Skocz do zawartości
franko

NH T6020 Plus czy JD 6430 Comfort

Polecane posty

franko    1

Nareszcie ktoś (nibynikt) powrócił do tematu i za to plusik. Tak a jednak.

http:/www.youtube.com/user/frankulka/videos

Daniel215    0

czyli decyzje już podjełeś???

jak byś znał cene już, to podaj nam na forum, napewno nie jednemu gospodarzowi sie przyda, który jest w podobnej sytuacji.. <_<

i jeszcze jakie wyposażenie bedziesz brał... :)

Wiadomość z agroFakt.pl

franko    1

Nareszcie się zdecydowałem, jak wszystko dojdzie do skutku to na pewno odezwę się i może jakiś filmiki znajdą się. Jeszcze tak dla informacji miałem też na myśli 6530 moc ta sama ale za to moment obrotowy ma mniejszy od 6430, 6530-504Nm a 6430-512Nm.

http:/www.youtube.com/user/frankulka/videos

Damin180894    8

U mnie w okolicy jest więcej NH, znajomy ma 3 JD i kupił teraz NH bo powiedział że JD już nie są warte swojej ceny. Moim zdaniem za bardzo się cenię, ja tam nie widziałem żeby wykonanie NH było gorsze od JD. Z tym spalaniem JD to jest różnie każdy mówi inaczej.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak dla mnie NH to marka stosunkowo konkurencyjna, chociaż mocniejsze modele wcale nie są takie tanie, zwłaszcza, gdy chce się mieć lepiej wyposażony traktor. JD renomę ma chociaż się cenią, ale muszę przyznać, że w mojej okolicy przodują JD i Zetory w przedziale powyżej 100KM. Co do poruszanego spalania JD ma duża dawkę, ale za to można liczyć na moc w trudnych sytuacjach. NH ma małą dawkę i bywa tak, że 20 KM słabszy Pronar chodzi lepiej w pługu czy bronie wahadłowej niż 100 konny NH.

Damin180894    8

Mi tam Nh rzadko słabnie, tylko jak jest przeciążony ale to każdy tak ma. U mnie najwięcej jest chyba NH, Pronarow, Belarusów no i JD parktycznie nic innego nie ma.

Daniel215    0

Damin180894@ i Bobek_Farmer@ o czym wy piszecie??? franko@ już sie zdecydował i wybrał ciągnik... Temat jest o czymś innym... jak chcecie sobie popisać to jest PW :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrass
      Witam ma do wyboru dwa ciagniki , ciagnik bedzie pracowal przy turze w wekszosci czasu. Nh mam  okazje kupic za 185 netto a Jd za 220tys, warto doplacac 35 tys?
    • Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 
    • Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa
    • Przez xdx
      co sadzicie o ciągniku solis 60 
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.