Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    529

każdy chce tą jedna jedyna ale to nie wyklucza że po drodze do tej jednej jedynej nazrywasz inne kwiatki ;)

mi nie zależny na tych Innych kwiatkach"

19Damian89    0

CZesio nie za mlody na piwko ;) haha nie no zart, wiadomo ze czasem sie zerwie inne kwiatki ale bez przesady tez ze co miesiac inna i szukasz tej jedynej bo po 2-3 latach takiego szukania zadna pozadna cie nie bedzie chciec bo widzi ze zmieniasz laski jak skarpetki i nie wart jestes uwagi

aadams7    0

to nie tak, że co miesiąc inna. poznajesz dziewczyne myślisz sobie że spoko to ta jedna jedyna potem jesteś z nią szcześliwy i tak dalej ale po pewnym czasie okazuje się ze to nie to i szukasz dalej tej jednej jedynej

a co do pożdanych lasek to ... mission impossible...(przynajminej ja nie spotkałem, mam nadzieje że narazie nie spotkałem) a po drugie dziewczyny uwielbiają opiekować się i resocjalizowac typów z pod ciemnej gwiazdy. ponieważ wiekszość dziewczy chciała by "Bochuna" a wybiera "Skrzetuskiego"... a bochun co był zły i co chce byc dobry to po prostu złoty środek...

UrsusCzesio    304

Powiem tyle dałem ciala wczoraj po prostu i teraz naprawic będzie ciężko. 99% Ona czeka aż powiem jej o weselu. Jak gadałem że musze kogoś zaprosić to ise taka robiła. Bo myślała pewnie że juz bym jej powiedział. Ajajaja ;):P

andrzej2110    529

Łukasz ja cie chyba zaraz umówię z dziewczyną którą miałem na kamerce w sylwestra ;) Ona mieszka nie daleko ciebie :P 15 lat ale ma chłopaka.

Karolcia    36

Powiem tyle dałem ciala wczoraj po prostu i teraz naprawic będzie ciężko. 99% Ona czeka aż powiem jej o weselu. Jak gadałem że musze kogoś zaprosić to ise taka robiła. Bo myślała pewnie że juz bym jej powiedział. Ajajaja ;):P

to dałeś ciała i to na maxa.

tylko pamiętaj chociaż o powiadomieniu na Twój ślub :D

lordhagen    280

To i ja się do piwka dołączę, bo mam podobnie. Kumpel mi mówi, żebym poszedł na dyskoteke i tam kogoś poznał. Co mi z jakichś przypadkowych panienek, na jakieś końskiej libacji, skoro ja chce Tylko Jedną

19Damian89    0

Czesio no to dales ciala nie ma co .. musisz jej to zaproponowac przeciesz nie zje cie za to ani nie po bije a ona moze widzi ze sie czaisz jak sujka za morze ale nie chce cie naciskac i chce abys sam sie wkoncu przelamal

@lordhagen wiesz ja dzieki imprezie poznalem swoja jedyna wiec moze nie raz warto poszalec na dyskotece bedac mlodym a noz widelec znajdziesz jakas fajna laske ktora sie okarze ta jedyna i wogole..

a co do pozadnych lasek jest ich troche bynajmniej ja znam takich pelno wiecej niz tych mniej pozadnych, a co do tej resocjalizacji dziewczyn ta sa takie mysla ze zmienia kolesia a koles tylko przy niej udaje kogos innego kim nie jest tak naprawde. Moja jak sie dowiedziala ze mialem miec sprawe w sadzie to nie byla zadowolona chociasz to byly stare dzieje

lordhagen    280

Z tym sie zgodze, ale nie będę szukał kogoś innego na siłę, jak niektórzy z mojego otoczenia to robią.

19Damian89    0

Nie mowie ze na sile ale wiesz bawisz sie a tu nagle szok spotykasz kogos kto cie oczaruje itp itd, chociasz jak juz masz ta swoja jedyna to nie ma co szukac innych tylko myslec jak do tamtej sie zblizyc i ja lepiej poznac i wogole .

kolo99    1

Piszesz Czesiu, że jesteś za bardzo dojrzały dla 15to letnich dziewczynek, a od miesiąca czytam, że chcesz zaprosić laskę na wesele i nie wiesz jak. Z tego co obserwuję to Ty ani trochę nie dorastasz do tego, aby mieć kogoś na stałe i na poważnie. Jak Ty nie umiesz konkretnie podejść do tematu. Rozumiem, dzień zastanawiać się jak jej powiedzieć coś, w jaki sposób ją zaprosić, ale nie miesiąc!!! Zaczepiasz ją jak mały dzieciuch, wcale się nie dziwię, że nie chce ona z Tobą być. To się chyba nazywa - końskie zaloty?? heh

UrsusCzesio    304

No ja ją znam dobrze. Ona nawet mi nie odpisuje. Tylko nie jestem pewien czy to to do końca. Bo jednak wczoraj do konca gadaliśmy było bardzo miło. Nie zaczepiam jej. Raczej za mało sie staram... Jestem nieśmiały po prostu. Końskich zalotówe nie stosuje. Gadamy normalnie. tzn gadlaiśmy.. :P A te co maja mniej latek to chodzi o to że tylko słuchaja plotek i tych pier*** psiapsiółek. Nie ma co juz wiele pisać, koneic jest, temat zakoncozny. Już nic nie bedzie ja widze. O cos innego ma focha widze wcale nie odpisuje. ;)

lordhagen    280

Nie mowie ze na sile ale wiesz bawisz sie a tu nagle szok spotykasz kogos kto cie oczaruje itp itd, chociasz jak juz masz ta swoja jedyna to nie ma co szukac innych tylko myslec jak do tamtej sie zblizyc i ja lepiej poznac i wogole .

O to mi właśnie chodzi. Tak jak mówisz to nie mam nic przeciwko, ale jak mi gość każe rezygnować z tej, którą kocham [a jeszcze nie jest nic pewnego co do nas, czy będziemy razem] i lecieć kogoś szukac na dyskoteke, to ja dziękuje postoje.

Lukasz1987    57

To go olej i tyle. Ja jak do swojej pierwszej podbijałem to cztery razy łomot dostałem, tylko jak już się zeszliśmy, to ze szwagrami mu wpier*****em ;)

kolo99    1

Czesio do k**** nędzy, to Ty załatwiasz sprawy ze swoją niby laską przez sms-y? Trzeba się spotkać, a co najmniej chociaż zadzwonić. Żal mi Ciebie, poczekaj aż dorośniesz.

Rafal180    2

To go olej i tyle. Ja jak do swojej pierwszej podbijałem to cztery razy łomot dostałem, tylko jak już się zeszliśmy, to ze szwagrami mu wpier*****em :P

opłaciło sie dostać łomot?? ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych