Tommy

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ovca    29

haha a ja nie tylko jeżdżę na disco :P ale także jestem D.J. :P razem z bratem ciotecznym ;] :wacko: :D ale tak to Mefisto --> kocham ten klub :P i te panny :*:* a tak pyzatym to ..."Wiśniowa Wola"..."Szczekociny".... <---- tam gramy z Bratem :D tzn. to on gra bo jest rezydentem a ja Sie ucze i fajnie jest :] ... a no i disco w polu ;] Boys, Akcent i te rytmy <haha> pozdro dla wszystkich którzy lubią i umieją Sie dobrze bawić bez dużej ilości % :P ..... No i szczególne pzdr. dla "wojtek3222" za to ze nie pije często tylko jak jest okazja :] -->siłka<--- ponad wszystko .. pzdr dla całego AF.pl .... strona jest za***ista ;] :P B


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

zaluje ze slask nie jest na polnocy kraju, bo napewno uczeszczalbym na imprezy hardstyle, ale niestety w mojej okolicy taka zabawe raz na 2 miesiace organizuje klub sahara, ale ten klub to rzeznia i jakos juz pare razy chcialem pojechac ale zawsze mnie zniechecily bandy nacpanych bawolow oblewajacych sie red bullami i blachary przypadajace na kazdy metr kwadratowy klubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUSCHTAGEN    136

Prawda jest taka,że wixiarzy wytępić się nie da. Gdzie byś nie uderzył zawsze się znajdą,raz mniej raz więcej. Ale najważniejsza jest muzyka i klimat,w końcu nie jedzie się z misją patrzenia na tych pajaców.

No nie wierzę,tyle osób na forum i nikt się nie wybiera :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie bylem w tym klubie ale słyszałem ze jest naprawde fajnie i jest dobry klimat,podobno najlepszy club w Małopolsce :wacko: Mam nadzieje ze w przyszości sie tam wybiore,chodz jest daleko bo okolo 150 km ale słyszałem ze warto,czego się nie robi dla dobrej zabawy :P

Pozdrawiam

 

Może i w piątek jest kicha w Energy 2000 ale w sobote to pełna kultura sprawadzają dowody i nie ma dzieciarni naprawde polecam ten klub i jeszcze po ostatniej przebudowie super klimat.


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3
Może i w piątek jest kicha w Energy 2000 ale w sobote to pełna kultura sprawadzają dowody i nie ma dzieciarni naprawde polecam ten klub i jeszcze po ostatniej przebudowie super klimat.

po przebudowie jeszcze nie byłem :angry: ale już nie długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

a słyszeliście o klubie viva w wapnie k. kcyni?

bardzo tam wesoło ostatno :wacko: (ewakuowali ludzi z dyskoteki(stara kopalna soli zaczęła się zapadać :P :P ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

Wiadomo jak większośc gdzieś tam wieczorkiem przy piwku ale jak tylko mam wolne popołudnie to zbieramy się z kumplami i robimy wypady na motorach w teren. a prawie w każdą niedzielę wybieramy się na cały dzień - motor, plecak i w teren. Trudno nazwac to odpoczynkiem bo przyjeżdżam zmęczony, cały w błocie ale ile przy tym jest frajdy i adrenaliny :wacko: pozdro dla crossowców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja jak mam wolny czas to wskakuje na motór i kita po piwko =)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ha ostatnio był Striptiz w Szumowie a ludzi było tyle, że biegac sie po sali dało... za jedyne 3zł drożej... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    54
a słyszeliście o klubie viva w wapnie k. kcyni?

bardzo tam wesoło ostatno ;) (ewakuowali ludzi z dyskoteki(stara kopalna soli zaczęła się zapadać :lol: ;) ))

 

W sobote bardzo mało ludzi było w vive -kuzyn był !!! a łądnie sie zapadła ziemia:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Alcatraz, SQ, Estravaganza, ego, Czarna Owca, Gold Angels - to wszystko w Poznaniu, czasami jeździmy do imprezowni 'LUZ' w Bukowcu, woj. lubuskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    89

Omen Płośnica

Ibiza Zalesie

Blue Staroźreby

 

To są klubiki!! ::lol:;)

Szkoda tylko, ze do kazdego mam około 75 km ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

We Wrocku wystarczy rynek i Ruska :lol: ;)

a jak jadę na wioche to:

Protector Biała albo Brzeski

i czasami Chicago Club Broszki (polecam Oldboy's Party)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

A ja na "relaxiE":Dd


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

ja jak ostatnio bylem w imperium to jakas laska chciala se ze mna ozenic ale teraz jest troche glupio bo sprawdzaja dowody o ta dziewczyne co zgwalcili :blink: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

tak to jest w Swietokrzyskim a dokladnie w Busku Zdroj

A ty pawoo86 skad jestes :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawoo86    0

Ja to powiat Opatowski.Najczęściej to jeżdżę do klubu Milano Baćkowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V8.    0

Protector Wola Krzysztopolska

Ambasador Gidle

Manhatan Bełchatów

Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

Ja w Baćkowicach bylem tylko raz ale nie pamietam zaduzo z tego wieczoru

Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15
Protector Wola Krzysztopolska

Ambasador Gidle

Manhatan Bełchatów

Pozdrawiam .

 

 

hehe byłem jak narazie w Protku kilka razy... za***iście duzy klub :blink:


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Najlepiej iść na rowerek albo w domu muzyki w spokoju posłuchać w ostateczności z kumplami jakiegoś nalewatorka obalić


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj