Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlus224    1475

Ja słyszałem "mały fiat" big cyc :lol:

Jeśli o tym już mowa to polecam piosenki Jam Boxx'a -polskie ale bardzo fajne :lol:

Hubert8245    23

a ja to Wam powiem, że nie mam zamiaru szukać teraz miłości, za wcześnie na to po prostu, już raz się przejechałem na tej niby "miłości" nieźle i nie mam zamiaru zrobić tego 2 raz, bo dziewczyna sama się znajdzie w odpowiednim czasie :lol:

waldek315    2

witam podoba mi się taka jedna oto fotka link i się zastanawiam jak zagadać do niej może koledzy pomożecie jakoś wiem tyle że ją chłopak chyba rzucił bo dziwne ma opisy na gg przynajmniej mi się tak wydaje pomożecie jakoś :lol:

Hubert8245    23

jeżeli ona jest w miarę rozgarnięta to można spróbować a jeśli jest tzw. ssakiem leśnym to lepiej jej nie ruszać i omijać ją łukiem jak największym :lol:

waldek315    2

ona jest młodsza o rok od emanie w gimnazjum kolega kiedyś coś zagadał o mnie jej ale jakoś nie doszło do skutku ona sobie znalazła jakiegoś pajaca ale chyba po ok. roku coś mu szczelino do głowy i nie gadają ze sobą jeśli wyczaję że ona nikogo nie ma to zagadam do mniej bo mi się podoba :lol:

pawlus224    1475

Wygląda sympatycznie :lol: próbuj raz kozie smierc :lol:

UrsusCzesio    304

Kiedyś chciałem rwać taką jedną koleżanke z technikum ale miłośc jak sraczka przyszła z nienacka i była Patrycja teraz tamta też jest zajęta a fajna koleżanka była. Chociaz jak to niedoszły szwagier mówi. Chlopak nie sciana, da się przesunąć :lol: A akurat z wioski tego gostka talerzówke brałem i miałem C-360 z ekipą :lol:

fart23    0

@waldek315 ta laseczka wydaje się być dość przyjemna B) , ale nie ocenia prezentu po opakowaniu :lol: , ja bym tam zagadał bez względu na to czy ma kogoś czy nie, w pysk Ci nikt nie da, nic nie stracisz a zyskać możesz wiele :lol:

@UrsusCzesio racja, chłopak nie ściana da się przesunąć, jak dziewczę było fajne to ja bym próbował uderzać

lordhagen    280

ona jest młodsza o rok od emanie w gimnazjum kolega kiedyś coś zagadał o mnie jej ale jakoś nie doszło do skutku ona sobie znalazła jakiegoś pajaca ale chyba po ok. roku coś mu szczelino do głowy i nie gadają ze sobą jeśli wyczaję że ona nikogo nie ma to zagadam do mniej bo mi się podoba :lol:

Moja rada taka, podejdź do tego na luzie i nie angażuj się uczuciowo. To jest uniwersalna sytuacja na dwa wyjścia:

1. nie uda się (odpukać) - nie zaangażowałeś się uczuciowo więc problemu nie ma, dziękuje, dobranoc

2. uda się - no to wtedy już jest fajnie, a uczucie przyjdzie samo.

19Damian89    0

fart czy w pysk ci nikt nie da to tego bym nie powiedzial bo jak ma chlopaka a ty bedzisz do niej startowal to koles moze ci dac w pysk chyba ze jakas ofiara i mu to obojetne. Mi kolesie moich kolezanek nie raz sie odgrazali za moje rady dla kolezanek no ale coz zdarza sie :lol:

A co to tej dziewczyny ze zdjecia to wyglada ladnie tylko ciekawe co ma w glowie ale jak bedziesz z nia gadal to bedziesz wiedzial czy to pusta lala czy laska z ktora mozna pozartowac i powaznie pogadac.

PatrykGY    4

Mo całkiem sympatycznie wygląda.Jak na coś w ty głowie to warto a jak puste to zostaw

pawlus224    1475

Heh utrapienie z tymi kobietami - jedna poszła , druga puka do drzwi serca ;[

Pewnie panowie uwodziciele na "Nie ma mocnych " albo imprezki wybyli ?

uciekam i Ja B)

P.S. ... chciało by się byc Zenkiem z "Nie ma mocnych" (sami swoi) piękna młoda zonka , cichutkie spokojne zycie i nowiuśeńka 330 :lol: ale najbardziej zazdrościć mu zazdroszczę TeścióW :lol:

19Damian89    0

ja dopiero wrocilem od swojej.. no wiec jak cos bedziesz wiedzial co z nia to pochwal sie tu nam czy byla warta uwagi czy nie bardzo ..

UrsusCzesio    304

Miala być impreza.. siedze w domu :lol: Nie ma i nie bedzie przez cały miesiąc. Chcieli mnie zabrac do TC ja mówie chyba wam sufit na łeb sie spadł....

lordhagen    280

A my mamy ognisko wieczorem, miały być fajne panienki, by się poznało, pogadało, ale coś ktoś tam odp****lił i jednak nie przyjdą. A kutasa tam, napić się będzie można przynajmniej i powygłupiać. :lol:

kasek    7

niektórzy widze mają swoją koncepcje na te sprawy :lol:

UrsusCzesio    304

Ja teraz postawiłem na Biznes :lol: Chociaż cały czas myśle o kimś tego nie da sie wymazać jak zacieku farby.. szlifierka i po sprawie...

Hubert8245    23

ja to często coś robię, ale zapomnieć nie mogę :/ ostatnio wszystko się nasila :lol:

kasek    7

whisky,JACK&DANIELS,REDLABEL,Johny Woker,i masz takiego reseta że niewiesz gdzie jesteś testowałem to wiem :lol: ja lubie wogule sobie wypici bo wtedy świat staje sie piękniejszy i wogule, a panienki są tylko dodatkiem do tego wszystkiego żeby sie nienudziło B) ostatnio byłem w takim transie że nicmnie nie ruszało po za MOIM BMW :lol: tylko ono mnie rozumi ;[

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych