marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

martina    39

Nie było mnie juz chwilkę bo matura i te sprawy. :P

 

Ja kończę 19 lat w październiku i mam chłopaka ;) o małżeństwie myślę ale za jakieś 5 lat jak tam kiedyś pisałam juz. Nie wiem jak to będzie za te kilka lat, ale wszystko się jakoś ułoży i wiem o tym.

 

A co do tego kawału co @banan napisała to mi tez się jeden przypomniał :)

 

Jest wesele i w pewnym momencie jeden z gości krzyknął:

- Kto nie spał jeszcze z panią młodą?

- Ja - odezwał się pan młody :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Basiu nie rozśmieszaj mnie że dziewczyna w wieku 19 lat nie myśli o chłopakach. Zresztą chłopaka już miała. Wiec dobranocek raczej nie ogląda.

Andrzej pisałeś że nie chce iść na gospodarkę to się spytaj co o Tobie myśli. Bo ważne jest to żeby Ciebie kochała a nie gospodarkę.

Basia myślisz że Andrzej jest dla niej przyjacielem. Nie przemawia przez Ciebie nuta zazdrości?

 

2 dni na forum nie byłem i temat ruszył, wreszcie. No i git. ;)

 

Ja napisalam PEWNIE NIE MYSLI, a nie ze nie mysli.

 

 

A druga sprawa to ze juz miala kolesia i go juz nie ma, to myslisz ze na jednym sie przejechala to szybko drugiego bedzie szukac????

 

@milanreal1 Ja zazdrosna o @Andrzeja???? No chyba zes na glowe upadll!!!!!

 

Jak mam byc o kogos zazdrosna jak tej osoby nie znam???? Tez ci glupoty w glowie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Co do małżeństwa to ona mówi że tez około 5 lat ale nie wczesnej jak 3. a jak będzie?? Czas pokaże.

 

Basia nie wypieraj się aż tak bardzo ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Jakby tak każda dziewczyna która nie chce iść na gospodarke konsekwentnie tego się trzmała to by Nas tutaj nie było, tego forum i wogóle nic już nie będzie jak to mówił Kononowicz ;) poslkei rolnictwo by wymarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To Ja niby zakochana w Tobie czy tam zazdrosna?????? :P Chyba Cie cycki bola!!!!! ;)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

moze mu rosna to go bola :P haha

 

no wiesz sa i takie i czekaja a jak kolesieowi zalezy na lasce nie na lozku to poczeka do slubu i po slubie zaczna lozkowe igrazki ;)

 

no ja planuje za 3 lata slub we wakacje no ale jak bedzie to sie okarze .. chociasz chciale za rok ale ona ma jeszcze szkole wiec nie bardzo ..

kazda mowi ze slub za tyle i tyle a nie wiadomo kiedy i stoi przy oltarzu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Z zona igraszki po slubie a przed z innymi kobietami. Normalka.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

to ty powiedzialas nie ja :P .. ja nic takiego nie mowilem i nawet na mysli nie mialem .. wiesz no raczej jak z kims sie ejst to sie tej osoby nie zdradza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Cycki to chyba ciebie swędzą i chyba nie tylko cycki :P

 

Mi na niej nie zależy żeby wskoczyć do łózka tylko być razem na stałe ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Cycki to masz ty , Ja mam piersi.

 

 

@19damian masz racje JAK SIE ZKIMS JEST , bo wtedy niema jak bo patrzy..


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
Napisano (edytowany)

no Anrzej i masz odpowiednie podejscie i dlatego widac ze sie starasz o nia bo moim zdaniem jak by tylko chodzilo o lozko to bys tak sie nie angazowal.. no chyba ze bys sie zalozy z kims o cos ze do konca roku ja przelecisz no ale z tego co piszesz to widze ze nie jestes takim idjota co by tak zrobil tylko tobie naprawde na niej zalezy ..

 

banan575

 

patrzy? zalezy gdzie jest bo jak sie mieszka razem albo nie daleko siebie to tak ale jak dalej to wiesz .. roznie bywa..

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dokładnie Damian.

A co do takich zakładów to ja bym się o to nie założył nawet.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No ty to jestes psycholog od podejscia.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Seryjnie dzisiaj mnie rozwalasz totalnie. Pierwszo okazujesz zazdrość a później twierdzisz że faceci maja cycki.... ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

kurcze może ona nie ma i dlatego tak mówi ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
No ty to jestes psycholog od podejscia.

 

o kim mowisz?

 

no wiesz kiedys bylo ze koles sobie cycki dorobil ale to jest zadkosc widocznie za duzo sie dziewczyna na olgadala tych programow o kolesiach z cyckami ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Seryjnie dzisiaj mnie rozwalasz totalnie. Pierwszo okazujesz zazdrość a później twierdzisz że faceci maja cycki.... ;)

o kogo niby zazdrosna????

 

No wiesz moze i Cie rozwalam, uwazaj zeby tez i nie pekl. Nigdy nie bylam zazdrosna a tymbardziej o kogos kogo nie znam.

 

a BOLA CIE CYCKI to u nas mowi sie tak do kolesi.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Koledzy , a po co wam ślub i cała oprawka z tym zwiazana poto zeby sie na wsi pokazac , czy moze nie wypada razem byc bez slubu bo co ludzie powiedza?????? Moje zdanie jest takie ślub zdazysz zawsze wziasc a nie lepiej poprostu zamieszkac razem , robic to samo co bys robił majac papierek bo nik mi nie powie , ze chodzi wam o duchowa strone całej tej afery ze slubem. Znajac zycie to i tak ktorys wpadnie i zeby ludzie nie gadali bedzie slub i wczesniak sie urodzi. Czytajac jeden z wczesniejszych postów kolega sie pyta po co gumki?????????????? Pewnie kiedys sie kolego dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@bezeta10 z tymi gumkami to pewnie chodzi ci o mnie no pytam sie po co? nie wiem czy wiesz a moze i wiesz jaka jest roznica miedzy robieniem tego z gumka a bez niej (np.na wyczucie) czujesz dziewczyne a nie gume.. i gumka tylko psuje caly ten stosunek .. takie jest moje zdanie

 

a co do sasiadow to wiesz mnie ich zdanie najmniej .. a wiesz to tylko plany w moim przypadku z tym slubem wiadomo ze lepiej pierw zamieszkac i pobyc razem zeby zobaczyc jak to jest rezem i wogole a z czesm slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

U mnie byli tacy co byli razem chyba 10 lat (dziewczyna w moim wiek - razem do jednej klasy chodziliśmy) Ona mieszkała u niego. Nawet jak dzwoniła o prasę to się przedstawiła jego nazwiskiem a nie swoim. Ślubu żadnego nie było a teraz niedawno się rozstali. jaki powód?? podobno ona nie może mieć dzieci...

 

PS on jest od niej starszy chyba 13 lat


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Kolego kazdy robi jak uwaza , na wyczucie to ja daje gazu w samochodzie w ktorym nie ma obrotomieza , a nie ide z panienka na jeden numerek.

Napisałes ,ze byli tacy i sie rozstali , wiec w normalnych warunkach pewnie poszli by po rozwod a tak poprostu sie rozstali , nie wnikam ale pewnie ich nie łaczyło prawdziwe uczucie. A na marginesie ja np. nie chce miec dzieci i co mam nie byc z kims??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ale nie chcieć a nie móc to różnica. Ty potrzebujesz dziewczyny co tez nie będzie chciała mieć dzieci.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

własnie wczesniej była mowa o panience co zapraszała na nocke, chyba nie byliscie z kolesiami jej stałymi partnerami??????????

Jezeli byli ze soba tyle lat i sie rozstali to koles miał połowuiczne szczescie , miał kobiete , ktora chciała byc na wsi pracowac w gospodarstwie tylko mały zonk nie mogła miec dzieci , niestety nie mozna miec wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no wiesz a kto mowil ze ktos do niej poszedl i ze cos tam bylo .. laska ma 14-15 lat tamci sie z niej smiali mnie to nie interesowalo wiec pewnie nocke spedzila sama ze soba albo kolezankami .. a jak nawet to wiesz .. najgorszy jest pierwszy raz bez i czekanie na okres a potem to juz nie myslisz o konsekfencju tylko uwazasz

 

znam kolesia ktory jest z laska jzu ponad rok i traktuje ja jak swoja prywata darmowa prostytutke ona sama mowi ze tak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj