Tommy

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy?

Polecane posty

rafffffff    9

Aja jesli mam chwile w weEkend to w Protektorach baluje tam sie odstresowuje i nabieram sil ;)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2

Hehe @witek zapewne masz na mysli sektor 12 stadionu Pogoni Szczecin ;) Ja juz nie chodze nie bede bambusom kibicował ;) za ta kase to ja mam wjazd na balety a reszta jest milczeniem ;)

 

a tak wogole to skad Ty jestes???????

 

pozdro mlody87


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

O tuż to!! Akcent w Szumowie, Scoorpio we Wnorach Wiechach, Atlanta w Jeżewie, Fantazja w Jaświłach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

@młody87 jak byłem na studjach jezdziłem z Legia po całej polsce, a jestem z mazowsza


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

ja rzadko jezdze na inprezy ale jak mi sie zdazy to najczesciej Energy 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

a racja typu zabaw zapomniałem dodac-oczywiscie Disco Polo - techno -pop ;) ale króluje te pierwsze i jest dzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Ciekawy temat ;). Kiedyś jeździłem na różnego rodzaju dyskoteki- do Sycewa, Izbicy Kujwskiej, Konecka. Obecnie na studiach odwiedzam różne kluby w Bydgoszczy.

Natomiast jak są wakacje i jest ciepło, to jestem na każdej wiejskiej plenerowej imprezie disco polo, którą organizuje sołectwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no i napewno koledzy z kuj-pom bawią się również w Niszczewicach-Genesis(czy jakos tak ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

no a slyszal ktos z kuj-pom o imprezach w Krzywosadzy ktore odbywaly sie w remizie i byly prowadzone przez mlodych ochotniczych strazakow


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Tak, Niszczewice znam, ale tylko z opowiadania kumpli bo osobiście jeszcze nie byłem. W kujawsko- pomorskim mogę jeszce wymienić dyskoteke w Broniewicach ;).

A o tej Krzywosądzy to nie słyszałem, musiałbym się kuzyna spytać ;). Pewnie te imprezy były robione tylko dla ludzi z okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

stal bramkarz (kolo 40 lat) i jak kupiles bilet to juz byles swoj a jak w barze zostawiles troche kasy i nie dostales miedzy oczy to juz wogule, a najlepiej to znac kogos z ekipy prowadzacej. ale ogulnie jak bys byl to bys byl


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tommy    1

A wiecie może lub słyszeliście o imprezie w Śródce (woj WLKP) Klub SęK???????????????????? ;) ;) B) B) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

ja jak mam wolny czas to dzwonie do kumpli i pytam sie gdzie dzis oni muwia u kogo ide tam i poprostu jest chłopska popijawa a na weekendzie to zawsze strazacy udostepniaja remize i tam sie robi prywatna impreza czyli znajomi sami i tam jest tez popijawa. a jak juz sie gdzies wyrusza zeby sie pobawic a nie spic to galaxa bystrzejowice albo gdzies na Lublin sie pakuje. Ale zawsze najlepeiej jest ze znajomymi sie pobawic u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK86    0

NO tak jak pioter pisze ja odpoczywam w Niszczewicach w klubie Genesis. Ogólnie fajna imprezka. I można spedzić miło czas w sobotni wieczór po pracy w polu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
Tak, Niszczewice znam, ale tylko z opowiadania kumpli bo osobiście jeszcze nie byłem. W kujawsko- pomorskim mogę jeszce wymienić dyskoteke w Broniewicach :rolleyes:.

A o tej Krzywosądzy to nie słyszałem, musiałbym się kuzyna spytać :P. Pewnie te imprezy były robione tylko dla ludzi z okolicy.

Ja mieszkam niedaleko... Robią tam niezłe zabawy, słyszałem, że w tą sobotę ma być jakaś! W okresie wakacyjnym są co tydzień i nie bawią się tam wyłącznie ludzie z okolicy!


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK86    0

Słyszałem o Konecku. podobno fajna impreza. Ale osobiście jeszcze tam nie byłem....może niedługo się wybiorę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Jeżeli chodzi o koneck, to kiedyś tam bywałem bardzo często i było nawet fajnie. Ta impreza ma swój specyficzny klimat, ale można to polubić. Proponuje jeździć tam, kiedy nie ma żadnych świąt itp. bo straszny tłok tam wtedy jest.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja często z kumplami urządzamy wypady na wiejskie zabawy organizowane przez straż w remizach a i czasami do jakiejś dyskoteki np. "Galaktyka" na Laskach koło Olkusza.


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0
Jeżeli chodzi o koneck, to kiedyś tam bywałem bardzo często i było nawet fajnie. Ta impreza ma swój specyficzny klimat, ale można to polubić. Proponuje jeździć tam, kiedy nie ma żadnych świąt itp. bo straszny tłok tam wtedy jest.

 

Dokladnie w jakies swieta albo inne wazniejsze imprezy jest strasznie duzo ludzi i wtedy est nie ciekawie straszny tlok i scisk, w wakacje tez bywa tloczno ale ogolnie ok imprezy, fajna ochrona :wacko: szczupli kolesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0
a co byscie powiedzieli o Energy 2000 ?

Nigdy nie bylem w tym klubie ale słyszałem ze jest naprawde fajnie i jest dobry klimat,podobno najlepszy club w Małopolsce :wacko: Mam nadzieje ze w przyszości sie tam wybiore,chodz jest daleko bo okolo 150 km ale słyszałem ze warto,czego się nie robi dla dobrej zabawy :P

Pozdrawiam


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUSCHTAGEN    136

Jeśli ktoś lubi takie klimaty jak gwizdki,białe rękawiczki,14 letnie panny oraz weseli "pigularze" to drzwi EnergY w piątek stają otworem...:wacko: Chociaż muszę przyznać że stopniowo ten klub wychodzi na ludzi w ostatni piątek gościł tam Westbam...

A propos długiego weekendu może wybiera się ktoś z forumowiczów 2 maja na Trance Connection do katowickiego spodka? Zapowiada się całkiem przyzwoity event z udziałem takich osobistości jak Marcel Woods,Marco V,Cosmic Gate,Sean Tyas,4 Strings i inni

ZERO komercji :P

Pzdr z grodu Kraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj