Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kasek    7

masz racje kobiety cieszą te najmniejsze drobiazgi liczy sie gest :)

Gago    0

lordhagen@ no niby prawde gadasz :) z reszto kiedyś zrozumie co zrobiła pewnie..

lordhagen    280

Może za jakiś czas. Jeśli będzie o tym myślała, bo może, kto wie, ona mnie traktuje jak nic nie znaczacego kolesia?

Gago    0

Ja myśle że za jakis czas zrozumie wszystko i wróci bo zobaczy że nik jej tak nie traktuje jak Ty.. Z reszto ja mam idętycznie jak Ty to samo ehhh te baby :)

ZUCH1234    72

kazda inna maiłem juz ich kilka to cos wiem na ten temat ale teraz juz mysle ze znalazłem ta własciwa a co bedzie to sie okaze chyba ze jakas palma do łaba mi strzeli i zrobie skok w bok albo moja Sylwia

Stachux    6

jeśli mogę się dołaczyć to z kobietami nigdy nie wiadomo niby jest dobrze a tu się dowiadujesz o jakimś jej skoku w bok i jest cieńko miałem już kilka dziewczyn i zawsze się jakoś dziwnie kończylo... lordhagen życze powodzenia

UrsusCzesio    304

Mojej wczoraj kumpel się oswaidczył :) A niedawno ja olał. Ledwo żyła a on ma czelność Wrrrr Normalnie ja mu jaj wyrwe :) :)

Stachux    6

takich ludzi powinno się wybić to nie jest prawdziwy facet traktuje dziewczyne która go kocha jako zabawke a gdy zobaczy inna w krótkiej kiecce to za nią leci a jak przeliczy swoje możliwości to wraca z podkulonym ogonem jako niewinny zero tolerancji dla takiego g***a...

kasek    7

no bo ludzie są niezdecydowani i to działa w obu przypadkach :) coś o tym wiem :)

kasek    7

no to napewno :) ale wiesz jak to jest ALKOHOL +PANIENKI+IMPREZA=jazda bez oporów :)

Stachux    6

znamy ten temat... 2 razy tak miałem że rano pobódka a ja nie wiem kto przy mnie leży... :)

lordhagen    280

Nie wiem, ale chyba mi przeszło. Te pół roku dało mi do zrozumienia, że to jest niezdecydowana panienka jeszcze nieco niedojrzała, ja zresztą chyba też nie, bo myślałem, że ją kocham, a tu nagle moge bez niej żyć? Ale to lepiej. Po co mam się przejmować czyimiś problemami? Znając życie, nic się jej nie stało, tylko wyolbrzymiła, jak to dziewczyna...

I wygląda na to, że już się przestała przejmować. Mogę ją zostawić bez wyrzutów sumienia, że nie pomogłem, bo starałem się, nie wiem czy mi wyszło. Ale próbowałem. I szczerze, nie widzi mi się być czyjąś pomocą zawsze i wszędzie. Gdybyśmy byli razem, to oczywiście, w ogóle lubię pomagać, ale bez przesady. Co ja jej będę do d*py wiecznie właził? :)

ursus3502PL    2

tak już jest z dziewczynami , moja taksamo taka niezdecydowana ze czasem już mam taką nerwę ze ...

ale kobiety juz takie są :)

Stachux    6

zgadzam się z Tobą lordhagen... jeśli zmądrzeje to przejrzy na oczy takie jest moje zdanie a na siłe nic nie zrobisz nie ma cudów...

ZUCH1234    72

dokładnie jak skruszeje sama przyjdzie nie daj jej powodów ze jestes o nia zazdrosny to najlepiej dzała sam sie przekonałem zazdrosc do niczego dobrego nie prowadzi

lordhagen    280

Czesiu ciesz sie, a ja dziękuje tutaj każdemu serdecznie za rady, każda w jakiś sposób pomogła, a teraz robie tak jak napisałem czyli panienke olewam jednak, co jej sie bede pchał do niej na siłe, nie zmusze jej do niczego

19Damian89    0

Masz racje na sile nic nie zdzialasz to napewno a jeszcze mozesz przez to ja z nie checic do siebie.

Czesio i dobrze o by tak dalej

lordhagen    280

Ta, w ogóle sie zastanowiłem. Mam prawie 16 lat, czy moje życie polega na jakiejś dziewczynie? Nie. Teraz trza sie uczyć, szykować przyszłośc, w międzyczasie zajmować tym co kocham (rolnictwo), bawić sie z kumplami, wyskakiwać na piwo i będzie dobrze, a nie tu sie bede jakąś panienką przejmował...

19Damian89    0

Prawidlowe podejscie mozna miec tez koleznaki nie tylko koledzy nie ;) .. no a pewnie tak sama sie szybciej sie znajdzie niespodziewanie niz jak bys szukal w kolko ..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych