Skocz do zawartości
Tommy

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bawia
pawlikk18    0
Mi osobiście w Terminalu sie podoba serdecznie polecam przyjechac. Sadzac po wieku to kolega był na jakies szkolnej imprezce bo w tym klubie to watpie

no proszę Cie! Bylem w Terminalu ostatnio i może 100 osób było :) Wiec takich bajek nie opowiadaj. Klub sam w sobie fajny ale ostatnio świeci pustkami i zajeżdża wiksą....

henry19    0

ja polecam club corrado suchowola i pallazzo radzyń podlaski tam so najlepsze imprezki

grzecho106    0
Gorzelnia Club Łabunie !!! jeżdzi ktoś tam? :)

Heh ten klub leży 8 km odemnie.Z kąd jesteś ?

Wiadomość z agroFakt.pl

banan575    104

Panowie a w MODLIBORZYCACH i w TRZYDNIKU DUZYM graja koncerty discopolo nadal????

Kamil360    0

ja nie jeżdżę jeszcze za młody jestem ale bracia tam często bywają

tommy66692    10
Panowie a w MODLIBORZYCACH i w TRZYDNIKU DUZYM graja koncerty discopolo nadal????

w Modliborzycach nic teraz nie ma-mam do Modliborzyc 10km i często tam bywam.

banan skąd jestes?

Protector Konary...burdel....ale wszyscy tam jadą bo wszyscy tam są:) W Heven Leszno jest zaj*** no i stara Krobia gdzie są potańcówki przy disco polo...a i polecam też protector Dobramyśl:)

lordhagen    280

a ja się bawię... we własnym zakresie. nie mam gospodarki, więc zabawą i rozrywką jest dla mnie jeżdżenie traktorem, lub robienie fotek maszyn i krajobrazów. kiedyś lubiłem pograć na kompie ale mi to przeszło. a imprezy? tylko w szkole, lub jakieś ogniska albo u kolegów na sylwka. nie przepadam za klubami itd. zresztą jestem za młody na to (15 lat)

bartus16    8
Disco polo grają w "disco OMEGA" (Stanin, lubelskie)

ja tam jestem co tydzien i jest za***iście :)

lukasz20    0

u mnie w okolicy z tych bardziej znanych to "No name" w Bąkowie Górnym :) kiedyś kiedyś to często tam się bywało. Teraz to najbardziej lubię rodzinne imprezy wesela itp :) ale piwko przy grillu czy flaszka od święta z kolegami to też dobry sposób na mile spędzony czas

banan575    104

U nas kiedys byly super imprezy i grali takie piosenki :):)

ale ze sie prali, tlukli obcych potem miedzy soba to teraz nie ma nic.

Bydlo ma miejsce w stajni lub na pastwisku. :):)

Apropo tej piesni fajne slowa sa od 1.55 do 2.13 pozatym super jest refren *Milosc jest piekna.................

bartus16    8
ja nie jeżdżę jeszcze za młody jestem ale bracia tam często bywają

a z kad ty jestes dokładnie ?

matus951    5

Wczoraj u mnie w mieście było "Wieś Party" :D Kto przyjechał trakotrem i pokazał dowód miał tam coś za darmoche ;)

klocek    0

oczywiscie jesli są jakies wystawy czy cos w tym stylu to sie jezdzi , fajnie tak piwnko wypic przy ciągnikach

pamiętam jak to bylo w gravicie, wystawa i pokaz john deerow, jakis zespoł gral, pwio, kielbasa;d hehe luzik byl

a na weekend to na wioske sie wychodzi i ze znajomymi piwnko sie pije :P

bodzio1108    79

Najlepiej to lubie piwko w domu po robocie, bądź u kolegi itp. Ale na dyski ostatnio to jeżdże na: Protector Brzeski, Protector Wola Krzysztoporska, kiedyś byłem na Protectorze w Białej k.Wielunia i w Protectorze Uniejów ale tam to strasznie daleko mam. A najlepsze zabawy to są w Kamocinie, Woli Kamockiej, Lutosławicach Rządowych, Grabicy i Orzku, wszystko w OSP, orkiestra w większości gra na scenie i piosenki disco-polo i różne takie weselne itp. strażaki stoją na 'bramkach', piwko na wozie strażackim sprzedają itp. Zarąbiście też jest na Groblach w Klukach k.Bełchatowa, impreski pod chmurka. Mówie wam impreski zarąbiste. Kiedyś raz też byłem na Broszkach ale tam też daleko, ale fajnie pewnie latem sie tam wybiore.

damian131091    28

Ja to wycieczki po wioskach mojim motorkiem, mecz piłki nożnej, ogniska a co do dyskotek to tak: klub Scorpio Wnory Wiechy, czasami Atlanta Jeżewo Stare, a ostatnio chodze po dyskotekach w Białymstoku:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd?