marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lordhagen    283

Mateusz2, chętnie, ale mam za daleko :)

 

A u nas jest taki gość co Ursusem C-355 w garniturze do kościoła podjeżdża, a raz se wracam autobusem ze szkoły, a tam ten Ursus na drodze w poprzek postawiony a gość pali papieroska i sie drapie po głowie. Jak sie okazało nie wlał oleju do silnika. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Komu jak komu, ale Wam takim bajerantom/lawstorantom przecież nie potrzeba ciągników za 300tyś. i samochodów za 20 tyś. Ciągnik się wyeksploatuje, samochód straci wartość i co? do widzenia! cześć!? :) Sąsiad kupi sobie droższy i co? Nawet bez popędzania kijem pójdzie do innego? ;) Nie generalizujcie, coraz bardziej skłaniacie się do tego, że kobieta to jakiś wytwór nadprzyrodzony, niepojęty przez męski umysł. :) Kobieta, też człowiek i wbrew pozorom można z nią porozmawiać, napić się itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

O widzicie chłopak coś mądrego napisał, cukru mu za to dać.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

lepiej jak to mówią dobrze gada polać mu ;)

za młodych lat poczciwą 60 nawet na dyski się jeździło, było git i nikt nie marudził, ważne że się jechało anie szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

czemu, ja zawsze za kierowcę robiłem bo mało piłem albo wcale, na dwukółce był balot słomy coby chłopaki mogły odpocząć i spokojnie piwko wypić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A taki nowy deutz czy inna holera warta nawet i 300 tyś... za to mam nowe porsche... a laski jakoś na te ciagniki nie leco ;)

No bo rolnik takie stworzenie że na ciągnik 300tyś wydać się zdecyduje bo widzi w tym sens choćby go tam nie było. a na nowe PORSHE raczej nigdy w życiu się nie zdecyduje bo nie praktyczne. Ja tam od zawsze chciałem mieć jakiegoś dużego pickup-a To dla mnie jest wóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No ale niestety ceny są jakie są i ciągnik kosztuje 300 tyś to kosztuje i nikt nie zmieni tego. Lepiej dac na deutza tyle kasy niż na ursusa nowego.. ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A tak w ogóle to czemu tak ursusów nie lubisz? laski na nie nie lecą??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja bym tam wolal dac 250tys za nowego najwiekszeog Ursusa niz dac 300tys za 100-120 konny ciagnik zachodni wypchany elektronika (czesciowo zbedna). No ale nie o tym temat a czy dziewczyny leca na ciagniki to nie wiem jak juz to pewnie na takie ktore w ich oczach sie ladnie prezentuja no ale chyba nie kupisz sobie ciagnika bo dziewczynie kolor nie odpowiada czy cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja tam jestem zdania, że póki dziewczynie nie spodobam się JA SAM z moim charakterem itp., to nie warto jej zdobywać w żaden inny sposób. Musi naturalnie chcieć tego, a nie lecieć na dobro materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A tak w ogóle to czemu tak ursusów nie lubisz? laski na nie nie lecą??? :)

Przejechałem sie na Ursusie ;) to nie to, laski lubią komfort :) kumpel johna 160 km kupił za 180 tyś 2 letni wszystko idealny stan. Od dawna jestem za zachodnimi maszynami wiele lepsze i wytrzymalsze moze cenajest duza ale to się wraca. Polskie to są dziewczyny dobre i wódka reszta to szajs to i ogólnie żywnosc mamy dobrą dlatego kobitki mamy jakie mamy :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Z dziewczynami to jak z tucznikami :) dostają dobrą pasze to i są dorodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Nie ma co błysnąłeś intelektem w tym porównaniu.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

czesiu niedługo to i już dobrej POLSKIEJ wódki nie będzie wszystko rozpierniczą a nam wódkę z winogron zaproponują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Ta i bezalkoholową... niestety taki już nasz los ;) a tak żeby nie schodzić zbytnio z tematu to napisze że ja już dałem sobie spokój z tymi dziewczynami :) zobaczę co czas przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja też sobie dałem spokój z dniem 1 kwietnia ;)

Po prostu nadszedł czas, kiedy powiedziałem sobie A.K.T.K i przestałem sie uniżać przed dziewczynami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

LordHagen mamy podobne myślenie.A wiecie panowie co ja ostatnio usłyszałem?

Patrzenie na kobiecy biust zmniejsza ryzyko zawału u mężczyzn ;)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

To ja chyba nie jestem zagrożony zawałem WCALE ;)

Nie to, żem jakiś zboczony i wpatruje sie jak dzikus, ale popatrzeć nie zaszkodzi, jak dziewczynie nic nie brakuje - w końcu ludźmi jesteśmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4
Nie to, żem jakiś zboczony i wpatruje sie jak dzikus, ale popatrzeć nie zaszkodzi, jak dziewczynie nic nie brakuje - w końcu ludźmi jesteśmy. ;)

Zgadzam się w 100%.Najlepiej jak się idzie w szkole na schodach i idzie jakaś fajna to można wiele zobaczyć :)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Taa u kuzynki kiedyś byłem i jej koleżanka w spódniczce wchodziła po drabninie na dach szopy ;) a ja sie patrzałem czy nie spadnie :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czasami jak ktoś się wpatruje, to mówią, że zboczeniec, a tak naprawdę to przecież normalna, ludzka rzecz, chcieć zobaczyć walory kobiety. ;)

W końcu jesteśmy ludźmi i powinniśmy się rozumieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja w tamtym roku w zimie pojechałem na spotkanie z moją (teraz już byłą) ursusem :) 80-ką :) zimno było śniegu pół metra to mowie co bede piechotą szedł :) ojciec pozwolił to pojechałem, sie zdziwiła :) zabrałem ją podjechałem w polną drogę i tam se staliśmy... :) teraz za każdym razem jak widzę 80ke to mi sie to przypomina ;)

 

PS: @lordhagen jak tak bardzo chcesz sie przejechać bizonem to zapraszam do mnie w żniwa! :)

 

Ja mam zupełnie inne skojazenia z 80 :) poniewaz kiedys po imprezie sobie w niej odpoczywałem i jakos tak mi się zrobiło nie dobrze... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj