Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banan575    104

a czy ktos mowi cos o zmianach????? <_< ma byc tylko do przewiezienia w swieta.

Pietras892    192

Mowisz na swięta.... mój motor ma tylko dwa miejsca jak załatwisz deche długą na siedzenie to wezme i koleżankę <_<

banan575    104
no ale jak ma cie wozić kilka razy to za darmo się nie uda.

takich kolesi namierzylam kilku bo jak jednemu BMW nawali to dzwonie do drugiego z AUDIciem <_<

andrzej2110    529

za darmo będziesz jo woził?? W sumie zapodzieliśmy o koleżance. może ona będzie regulować rachunek <_<

banan575    104

ona jest po to zeby kolesia zalatwic. bo przeciez nas obie nie wezmie <_<

Pietras892    192
takich kolesi namierzylam kilku bo jak jednemu BMW nawali to dzwonie do drugiego z AUDIciem <_<
to Bmw się wogóle psuje? :)

andrzej2110    529
ona jest po to zeby kolesia zalatwic. bo przeciez nas obie nie wezmie <_<

czemu nie?? trójkąty podobno w modzie :)

Mateush    2

Basia jeleni czeba szukac w lesie a i to ostatnio trudno bo wybito dużo albo sie nawróciły na droge rozumu i sie nie ujawniają... pozatym takie wykożystywanie kogoś nie skończy sie dobrze dla Ciebie w przyszłosci... zawsze jakas zapłata za usługe mósi być (nie mówie tu o naturalnej zapłacie;p).... ale takiego chłopka co nie będzie chciał zapłaty w naturze to Ty raczej nie znajdziesz... a jesli znajdziesz to moze tylko dla tego, ze sie w Tobie zadużył a w ten sposób zranisz jego uczucia... moze nie zyciowe to co powiedziałem i głupie ale to jest moje zdanie na ten Temat a twojej osoby nie chce podsumowywać bo zawcześnie na to...

BMW Ci szybciej padnie niż AUDI..;p

banan575    104
to Bmw się wogóle psuje? <_<

bez urazy ale BMKAMI to jezdza kolesie co szukaja panienek na seks, bo wiekszosc lasek leci na BMKI.

Zreszta takie szukaja to takie znajduja. prawdziwe LIVE

@Mateush jelenie byly, sa i beda. Ogladajac ZLOTOPOLSKICH albo PLEBANIE to fakt tam ich nie znajdziesz.

Jakie uczucia???? Ktos mnie zawiezie na impreze i odrazu sie zakochuje????? Chyba w NA DOBRE I NA ZLE.

Mateush    2

a kto Ci powiedział, że to oglądam;> nie mam czasu na takie pierdoły;d nie powiedziałem, że nie ma jeleni bo zawsze jakegos znajdziesz;p wkońcu po to są polowania... ale uważaj bo czeto mysliwy staje sie zwierzyna;p

Pietras892    192

a na tych z poloneza? już nie ma amatorek? co to sie porobiło na tym świecie <_<

a Bmkami jezdzi też na nasz rząd

banan575    104
a kto Ci powiedział, zę to oglądam;> nie mam czasu na takie pierdoły;d nie powiedziałem,z ę nie ma jeleni bo zawsze jakegos znajdziesz;p wkońcu po to są polowania... ale uważaj bo czeto mysliwy staje sie zwierzyna;p

ja juz od dawna jestem zwierzem, ale bede teraz mysliwym,i bede polowala. <_<

nie ma tego ze boli. Koles teraz jak nie ma CHATY albo MIESZKANIA to adios amigos. Taka jest prawda tylko dziewczyna tego nie powie CI.

banan575    104

pyt do WAS.

Co oczekujecie od panienek uwiedzonych na dyskotece??? <_< :)

andrzej2110    529
ja juz od dawna jestem zwierzem, ale bede teraz mysliwym,i bede polowala. biggrin.gif

nie ma tego ze boli. Koles teraz jak nie ma CHATY albo MIESZKANIA to adios amigos. Taka jest prawda tylko dziewczyna tego nie powie CI.

Czyli lecisz na kasę. papap

Stasiek84    2

puste panienki tzw: blacharki łatwo poderwać ale komu poważnemu na takiej zależy, a na dyskotekach nie ma czego uwodzić bo jak jakaś poważniejsza to się nie da, jedyne na co bezpiecznie można liczyć to na zabawę na dyskotece i dobre słowo na koniec zabawy, jak ktoś jest zdesperowany może dalej brnąć ale to grozi podłapaniem jakiejś choroby.

banan575    104

a co TY tam wiesz na co Ja lece.

Kase to Ja mam swoja, wiec cudza mi nie potrzebna aczkolwiek przydac sie moze.

banan575    104

@Andrzej dom to ja juz sobie postawilam za swoje, narazie w surowym stanie, ale za swoje wiec mi nie pisz ze na kase lece.

To myslales ze panienka zarwiesz jako golodupiec??? Nie te czasy.

Nie masz auta nie masz mieszkania albo domu to i nie bedziesz mial dziewczyny.

andrzej2110    529
nie ma tego ze boli. Koles teraz jak nie ma CHATY albo MIESZKANIA to adios amigos.

Sama tak powiedziałaś wiec się teraz nie wykręcaj.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych