Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bezeta10    9

Moje zdanie jest takie , ze nie wchodzi sie dwarazy do tej samej rzeki wiec nie wraca sie do starych dziewczyn , chyba ze tylko w jasno ustalonych zasada pewnie wiekszosc sie domysli w jakich .........Jak tobie teraz to przeszkadza to z czasem bedzie tylko gorzej.

Karolcia wyłączyła nam sie z tematu tak bysmy poznali zdanie drugiej strony. Co prawda nie zachowalismy sie feer , conajmniej moje posty nie były w tym kierunku najciekawsze , coz geny robia swoje hehhehehehehehehe

UrsusCzesio    304

Masz za mały poziom inteligencji dla niej. By Cię wyśmaiła. Weź skończ te Twoje głupie pier*** bo to nikogo nie bawi Tylko idiote z siebie robisz :( Ty sie postarzaleś. Bo takimi idiotyzmami jakimi Ty tutaj wymiatasz to tylko 10 latki umią :D

+10%

Edytowano przez andrzej2110

Rafal180    2

Masz za mały poziom inteligencji dla niej. By Cię wyśmaiła. Weź skończ te Twoje głupie pier*** bo to nikogo nie bawi Tylko idiote z siebie robisz :D Ty sie postarzaleś. Bo takimi idiotyzmami jakimi Ty tutaj wymiatasz to tylko 10 latki umią :(

CZesiu weź na wstrzymanie i nie ubliżaj innym!! Zachowujesz się jak dziecko NEO o którym pisałeś kilka postów wsześniej! W tym temacie nie ma miejsca na obelgi! :(

UrsusCzesio    304

Bo mnie prowokuje. No widzisz zenek, jak przyjeżdża to i moze przywieść co nie co. Jak poprosze. a nei rozkaże. Z resztą sama pali... A mnie też poprosiła w poniedziałek. I spacerkiem 7 kilometrów poszedłem. Bo była chora i nie mogła wyjśc do sklepu. I nie miał kto inny jej dostarczyć. To poszedłem

kolo99    1

nikogo nie ma :D

mnie znowu ro***erducha minęła, zawsze muszę mieć dużo roboty jak takie ciekawe rzeczy na forum się dzieją :/

Ale że Czesiu i zenon dzisiaj nic nie pisali to chyba jakiś cud :D Jaki spokój jest bez nich :D

raf9411    0

Witam,

mam mały problem z dziewczyną, ale dzisiaj widze ze nie ma co. Wpadne jutro.

Pozdrawiam

raf9411    0

No to jest taka sprawa. Jestem z pewna dziewczyną cały czas mówi że mnie kocha itp.

Ale juz od jakiegoś czasu widze że ona kręci się obok innego. Co mam zrobić zadziałć czy czekać ?? Nie wiem sam :D

kolo99    1

Pytaj kolego co Cię trapi jest nas 3 na forum w tym momencie więc służymy radą :D

A jakie są objawy tego, że z nim kręci? Rozmawiasz z nią troszku?

Rafal180    2

No to jest taka sprawa. Jestem z pewna dziewczyną cały czas mówi że mnie kocha itp.

Ale juz od jakiegoś czasu widze że ona kręci się obok innego. Co mam zrobić zadziałć czy przekać ?? Nie wiem sam :D

To pogadaj z nia o co jej chodzi :D A ty coś do niej czujesz??

Pozdrawiam cichy uwodziciel :D

raf9411    0

Właśnie akurat o tym z nią nie rozmawaiłem bo poprostu nie chce jej stracić. Boję się żeby jej nie urazić :D

Tak myślicie pogadać z nią o tym ??

raf9411    0

Ok,zaproszę ją w jakieś fajne miejsce i pogadam

Dzięki

Zobaczymy co z tego wyjdzie ??

kolo99    1

wyjśc może tylko z tego klarowna sytuacja :D

I pamiętaj, żeby było romantycznie muszą być kwiaty!

raf9411    0

Klarowna sytuacja...heh...podoba mi się. Jutro ją gdzieś zaproszę i wpadnę tu wieczorkiem.I wtedy powiem co z tego wyszło. Dzięki za pomoc :D

Narazie

Jak tak mówisz to będą i kwiaty :D

kolo99    1

Nie no kwiaty muszą być, a jeśli chodzi o takie rozmowy to tym bardziej :D

A jeszcze jedna moja rada z własnego doświadczenia.

Ja zaczynałem jeszcze szybciej od Ciebie z dziewczyną i wtedy rękę dałbym sobie uciąć za nią. I wiesz co?

Teraz nie miałbym ręki...

Wniosek:

W Twoim wieku nie trzymaj dziewczyny przy sobie na siłę, bo będziesz żałował, że tak szybko zacząłeś za nimi latać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych