Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Avendrion    39

@marcin974

No ale to był tylko sen <_< najgorzej to było chyba jak się obudziłeś i doszedłeś do wniosku że to sen :P

marcin974    25

Jakiegoś tam wielkiego szoku czy załamania nie przeżyłem ale przebudziłem sie i sobie myślę, kurcze jak to sie stało ze widzialem sie w nia, ale potem doszedłem do wniosku ze to mi sie śniło, ciężko bylo wstać heh

Ale to bylo jakos OT tak, nawet nie wiem z kad ten sen sie znalazł <_<

marcin974    25

Tak. Masz racje. Ty to zaraz myślami biegniesz dalej, piszesz o takich rzeczach o których ja nawet nie myslalem <_<

A o Tobie nie bede pisał jaki jestes :P

Juz nie bede publicznie pytał co masz na myśli pisząc ''ciekawa'' napisz mi prywatnie ma gadu. Jak bede ma kompie to odczytam. Teraz pisze z kom

Macius    7

No te sny niektóre to śa piekne tylko gorzej jak się budzisz a tu obok twoja stara d*pa leży <_<

martina    23

To było niezłe ;) Już mam dość...

Co do oczków mam 2 kolorowe :P Kto widział ten poświadczy. W koło źrenicy pomarańczowe, a potem zielone <_<

,,A ja nie chce czekolady, chce by miłość ktoś mi dał..."

Cały czas mi to po głowie biega <_<

andrzej2110    529

Jak czytam ten rzut to mam mieszane uczucia ze względu na Asie. Ci co śledzą temat wiedzo o kogo chodzi <_<

MarioS    1

ja nie mówię ze to ja zrobiłem!!

ale tak samo ten błąd popełniłem <_<

i podobna reakcja była

i ja nie z "Asią" tylko Karoliną

ale już jest wszystko ok <_<

UrsusCzesio    304

Mi tak samo Asia x2 ... Karolina... Patrycja...Iwona...Kasia. teraz Ania No i wiele wiele więcej. Zobaczymy jakie dziewczyny będą w mojej szkole na mechanika żadna nie pójdzie raczej ale bedziemy mieli lekcje łączone z garkotłukami <_<

UrsusCzesio    304

Mam problem, jeżdżąc na impezy potykam i poznaje wiele fajnych dziewczyn. Odwagi mi nie brak %% ;) Tylko jak się zapyta czym się zajmuje/co lubie robić/co robie Nie wiem co powiedziec, prawde czy skłamać <_< <_<

krolikNH    56
Mam problem, jeżdżąc na impezy potykam i poznaje wiele fajnych dziewczyn. Odwagi mi nie brak %% ;) Tylko jak się zapyta czym się zajmuje/co lubie robić/co robie Nie wiem co powiedziec, prawde czy skłamać <_< <_<

Moje koleżanki wiedzą czym się zajmuję na co dzień i nie robią z tego żadnej sensacji. A o śmiechu w ogóle nie ma mowy :P

Mów prawdę, z uśmiechem na twarzy i będzie ok :D

UrsusCzesio    304

Pracuje w moim gospodarstwie, u kolegi i u handlarza w swoim robie wszystkie prace a w 2 pozostałtch grzebie w ciągnikach itp tzn w tym ostatnim to bede grzebał. Ale jak pojade na zabawe to już bede tak za 3 tyg pojade niech mama ochlonie bo ja ostatnio naje*** przyszlem i rano wp okoju uuuu i szlaban Dobrze żen ie na T25 <_<

19Damian89    0

powiedz prawde ze zajmujesz sie gospodarstwem i naprawiasz rozne maszyny .. i jak laska zacznie sie smiac to znaczy ze jest jakas pusta .. a jak nie bedzie robic z tego zadnego ale to znaczy ze jest normalna i jeszcze z toba bedzie chciala pogadac o tym co robisz .. bo nie ktore laski sa ze wsi mieskzaja na gospodarstwie i pojda do miasta do skzoly to sie wstydza mowic o tym i sie smieja z rolnikow jak by same zapomialy ze one sa takie same jak one .. chociasz nie ktorzy kolesie tez.. chca sie wywyzszac w ten sposob chyba .. no a z laska na imprezie o takich rzeczach gadasz?? ja zawsze bralem numer i potem pisalem z nia a na imprezie to tylko jak masz na imie skad jestes nie raz ile lat gdzie sie uczy i tancowalismy potem dala mi swoj numer a ja jej swoj i bylo ok .. male buzi buzi na pozegnanie i na nastepnej imprezie bawilem sie z nia albo z inna .. to byly czasy mlodosci .. a teraz juz nie ma tak dobrze hahaa

Edek18    0

Dla nie któtych to nie problem jak się dowiedzą czym się naprawde ktoś zajmuje <_< Ja się nawet cieszę wręcz,że mam znajomych rolników <_< a nawet przyjaciół ;) a facet też może być czemu nie :P hehe smieszy mnie to jak się jakaś dowaiduje,żę rolnik i zmyka szybko od niego nawet nie pogada...wstyd normalnie :D

:):D

rafal19    0

Oj nie wszyscy do miasta idą ale trzeba przyznać, że Ci co uciekają od życia na wsi nie mają pojęcia chyba o tym, iż żadna praca nie hańbi a co wiecej najczęsciej są to osoby z brakiem tolerancji czy też z brakiem myślenia <_<

Edek18    0

heh no ja to bym mogła zostać tu gdzie jestem <_< a mogla bym tez na wieś,bo spokojnie tak <_<

No właśnie za duże mają wymogi co do życia ;)

19Damian89    0
Co poradzic <_< Teraz wszyscy miasto , miasto <_< Szkoda ;)

co ty gadasz ja bym chetnie sobie na wsi pomieszkal a nie w miescie na kupie .. moze nie koniecznie na gospodarce bo od zera ciezko sie rozwinac ale jakis ladny domek z ogrodkiem na wsi z przyjemnoscia .. a na wies wole jezdzic cisza spokoj troche trzeba robic mozna powiedziec tylko w zime odpoczynek. teraz mozna powiedziec zastepuje kuzyan bo ciagle lata cos zalatwia i robie z wujem i robic przy zniwach bedziemy

MarioS    1

Ależ ja głupi <_<

Poznałem dziś fajną dziewczyna <_<

Ale w właśnie o to chodzi że nie wiem jak ma na nazwisko, skąd jest, ani nie zapytałem o numer tel. ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych