marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

StasiekS    73

A później zdziwienie że dziewczyn nie macie. Gadać o wszystkim i o niczym. Ani ona was zna, ani wy ją, nie macie wspólnych znajomych i nigdy się nie spotkacie. Co wam zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

jedno piwko i gadasz jak najęty, nawet dziewczyny do słowa nie dopuścisz :P

 

a tak na poważnie to i ja nie za bardzo rozgadany ale jak już się spotkam to nie ma nic do stracenia trza nawijać :rolleyes:


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A później zdziwienie że dziewczyn nie macie. Gadać o wszystkim i o niczym. Ani ona was zna, ani wy ją, nie macie wspólnych znajomych i nigdy się nie spotkacie. Co wam zależy.

 

 

Nie no spoko , Ja wiem ze to moja wina ze dziewczyny teraz nie mam :P Pisałem ogólnie post wyzej a nie konkretnie ...

 

 

Casemxu (przepraszam za pokręcenie nicka :P ) masz rację u mnie alkochol i wyborowe towarzystwo dobrze działa na relacje damsko-męskie :P

Tylko coś mi się porobiło (tak apropo) ze mocniejszego alkoholu nie toleruję juz 8 miesięcy :rolleyes: a piwo ? piwo gorzkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

wódkę to ja piłem jak jeszcze do szkoły chodziłem. a piwo to tak raz na miesiąc jak wypije to starczy :P

 

tylko że na takie spotkanie z dziewczyną to nie pójdziesz już trochę podchmielony :P bo co by ta dziewczyna o tobie pomyślała :rolleyes:


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Aha :P

 

No jakby nie było masz rację Stasiek - znowu :P

 

Ale z niektórymi dziewczynami to nie mozna prowadzic sensownych rozmów , niestety ...

 

Ja jak nawet piszę z kolezanką na gg to wydaje mi się ze ją nuddzę :rolleyes: no ale niby ona pisze i pisze więc chyba tak źle nie jest ? szkoda ze to tylko kolezanka (choc myślę ze gdyby była moją dziewczyną to bym z nią nie wytrzymał :P ) bo dobrze się z nią dogaduje , czasem tylko spojże na nią i ona juz wie o co chodzi :) a jak się przy jakiejs okazji spotkamy to smiechu jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Masz niską samoocenę i dlatego Ci się tak wydaję. Za dużo martwisz się o opinię wśród znajomych. Jak ktoś z reguły nie chce gadać to próbuje szybko kończyć rozmowę( idę już spać, muszę wyjść czy coś w tym stylu). Ale jak z tobą pisze to znaczy że chce z tobą pogadać i ją to nie nudzi. I dobra rada. Nie nakręcaj się tak na nią bo może Ci to na zdrowie nie wyjść. Z dystansem podchodź do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Z kąd przypuszczenie ,że się nakręcam ???

 

 

 

 

Nie nakręcam się :P

ani na Nią ani na zadną inną :P Ona jest moją dobrą kolezanką z którą łaczy mnie przyjazn i ani mi w głowie do niej startowac , choć juz nie raz dostawałem takie rady :rolleyes:

 

... ze tak powiem zawiodłem sie na "miłosci" i szczerze nie wiem czy kiedykolwiek zaufam kobiecie znów , więc trudno mi poczuc cos więcej do jakiejkolwiek dziewczyny a przez to naprawdę nie jestem takim desperatem ze jak się tylko dziewczyna usmiechnie to juz "wyobrazam sobie Bóg wie co" :P

 

 

Stasiek , jestes psychologiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Psychologiem nie jestem.

 

Nie chodzi mi o startowanie. Możesz się nieświadomie zakochać. Pewnego razu dojdziesz do wniosku(jak i już nie doszedłeś) że brakuje Ci rozmów z nią, spotkań. Pewnego dnia możesz się obudzić uznać że nie możesz bez niej żyć i znaczy więcej dla ciebie niż przyjaciółka. Obym się mylił bo to nie zbyt miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Nieee ... :rolleyes:

 

Myślę ze to nie mozliwe .

 

A z resztą znamy się juz hmmm... z 5 lat , takie same stosunki miałem z nią jak byłem załamany po odejsciu "mojej byłej" i sie nie zakochałem więc teraz tymbardziej myślę ze zagrozenie mineło :P Po za tym Ja naprawdę nie mam do niej zadnych zamiarów a spotykamy sie przy okazji , piszemy tez tylko od czasu do czasu .

 

 

Ewelino / Ewelinko / Edek / Edzia / a moze inaczej ? - jak sie zwracac do Ciebie ?

A tak wogóle to Paweł jestem :P ( a co przedstawienie musi byc :P )

 

Ty jestes kobietą to pewnie lepiej wiesz :P po czym kobieta / dziewczyna daje poznac ze chłopak ma u niej szanse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Tak mi mów Ewelinko :D nie no jak uważasz :)

Ja myślę,że nie wiem :) hehe...jak ma szanse to ona daje to do zrozumienia B) odzywa się sama do niego nie tylko on do niej. Nie wiem nie potrafie na to odpowiedzieć do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

He , he :) tak myślełem ,że na to pytanie nie da się tak po prostu odpowiedziec :) to bardziej skomplikowane B)

 

 

 

 

P.S. to juz 444 strona , ciekawe czy ktoś podjął się przeczytania tematu od deski do deski ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Podobno było kilka przypadków które zakończyły się długą terapią psychiatryczną B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jest tu ktoś? Ewelinka się nie odzywa więc pewnie Dzik na kolanach prosił o przebaczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hehehe...chyba bym już nie chciała żeby sie odzywał skoro mnie w takiego balona robi :) nie był! jak to brat powiedział pociesznym głosem "polacy nic się nie stało " :lol: ;) myślicie,że do września znajde osobe towarzyszącą na wesele ?? :P albo lepiej chłopaka,który z miła chęcia ze mna pójdzie,bo nie będzie miał wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Phi. Co za problem Ewelinko? Fryzjer, ładna sukienka i idź na dyskotekę lub gdzieś tam i będziesz przebierać w ofertach. A jak nie to zrobisz casting na kogoś z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No wiesz Ty co...znowu tak wysoko sie nie cenie żeby jeszcze w ofertach przebierać ;D nie pójde tańczyć z 13 ;):P:) ani mi się to nie śni !! będę wiodła dalej spokojne życie :lol: poprawiłam słownictwo,bo staram się używać poprawnej polszczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Oj tam. Na pewno coś znajdziesz. Trochę podnieś sobie samoocenę a wyjdzie Ci na zdrowie. Tylko też nie przesadzaj za bardzo. I kto z forumowiczów jest chętny iść z Eweliną na wesele? Ewelina zapewnia świetne towarzystwo i nieziemską zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hehe nie no co do przesadzenia to jakoś się o to nie martwie :lol: I zapewniam,że nie tańczyłam na weselu od 5 podstawówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj