Tommy

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy?

Polecane posty

Tommy    1

Panowie pochwalcie się gdzie i w jaki sposób spędzacie wolny czas!!

Ja lubie wyskoczyć na imprezke do Manieczek(Ekwador)i Poznania(Pulsar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

ja jak mam troche czasu to odpoczywam w domu z piwem ;) a większosc jak ma wolny czas to idzie pod sklep hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5

ja tak roznie sprdzam

pzry browarku domku

to na dyskie do jockey

lub ambra Blichowo

chyba ze na jakos pizze z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

Gorzelnia Club Łabunie !!! jeżdzi ktoś tam? ;)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Ostatnio(wczoraj) byłem na "Punky Reggae Live2007" w Warszawie(klub Proxima) i tego typu imprezy mnie interesują. A jak nie ma to wolny czas spędzam na rowerku, świetna zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja równiez w wolnym czasie lubie uprawiac sport i zwiedzac okolice. No i oczywiscie po kazdym udanym dniu trzeba sobie wypic piwko.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

a ja wolny czas spedzam w domu w kapciach z piwem przy jakims dobrym meczu piłki noznej najczesciej liga polska lub angielska


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

No to ja widzę że nie pasuję do otoczenia, każdy tu o piwku itp a ja totalny abstynent jestem ;) ;) Kumple nie mogą się doczekać kiedy będę miał prawko to będą mieli kierowce pewnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Ja to rzadko piję ( tak 5 razy w roku ) , ale nie z powodu ,że abstynent , tylko od roku na siłowni cwicze codziennie oprocz wekeendów. A i oprocz imprez to czesto jezdzimy z kumplami na pizze , kebaba itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Wojtek3222 ja czesto bywam w akcencie jest tam super tam to jest impra!


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

jo u wuja jak robie to raczej nie ma odpoczynku za bardzo ale jak juz sie nadazy to biore piwko albo i nie...heh i siadam przed telewizor..a jak w domu jestem to piwka mniej ale za to agrofoto jest.. ;);) heh


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Ja lubie wyskoczyć na imprezke do Manieczek(Ekwador)i Poznania(Pulsar)

nie wiedzialem ze ten cyrk jeszcze istnieje, dalej pewnie wixa rzadzi, tanie narkotyki i cale hordy debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekNH    0

Ja jestem zapalonym narciarzem. Jak mam wolną chwilę jadę w Alpy albo w Karkonosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Ja po robocie to przed sklep po.... oranżade ^_^ A tak z kolegami to dzwonimy po pizze i gościu (pizzamann) podjeżdza na boisko. Kiedyś przywieżli nam 2 pizze w 2 autach ;) ale nie daliśmy drugi raz za dojazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2

witam

 

a bawi sie ktos w Szczecinie??? Grand Cru, Elite, Baila czy nowo otwarta Czarna Perła ;) W Szczecinie to sie mozna pobawic nawet. Ja tam zaraz najprawdopodobniej jade na Szczecin do Tiger Club Michalczewskiego, wiosenke z kolesiami powitac i utopic co trzeba w kufelku ma sie rozumiec(czyt. marzanne) B) mam o tyle dobrze ze do Szczecina mam ok 8 km hehe i taryfka i w chacie szybko.

Ale najlepsze to sa prawdziwe wiejskie balety z nutka disco polo i dobrymi, miejscowymi d...mi. Na takie rarytasy to jezdzimy z kolesiami w promieniu do 50 km tak chociaz kilka razy w roku ;) Ale na ogol wolny czas to komputer a jak komputer to ..........AGROFOTO ;)

 

pozdro mlody87


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
Ja równiez w wolnym czasie lubie uprawiac sport i zwiedzac okolice. No i oczywiscie po kazdym udanym dniu trzeba sobie wypic piwko.

Z tego co wiem Zetor7211 to ty jesteś jeszcze nie pełnoletni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

ojjjj bywa i to czesto:PP.Ostatnio kolesiew dali p[opalic ze kolo w szpitalu byl ;) a skad jestes? bo bo do buska mam ok 25km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0
Z tego co wiem Zetor7211 to ty jesteś jeszcze nie pełnoletni. ;)
)

no to co? ja też lubię do sąsiada iść na seans filmowy przy piwku,nalewce czy winku ;) (oczywiście własnej roboty ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz14    1

ja lebie jeżdzić do sigmy(orawa,podhale),,,,a w te wakacje się może wyrwe do epsilona albo do energy 2000:]:]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

@młody87 w szczecinie to tylko bawiłem sie na piekełku pewnie wiesz o co chodzi ;)


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

ja mieszkam kolo chmielnika w drugni to jest jakies 20km od buska ale wiecie ja mam 14 lat i vzasami mnie nie chca wpuscic ale najgorzej jest kiedy starzy wyczuja alkochol i papierosy ale konczy sie zawsze na kazaniu

Pozdro for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj