) Identyczne wyposażenie w obu tych ciągnikach tj. rewers elektorhyd, mokre sprzęgło, półbieg, klima, szyberdach, fotel penum, 6 par hydrauliki. Który według was byłby lepszym wyborem? A może macie jakieś inne propozycje na pomocnika do gospodarstawa 50ha. Główna Valtra N111e. Pomocnik pracował by z opryskiwaczem, siewnikiem nawozów, rozrzutnikiem, prasą belującą, beczkowozem, broną łąkową. 
    • Przez Stefanc~360
      Witam chcę zakupic nowy ciągnik mianowice mysle nad nowym case farmall a 115 i nie wiem czy to dobry wybor ma on za zadanie jako głowny koń pociągowy ma zastąpic starego case international 844xl 80km jakies opinie posiadaczy chcę się dowiedzieć konkretnie o tym case a nie typu ja posiadam jd i kupuj bo najlepszy, będę wdzięczy za wyrozumiałosc pozdrawiam
    • Przez Mateusz1997
      Witam jak sie sprawuje deutz fahr 420 ttv...w pracy..jak go oceniacie? Z góry dzięki za odpowiedz?
    • Przez dawid141413
      Czesc, chce kupic ciagnik o mocy 110-115km, wazne zeby byl wąski maks 200cm, moze byc bez napedu. Prosze o jakies propozycje