marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LOST    7

No....no na AF chłopaki byle jakich dziewczyn nie wybierają.... :lol: :P B)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Janusz dziewczyna jak marzenie jak się patrzy, gratulacje :) Piekne dzieci będzieci mieć hihi :)

LOST - hehe dobry pomysł :) Tyle, że w takich sklepach przeważnie na kasie pracują jakies kobiety, bo faceci części szukają :) Moja to już wie co to jest i jak wygląd filtr oleju w c-360 xD i wie jak się spuszcza olej w nim xD . Wyobraź sobie taki widok, jak wymienia ze mną olej w skąpych ciuszkach, leżymy pod c-360 pod miską xD xD i przychodzi sąsiad opa po 60tce i my wstajemy.... :D Przez kolejny tydzień na wsi o tym gadali że synek z miasta ma dziewczyne, która wymienia z nim olej w traktorze i nie boji się rolnictwa i świń xD xD

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

@Farmer21 dobrze kombinujesz...... jak jej kapnie olej w pewne niedyskretne miejsce to będziesz miał okazję.. :lol: :P B) :D

Edytowano przez LOST

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

jako przedstawiciel Edek18, pragne Was poinformować iż nieobecność naszej drogiej koleżanki jest spowodowana "brakiem netu", w dodatku podczas jedzenia karpia połknęła ość (wszystko przez to że nie był z Zatora), próbowała temu zapobiec domowymi metodami, wszystkie okazały się nieskuteczne :( ,po długim namyśle wybrała się na pogotowie, gdzie stwierdzili że jak nie kaszle to nie ma co robić afery, teraz cierpi, ma drgawki, ze stresu boli ją brzuch, boi się zasnąć, przy przełykaniu śliny cały czas czuje tą ość, prawdopodobnie jutro czekać ją będzie zabieg usuwania ości, proszę Was o wsparcie duchowe dla Edzi :D

 

kazała mi Wam jeszcze przekazać że cierpi i że izba przyjęć jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Co do izby tonie wątpliwie można to stwierdzić....współczucie przede wszystkim.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

heh ... :(

 

:( :( :( szkoda Edzi :o:(;)

 

 

bym se pożartował , ale nie z takiej sytuacji :unsure: :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

nie chciałbym być upierdliwy ale w większości piszecie nie na temat, jak chcecie sobie poplotkować to załóżcie nowy temat, jakieś plotkowanie na straganie, czy co dzisiaj robiłem,tutaj piszcie jak poderwać dziewczynę, pomysły nieszablonowe mile widziane :rolleyes: co do wyboru dziewczyny to jest taki temat" dziewczyna na gospodarkę"

fajnym pomysłem jest "podryw na aparat"

chodzisz z aparatem i poszukujesz "zdobyczy" podchodzisz do niej i prosisz aby zrobiła ci zdjęcie, jak to zrobi to proponujesz, że ty zrobisz zdjęcie jej, ponieważ pasuje do otoczenia, kobiety uwielbiają zdjęcia a pozować i później oglądać siebie w szczególności, prosisz o maila i mówisz, że wyślesz jej zdjęcie, wciągasz w dialog mailowy, kilka maili wystarczy prosisz o nr tel, randka, na randce jakaś nietypowa rozmowa, żadnego przynudzania o pracy, szkole, musicie jej słuchać i zadawać pytania odnośnie jej wypowiedzi, ty prowadz rozmowę, jak zapadnie kłopotliwa cisza to zapytaj o coś o czym przed chwilą mówiła

panowie więcej rad, niektórzy potrzebuję ich a nie gadania o makijażu, na to będzie czas jak już poderwiecie dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Jakbyś przejrzał temat to byś dowiedział parę rad a nie tylko ostatnie strony. Co do tego sposobu podrywu, to nie działa na wszystkie.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Janusz dziewczyna jak marzenie jak się patrzy, gratulacje :) Piekne dzieci będzieci mieć hihi :)

LOST - hehe dobry pomysł :) Tyle, że w takich sklepach przeważnie na kasie pracują jakies kobiety, bo faceci części szukają :) Moja to już wie co to jest i jak wygląd filtr oleju w c-360 xD i wie jak się spuszcza olej w nim xD . Wyobraź sobie taki widok, jak wymienia ze mną olej w skąpych ciuszkach, leżymy pod c-360 pod miską xD xD i przychodzi sąsiad opa po 60tce i my wstajemy.... :D Przez kolejny tydzień na wsi o tym gadali że synek z miasta ma dziewczyne, która wymienia z nim olej w traktorze i nie boji się rolnictwa i świń xD xD

 

 

Pierwszę słyszę zeby ktoś się kładł po ciągnik przy wymianie oleju silnikowego :lol: :lol: :lol:

 

chyba coś tu nas czarujesz :P

 

 

@mariusz0221 - przekaż Ewelince ,że ten temat bez jej udziału też jest do bani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

@Farmer21 dobrze kombinujesz...... jak jej kapnie olej w pewne niedyskretne miejsce to będziesz miał okazję.. :lol: :P B) :D

 

Tutaj Ci chodzi smaka niesamowitego zrobię :) Ona specjalnie czasem doprowadza do takiej sytuacji jak jesteśmy na wsi i mi pomaga jak porobi z babcią w kuchni :) Jak potrzebuje klucz to specjalnie powie sam sobie weź a ma go ... dostęp do neigo mnie kosztuje xD xD xD - widzisz jaki kobieta na sposób na podryw xD

Już o prasowaniu słomy na polu, czy orce na polu nie wspomne hihi. - wiem, wiem piekna i mam wielkie szczęście xD

 

pawlus224, a jak chcesz inaczej spuścić olej z miski ??? :) korek jest na dole, chyba, że mamy inne c-360 :)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Hihi, a w jakim ciągniku czy aucie spuszcza się inaczej olej niż z pod silnika, miski olejowej, gdzie splywa cały olej po pracy silnika. Oczywiście jest opcja wysysania oleju z pod głowicy ssakiem, mechanicy tak niektórzy robią... W traktorach jest chyba raczej tak samo :) ? Ja tylko w c-360 spuszczałem do tej pory xD

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Ooooooo to nie wiedziałem że @Farmer21 masz nowy model ursusa C-260 bo ja znam same 360 :lol:


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

LOST napewno jesteś inteligenty, więc się domyślisz lub pozostawie to Twojej wyobraźni :D

 

Dlatego ta nie lubie karpi... Sam...smak mnie odrzuca :/ Święta jedynie filety, jem nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

Jakbyś przejrzał temat to byś dowiedział parę rad a nie tylko ostatnie strony. Co do tego sposobu podrywu, to nie działa na wszystkie.

własnie widzę

wymiana oleju :lol: orka :lol: o wywalaniu obornika jeszcze piszcie

i patrzałem, jak ktoś poszukuje takowego sposobu to musi przeszukać cały temat i taki sposób na wszystkie nie działa, to przecież jest jasne <_<

jak by istniał taki sposób który działa na wszystkie kobiety to juz wszyscy faceci by go znali, ale spróbowac można

podaj lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

ok. to ja juz przestaję pisać :) O swoich sposobach na dziewczyny napisałem, więc nie bd robił większego bałaganu w temacie niż jest :) Rozpisałem sie, chciałem w czymś komuś pomóc, bo lubie forum i dość dużo juz mi pomogło w rolnictwie, co wyczytałem i zastosowałem przydało się, więc nie chcę robić większego bałaganu.

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Widzisz prometeusz nawet jak umiejętność gadania pisania o niczym może być sposobem na podryw, tu się to po prostu trenuje rozmowa na każdy temat. ktoś się czymś pochwali ktoś pokarze swoją wybranke, i może opowie historie poznania się, nie licz tu na same instrukcje Kobieta to nie pralka automatyczna że czytasz instrukcje i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Famer21, albo naoglądałeś się za dużo amerykańskich filmów i twoja wyobraźnia pracuje na pełnych obrotach albo próbujesz pocieszyć forumowych kolegów, że brzydcy i głupi też mogą mieć ładne dziewczyny. Jeśli jak mówiłeś, że nie jesteś ani przystojny, ani nie masz za specjalnie gadki, bajery to jakim cudem lecą na Ciebie dziewczyny? Bo nie uwierzę że masz jak mówiłeś "masz to coś". Chyba że chodziło Ci o to że jesteś przystojny, wygadany i nie jesteś ofiarą losu. Bo takie cuda że ładna, inteligentna dziewczyna leci na niczym niewyróżniającego się chłopaka to tylko jak wspominałem w amerykańskich komediach. Jak nie jesteś przystojny to jeszcze można gadką nadrobić ale bez gadki i wyglądu to już chyba zostają tylko pieniądze.

Ale dziewczynę masz fajną. Jak ją rzucisz to daj mi numer. Chętnie ją pocieszę.

 

I wiesz jaki prometeusz jest najlepszy sposób na poderwanie dziewczyny?

Zamiast siedzieć przed komputerem i szukać sposobów na podryw to idź na wieś, na miasto i po prostu zagadaj do jakiejś, pomóż jej w czymś itd.. Na swoich błędach "nauczysz" poderwać dziewczynę. I uwierz mi. To jest chyba najlepszy i najbardziej sprawdzony sposób. Zostają jeszcze portale randkowe. Ale jak nie będziesz oswojony z dziewczynami w realu to i w sieci nic nie zwołujesz.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się za dużo pisać w tym temacie, lecz sukcesywnie przeglądam i czytam...

jedno pytanie z mojej strony do @famer21 to Twoje złoto nie ma czasem siostry... ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

StasiekS - wg. samego siebie uważam, że nie jestem jakimś przystojniakiem (mam fotki na forum to sam oceń :) ), prawdziwe bajerowanie gadką i czarowanie to jest prawdziwy podryw jak koleś jest naprawdę przystojny i potrafi samą rozmową "wyrwać laskę" nawet tą, która na niego nie leci :) - chyba tak mi się wydaje xD ale takiego wyglądu nie mam i tak nie potrafie podrywać. Co do tego, czym mam "to coś" to ona i każda eks mi powiedziała dlatego o tym wspomniałem :) Nie mówiłem, że nie potrafię zagadać do dziewczyny, złapać wspólny temat, przecież pisałem, że jak już jedna ze stron zagada to temat umiem podtrzymać, rozwinąć. No chyba, że laska nie chce rozmawiać wtedy widzę, że nie ma sensu i przestaje się produkować, więc o co masz żal :) ? to co pisze to z doświadczenia się dziele, nic nie wymyślam, bo to żałosne :/

 

Dejmond, moje xD hehe. na 18 od chrzestnej dostałem żeby laski leciały na mnie hehehe... A to od mojej co nosi to prosto ze sklepu na urodziny jej dałem...

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Dziewczyny zazwyczaj rozmową się wyrywa. Wyglądem możesz jedynie je sobą zainteresować na samym początku ale później to już rozmowa. Miałem kolegę który był bardzo przystojny. W liceum dziewczyny same do nas przychodziły i prosiły o numer do niego. Tylko później dość szybko rezygnowały bo on nie potrafił z nimi rozmawiać, nawet z nami to więcej czasu milczał niż coś mówił. Twoją bajerą jest właśnie to że potrafisz zainteresować dziewczynę tym co mówisz, potrafisz rozśmieszyć i zachowujesz się jak normalny facet. To jest właśnie najlepsza bajera i czarowanie. A to że masz w sobie to coś to uwierz mi, każda dziewczyna mówi to swojemu chłopakowi, a chłopak dziewczynie.

I nie mam o nic żalu ale swoje historie przedstawiasz tak że, przypominają amerykańskie komedie romantyczne gdzie niczym nie wyróżniającego się chłopaka wyrywa szkolna seksbomba i żyli długo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

StasiekS - nie z amerykańskiej komedi romantycznej tylko życia wzięte :) Tak jak Ja opisałem swoje relacje z nią, tak powinien każdy człowiek, facet mieć ze swoją wybranką, gdy jest w niej zakochany i chce z nia być na dobre :) A to, że ładna mi się trafiła i wykonała 1 ruch to jestem wielkim szczęściarzem. Co do tej rozmowy to poprostu rozmawiam z jakąś dziewczyną i tyle :)

Twój przypadek z kolegą przystojnym właśnie jest dobry, na pierwszy rzut idzie wygląd bez tego taka ślicznotka nawet nie zagada z Tobą i nie wie co traci... Taki to ma lepiej po sie podoba i potem czy się dobrze naprodukuje w rozmowie czy nie to już zależy od niego, ale samo zagadanie jest po stronie dziewczyny co ułatwia dość sprawę. )

 

Co do tych amerykańskich filmów to tam jak seks bomba wyrywa zwykłego chłopaczka to ona jest głupia, on mądrzejszy i przeważnie na koniec tego "związku" nic nie zostaje po za zerwaniem :) Heh no, że moja lubi rolnictwo i taka szalona lekko jest jak Ja to nie musi od razu znaczyć, że to amerykańska kom. rom tak to ma też duża część moich znajomych :)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj