Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
martina    23

Tylko jest ten problem, że każdy mówi że za daleko ;) Aaa jeszcze jedno 180 cm wzrostu tez przeszkadza :P A jeszcze jak szpilki przychodzą 8 cm do tego to już w ogóle klapa...

rafal19    0

Z tym,ze kazdy to sie nie zgodze,wzrost wiadomo jest wazny ale przeciez nie najwazniejszy,jest sporo chopków wyzszych od Ciebie napewno ;]

martina    23

Łatwo mówić, ale jest mi naprawdę ciężko ;) Spotkać pana wyższego odemknie, na tyle żebym mogła w szpilkach sobie chodzić.

rafal19    0

domyślam sie,ze jest to pewnego rodzaju utrudnienie ale zawsze jest jakies wyjscie choc niekoniecznie odrazu je znajdujemy,jeszcze spotkasz kogos wyzszego od Siebie, co jest kwestią czasu ;)

19Damian89    0

ja mam 181 ;) moze 182 .. no ale bys musiala zdjac szpilki haha :P .,, ale ja na wesela sie nie nadaje :) ..no to sie szykuje mi ciekawy weekend u mojej laski dzis jade do niej a w niedziele wieczorem wracam bedzie cudownie ;D:D

adamlupus    2

Mam 198cm :P inni sie chwalą to ja też :)

Byłem w ostatni weekend na weselu sam. I nie uważam że to jest złe. Idiotyczne jet iść z kimś kogo się nie zna, a potem trzeba się tą osobą zajmować.

Z reszta to czy ktoś się dobrze bawi na weselu to zależy od niego i towarzystwa. Ja byłem wśród "odlotowych" ludzi ;) "niech żyją geodeci, ich żony i dzieci!!! ura ura ura!!!" :)

martina    23

Ja na 2 weselach byłam sama i raczej za dobrze sie nie bawiłam ;) Wszyscy mieli osoby towarzyszące i nie było sie z kim bawić :P

adamlupus    2

Hmm więc na tych weselach faceci polegli ;)

Zawsze można się dobrze bawić, potańczyć, porozmawiać z kimś. Ciekawych ludzi się poznaje. Na tym weselu tłumaczyłem razem z Irlandczykiem Ekwadorczykowi co to są flaki wołowe a on...hmm piłaś może @martina wino z coca colą? :P

Edek18    0

martina nie przejmuj się :P też mam ten problem z 180 cm :);) ale na szczęście nie ma zaproszeń narazie na żadne wesela :)

rafal19    0

ejj to nie jest az taki problem z tym wzrostem a na weselu zawsze mozna kogos poznac ;P

Edek18    0

A problem nie jest jako problem,ale też tyle mam ;) hihi no zawsze cos może sie wydarzyć na weselu :P i nawet może coś miłego :)

skiet135    5

Niestety Edziu ma wielki problem bo chce wyższego chłopaka a takich troszkę mało w okolicy ,a jak już jest to nie zainteresowany ;)

Edek18    0

Hehe..nie koniecznie musi być z mojego miasta ;) nie gardze pobliskimi wsiami i miasteczkami :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych