Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    304

Oczywiście że nie :( Bo znam go/ich i inaczej sie nie da. Tyle życia mi spier*** teraz może czas odegrać się? A nie chce takiego sposobu ale co mam zrobić? Dać sie gnoić ?

Mój Wladimirec podbija świat

kasek    7

racja nie daj sie ,jak sie im postawisz to może dadzą sobie coś do myślenia głupole :(

lordhagen    280

Dyplomatycznie porozmawiać nie można?

Czasami są takiej sytuacje i osoby, gdzie rozmowa była by tylko stratą czasu i nerwów. Znam takich, którzy by nie zrozumieli, nawet jakby 10 osób próbowało ich przekonać do zmiany postępowania i używając najlepszych argumentów. Czasami nie ma innego wyjścia, jak tylko huknąć w łeb aż sie gość zatoczy...

19Damian89    0

Czesio masz racje nie ma co dac sie takim bo raz drugi i beda cie cale zycie meczyc a jak sie im postawisz to dadza spokoj sobie i beda szukac kogos innego do gnebienia ...

UrsusCzesio    304

No neistety ja się dałem przez 7 lat w gimnazjum pod koniec zaczełem już ostro sie bronić i było w miare ok ale puki ich krew nie będzie na mych rękach nie będzie spokoju !!

UrsusCzesio    304

no.l A tak wogóle to skonczyłem mój sup[er tajny projekt wladymirca :( i moge jechac wyrywać lachony :(

19Damian89    0

No no widzialem efekt koncowy genialna robota Czesławie.. a co do tych lepkow to pewnie nie dlugo bedziesz mial na sprzedasz kilka odwaznikow do MTZa haha

Stachux    6

Czesiu jestem za niektórym trzeba wje**ć żeby się czegoś nauczyli i muszą dostać popieram Cię...

KPK Kumurun Team...

PatrykGY    4

Zgadzam się niekiedy trzeba użyć siły bo inaczej się nie da

Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

lordhagen    280

Pomysł z nazywaniem konkurencji do naszych panienek obciążeniem od ciągników był MÓJ z Czesiem na gg, więc nagrody lub tykające paczuszki proszę słać od poniedziałku do piątku.

lordhagen    280

Trzeba działać na wszystkie sposoby, komuś się za bardzo spodoba MOJA wybranka (to tak przykładowo, bo aktualnie to wolna kawalerka od jakiegoś czasu i prędko się to nie zmieni), a tutaj u sąsiada w ciągniku przód podrywa przy pracy z jakąś maszyną... no zbieg okoliczności idealny, a ludziom trzeba pomagać. :)

UrsusCzesio    304

Moja C-360 ma taki power teraz po regeneracji wtrysków i pompy :) Ale uciągu brak :) Ale ktoś skrzywdził Patrycje więc będzie się toczył na kołach C-360 !!!

andrzej2110    531

Tylko jeszcze jakieś dobre powiedzenie dlaczego metalowe a nie żywe.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

PatrykGY    4

Czesławie nie szalej tak bo jeszcze plamy na lakierze zostaną :)

Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

lordhagen    280

Moja C-360 ma taki power teraz po regeneracji wtrysków i pompy :) Ale uciągu brak :) Ale ktoś skrzywdził Patrycje więc będzie się toczył na kołach C-360 !!!

Czechu co tam znowu? Tak to jest, gdy dziewczyna nie potrafi docenić prawdziwego uczucia i wybiera kogoś, kto ją skrzywdzi... :|

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)

Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.

Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.

Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)

Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...