Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kolo99    1

@pawelec tak nie przemówisz, tutaj jedynym sposobem jest ironia i szydera na zlikwidowanie tej sekty!

damjan15    0

To prawda zgoda jest ale sądzę żeby trochę przystopować żeby autor książkę napisał. Wtedy będziemy się martwić co dalej.

UrsusCzesio    303

No ja widze że wy tutaj sie dobrze bawicie. Jaja muszą być, umyte :blink: Idźcie wyrywajcie kobiety bo ja nie mam juz do tego weny... Hmm ale tak ksiazke jak by wydał wogóle to by i sława jakaś była. Tylko najpeirw dać ją pani od polaka :rolleyes:

Rafal180    2

UrsusCzesio zanim jej dasz to sprawdź dokładnie ortografie żeby po przeczytaniu ci jeszcze bata z polaka nie wkleiła ;)

damjan15    0

Czesiu sławę to na pewno byś miał a jeszcze jak by były jakieś jaja to wo gule masz oskara w kieszeni ;)

UrsusCzesio    303

Kolo ziomuś wyluzuj ;) Troche zboczyli z tematu w 2 znaczeniach zboczyli :D Ja będem usiał jakieś korekty wprowadzic w początek bo na tej pierwszej imprezie działo sie ale mało pamietam. Ale miłosnych rzeczy nie było :D Ale jaj były od 3 sie działo :D

kolo99    1

@Pawelec, zdaje się @Rafał180 przeszedł na ich stronę, teraz Ty musisz mi pomóc. Pamiętaj główne narzędzia to szydera z odrobiną ironii!!

Rafal180    2

Pawelec to nie takie proste :D mam mentlik w głowie i chyba to zrobie.. nie ma dla kogo żyć jest samotny jak palec w d*pie ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się