Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateush    2

hmm podobno żadna praca nie hańbi... ale za frajer nikt pracować nie chce... pozatym za "dzieńkuje" sie nie kupuje... heh.. ale za to Baska ma zawsze okazje do uwodzenia;d

@krzychoo124 nie wyrażaj sie jesteśmy na forum a nie na podwórku.... pozatym niek nie powiedział, ze chodzi mu o wycieczke w lasek... tak wiec głodnemu chleb na mysli... my tu mówimy o normalnej koleżeńskiej wdzięczności...

Pietras892    183

widocznie, chodziło mi o to ze np. gdybym zabrał dziewczyne np. na impreze powoziłi wogóle to oczekiwałbym chociaż zaproszenia na kawe czy ciastko w zamian a nie przysłowiowe(to nara)

banan575    104
hmm podobno żadna praca nie hańbi... ale za frajer nikt pracować nie chce... pozatym za "dzieńkuje" sie nie kupuje...

to myslisz ze na DZIEN DOBRY mu powiem ze nie dam????? Jakby odrazu wiedzial to by nie przewiozl z miejsca A do B.

Pietras892    183

przeczytaj wcześniejsze i nie ograniczaj się w czytaniu tylko moich postów banan575 dokładnie sprecyzowała wymagania itp. powinieneś odnieść się bardziej do tego <_<

andrzej2110    529
to myslisz ze na DZIEN DOBRY mu powiem ze nie dam????? Jakby odrazu wiedzial to by nie przewiozl z miejsca A do B.

Ale czemu tak się bronisz. Znajdź jednego i jemu dasz i będzie cie woził. po co stale innego.

krzychoo124    1

Nie warto sie wcinać w środku tematu :) za wiele nie wiem i mogę sie tylko z kims o racje posprzeczać :) udanej dyskusji. Pozdro <_<

Mateush    2

to Ty Basia czwana liscia jestes.... tylko, zeby nie trafiło na typa równie czwanego i nie wzioł zapłaty na poczatku wycieczki... a zresztą zawsze można kogos na imprezie namierzyć co by Cie odwiózł na nastepna lub do miejsca A....

Andrzej a po to zapewne zeby życie miało smaczek... pozatym jest ryzyko jest zabawa;d

Pietras892    183

co sobote z innego? w koncu przestanie smakować najlepiej pic z jednego ale "dobrą wodę" taką(mineralną)

banan575    104

@Mateush to myslales ze koles jest mi potrzebny do czegos????? tylko zawiesc.

Ja bym sie ladnie ubrala, on bylby podekscytowany ze ma niby fajna laske (marzenia), ze ze mna przyjechal, ale Mi tylko chodzi o impreze a nie kolesia.

Jeszcze jedno oplaty mialabym za swoje.

Bawilabym sie jak KOWBOJE wszystko za SWOJE. <_<

Stasiek84    2

jak jest osoba do zabrania w drodze na zabawę i do tego ma ładną koleżankę to można się poświęcić, sama zainteresowana nic nie obiecuje ale może jej koleżanka okazać się tą jedyną, a jeśli jadę na zabawę i mam wolne miejscówki to nie przeszkadza mi po drodze zawinąć dodatkowych pasażerów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się