marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kasek    7

a ja powiem tyle niewolno daci kobiecie wejści sobie na głowe bo później jest już pozamiatane i jak ona wyczai że ma nad tobą kontrole to jest już wtedy za późno żeby coś z tym zrobić,do kobiet trzeba z dystansem i wyczuciem co chce sie u niej zdziałać i na samym początku trzeba ustalić zasady i reguły na jakich bedzie polegał ten związek :) a późnij jakoś żyć i patrzeć i myśleć co z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@Kasek masz racje po prostu trzeba miec sowje zdanie w zwiazku a nie sie godzic na wszystko co twoja kobieta ci wymysli bo tak to po roku nie bedziesz mial wogole swojego zdania w zadnym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
@Czesiu może to jest racja ale to chyba każdego indywidualne potrzeby o tym decydują :) Jak byłem zakochany to dziwiłem się ,że kiedyś tyle radości dawało mi np. praca w polu ciągnikiem lub pięknie zaorane pole bo "miłość" to coś nie porównywalnego do żadnego innego szczęscia i miałem wrazenie ze przed kochaniem zmarnowałem swoje życie :) a teraz znowu poświęcam się maszynom,rolnictwu i myślę czasem,że lepiej żyć sobie spokojnie i cieszyć się z nieistotnych spraw każdego dnia niż raz płakać raz śmiać się za sprawą miłości ...

 

 

pewnie wiele osób po tej wypowiedzi uzna mnie za "durnia" albo jeszcze co gorszego :) cóż moze nim poprostu jestem ?

 

Ja uważam dokładnie tak samo. Będąc zakochanym, moje poglądy na niektóre sprawy różniły się mocno od obecnych, pod wpływem zaślepienia :)

A teraz, gdy wszystko wróciło do normy, pewnych spraw nie rozumiem, jak mogłem uważać tak, a nie inaczej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Znam ten bol i mialem podobnie jak ty duzo nie brakowalo a bym wpadl pod autobus ale koles wychamowal wtedy niestety a teraz sie ciesze ze mnie nie przejechal

POgadaj z nia szczerze o wszystkim i wogole jak bedziesz widzial ze napeawde zrozumiala ze tylko ty sie dla niej liczysz to wroc do niej ja mialem taka sytuacje i nei zaluje ze ona mi a ja jej dalem druga szanse teraz jestesmy razem szczesliwi. przed chwila od niej wrocilem z malymi przygodami :)

 

 

Może masz rację :)

Chyba najlepiej bedzie jak się z nią spotkam i odbędę dłuuuugą poważną rozmowę :)

 

@lordhagen - bo taka właśnie jest miłość :)

Ja się tam nie spieszę ale w głębi serca mi na niej zależy ... ale zobaczymy jak to będzie .

 

P.S. szkoda panowie ,że nie możemy wszyscy razem pójść na piwo i sobie po narzekać na kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

mi wystarczy że narzekam na warsztacie ale to juz koniec narzekania. Zaczynamy new życie z nową koleżanką. Straciłem wiare w pożadne dziewice !! :) Bo widze że to nie porządne wcale bynajmniej tak mi sie trafiło. Zmieniła się o 180 stopni od kiedy ją poznałem!


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się Panowie koledzy wolnością... ja dostaje stracha na myśl o małżeństwie :)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

mi wystarczy że narzekam na warsztacie ale to juz koniec narzekania. Zaczynamy new życie z nową koleżanką. Straciłem wiare w pożadne dziewice !! :) Bo widze że to nie porządne wcale bynajmniej tak mi sie trafiło. Zmieniła się o 180 stopni od kiedy ją poznałem!

 

No ja Ci mówił, to Ty mnie nie słuchał :) A widzisz, dobrze będzie tak zrobić. Nie ma sensu komuś do d*py włazić wiecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Tylko nie popadaj ze skrajnosci w skrajnosc :) dziewice-rozpustnice :):):)

 

Ale moze to dobry pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Jus po 22 to i tematy inne haha

 

@Pawlus224 masz racje odbadz znia powaznie dluga rozmowe ja tak zrobilem ze swoja pierw na gg to zeby sie spotkac zeby pogadac i wogole jak sie zgodzila to u niej chodzilem gadalismy sobie o wszytskim i wogole pozniej poszlismy do niej no i jakos po pewnym czasie wrocilismy do siebi miedzy czasie wyjasnialismy sobie co nie co a teraz jest jak w bajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

panowie zgadzam się z wami PAWLUS224 szkoda że nie możemy spotkać się na piwie tak jak mówisz... i sory że tak się wcinam bo ostatnio mnie trochę nie było bo więcej pracy w gospodarstwie i do matury się ucze.. pozdro


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Do matury sie uczysz toc do maja daleko jeszcze :) ..

 

 

 

 

a Chlopacy Ewelinka ma dzis urodziny :) wiec ode mnie dla niej wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

I sto lat dla niej

Czesiu te najcichsze to bywają niekiedy najgłośniejsze jak to mówią cicha woda brzegi rwie...


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A ja teraz jak Pawlus. maszyny, maszyny maszyny. :) I jestem szczęsliwy. Ten efekt po wyjechaniu z garażu, błysk lakieru, zapach i ta duma zrobiłem sam od początku do końca :) A z kobietami to już nie ma tak dobrze...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Tam bedziesz sie Czesiu pierdołami przejmował. Nie ma po co. Trzeba gospodarzyć, cieszyć się życiem, miłość sama przyjdzie. Niejeden taki narzekał, że mu się nie wiedzie, a później na weselu własnym obracał jak trza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Dokładnie Czesiu :)

Tak jak mówicie trzeba robić to co cieszy a (jak dla mnie) odnowienie maszyny to najlepszy sposób na trwały uśmiech na twarzy :)

 

Pochwalisz się jak już będzie w nowej odsłonie twój Władek ? podeslij mi link , żebym nie przegapił :) poki co zapowiada się na niezły pozytywny szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No środa/czwartej tj jutro lub pojutrze najpóźniej wyjade nim. By jutro było ale mam problem ze szpilkami. Krecą się 2, obspawałem w koło ale spaw puścił. I kolejna radość. Sam się uczyłem spawać :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj