Skocz do zawartości
Tommy

Gdzie bawią się rolnicy? Jakiego typu są to zabawy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bawia
Tommy    1

Panowie pochwalcie się gdzie i w jaki sposób spędzacie wolny czas!!

Ja lubie wyskoczyć na imprezke do Manieczek(Ekwador)i Poznania(Pulsar)

dziku    2

ja jak mam troche czasu to odpoczywam w domu z piwem ;) a większosc jak ma wolny czas to idzie pod sklep hehee

Wiadomość z agroFakt.pl

adasiorek    3

ja tak roznie sprdzam

pzry browarku domku

to na dyskie do jockey

lub ambra Blichowo

chyba ze na jakos pizze z kumplami

versus    16

Ostatnio(wczoraj) byłem na "Punky Reggae Live2007" w Warszawie(klub Proxima) i tego typu imprezy mnie interesują. A jak nie ma to wolny czas spędzam na rowerku, świetna zabawa ;)

Miki7211    5

Ja równiez w wolnym czasie lubie uprawiac sport i zwiedzac okolice. No i oczywiscie po kazdym udanym dniu trzeba sobie wypic piwko.

witek    2

a ja wolny czas spedzam w domu w kapciach z piwem przy jakims dobrym meczu piłki noznej najczesciej liga polska lub angielska

versus    16

No to ja widzę że nie pasuję do otoczenia, każdy tu o piwku itp a ja totalny abstynent jestem ;) ;) Kumple nie mogą się doczekać kiedy będę miał prawko to będą mieli kierowce pewnego ;)

wojtek3222    2

Ja to rzadko piję ( tak 5 razy w roku ) , ale nie z powodu ,że abstynent , tylko od roku na siłowni cwicze codziennie oprocz wekeendów. A i oprocz imprez to czesto jezdzimy z kumplami na pizze , kebaba itp.

Zetor5340    1

jo u wuja jak robie to raczej nie ma odpoczynku za bardzo ale jak juz sie nadazy to biore piwko albo i nie...heh i siadam przed telewizor..a jak w domu jestem to piwka mniej ale za to agrofoto jest.. ;);) heh

brzozak2    236
Ja lubie wyskoczyć na imprezke do Manieczek(Ekwador)i Poznania(Pulsar)

nie wiedzialem ze ten cyrk jeszcze istnieje, dalej pewnie wixa rzadzi, tanie narkotyki i cale hordy debili.

JacekNH    0

Ja jestem zapalonym narciarzem. Jak mam wolną chwilę jadę w Alpy albo w Karkonosze.

Krzys123    21

Ja po robocie to przed sklep po.... oranżade ^_^ A tak z kolegami to dzwonimy po pizze i gościu (pizzamann) podjeżdza na boisko. Kiedyś przywieżli nam 2 pizze w 2 autach ;) ale nie daliśmy drugi raz za dojazd

mlody87    2

witam

a bawi sie ktos w Szczecinie??? Grand Cru, Elite, Baila czy nowo otwarta Czarna Perła ;) W Szczecinie to sie mozna pobawic nawet. Ja tam zaraz najprawdopodobniej jade na Szczecin do Tiger Club Michalczewskiego, wiosenke z kolesiami powitac i utopic co trzeba w kufelku ma sie rozumiec(czyt. marzanne) B) mam o tyle dobrze ze do Szczecina mam ok 8 km hehe i taryfka i w chacie szybko.

Ale najlepsze to sa prawdziwe wiejskie balety z nutka disco polo i dobrymi, miejscowymi d...mi. Na takie rarytasy to jezdzimy z kolesiami w promieniu do 50 km tak chociaz kilka razy w roku ;) Ale na ogol wolny czas to komputer a jak komputer to ..........AGROFOTO ;)

pozdro mlody87

abuk14    1
Ja równiez w wolnym czasie lubie uprawiac sport i zwiedzac okolice. No i oczywiscie po kazdym udanym dniu trzeba sobie wypic piwko.

Z tego co wiem Zetor7211 to ty jesteś jeszcze nie pełnoletni. ;)

erni    2

ojjjj bywa i to czesto:PP.Ostatnio kolesiew dali p[opalic ze kolo w szpitalu byl ;) a skad jestes? bo bo do buska mam ok 25km

tomek    0
Z tego co wiem Zetor7211 to ty jesteś jeszcze nie pełnoletni. ;)
)

no to co? ja też lubię do sąsiada iść na seans filmowy przy piwku,nalewce czy winku ;) (oczywiście własnej roboty ;) )

janusz14    1

ja lebie jeżdzić do sigmy(orawa,podhale),,,,a w te wakacje się może wyrwe do epsilona albo do energy 2000:]:]:]

witek    2

@młody87 w szczecinie to tylko bawiłem sie na piekełku pewnie wiesz o co chodzi ;)

Bawidamek    1

ja mieszkam kolo chmielnika w drugni to jest jakies 20km od buska ale wiecie ja mam 14 lat i vzasami mnie nie chca wpuscic ale najgorzej jest kiedy starzy wyczuja alkochol i papierosy ale konczy sie zawsze na kazaniu

Pozdro for all

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd?