Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
19Damian89    0

no i obylo sie bez obicia mordy kolesiowi.. wczoraj bylem u młodej pojechalismy na impreze troche pogadalismy w drodze a jak wracalismy chyba z 2 godziny gadalismy o tym wszystkim, i jest juz ok .. a jak jej powiedzialem ze mialem na niego przygotowana juz ekipe to byla po chwili zadowolona ze nie chcialem zeby on ja potraktowal tak jak inne laski chociasz i tak wiem ze ona sama z siebie by mu nie pozwolila na zbyt wiele ..

a co do choroby i lezenia w lozku to masz racje ja mialem goraczke kolo 39 i byly zniwa bylem u kuzyna i nie bylo czasu na lezenie poszedlem wozic zboze troche pomachalem szypa przy zwalaniu i zjadlem pozadny obiad i juz bylo ok malo wiele a wieczorem bylo gitara jak nowo narodziny :D ..

19Damian89    0

Nie no ten z tym dlugopisem to nie zly pomysl mial ale to trzeba miec odwagi ja na trzezwo raczej bym tego nie zrobil

MarioS    1

hahaha spoko ten filmik z tym długopisem :)

ale właśnie albo po %% albo ktoś musi być naprawdę odważny :D

Czasu nie mam <_<

Orki, Siewy i QQ ech...

Zimą więcej czasu będzie :)

martina    23

kurcze czasu nie miałam...

jak chodziłam do LO to zawsze był czas na af :)

teraz kończą się mi wakacje i dopiero znalazłam moment :D

UrsusCzesio    304

No a ja poznałem fajną dziewotke ale szybko sie wszystko zakończyło tzn musiałem zakończyć bo wyszły jaja że ona Jehowa <_< Ale naszczeście poznałem drugą która jest ok. I postaram się nie popełnić błędów tych co poprzednio

pawlus224    1475

He he mojego sasiada syn się ozenił z jechówką (nie obrazając nikogo) , mają ze soba dziecko wszystko tip top , a jak ksiądz po kolendzie chodził to sugerował sasiadowi zeby "rozgonił to towarzystwo" :mellow:

Jak się ludzie dogadują w kazdej sprawie to wyznanie nie powinno stanowic problemu :)

Czesiu bierz się za nią :P byłem ostatnio za kombajnem u jechowego rolnika i nie wiem jak oni to robią ale sprzęt to mają miód - nówka kombajn ze stajni jd , ciagnik , przyczepy wszystko nowe :P

19Damian89    0

Tu akurat wiara nie ma nic do tego jaki kto ma sprzet .. ja tam do zadnej religi nic nie mam tylko dlaczego jako jedynie Świadkowie Jehowi namawiaja innych do swojej wiary to nie rozumiem czy ktos chodzi po za Nimi po domach i glosi swoje przekonania do co wiary??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych