marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

FINN    1478

duże wrażenie robi na dziewczynach , jak jesteśmy gdzieś na imprezie i bawimy się bez jakiego kolwiek % ( nie mówię tutaj o siedzeniu przy stoliku, lub pilnowania czy ściana ma pion, tylko o bardzo intensywnym działaniu na parkiecie) Wiem, to z własnego doświadczenia... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

@FINN Dokładnie !!! Teraz Dziewczynom coraz bardziej zależy na tym, aby chłopka nie przesadzał z alkoholem, czy fajkami. A jak widzi, że bawisz się na trzeźwo, to już ma inne podejście do Ciebie, niż do tych po %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a w jakiej czesci polski sa imprezy co niepija alkoholu


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

na pewno takich regionów nie ma... ;) ale ja mówię o tych, którym do dobrej zabawy nie jest potrzebny alkohol... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tylko do dobrej zabawy potrzebna jest dobra muzyka a tej w dzisiejszych czasach juz praktycznie nie ma. Jest jedna wielko tupanina. Czyli na podryw pozostaje szkola, internet, telefon i zakupy - slynny makaron na spagetti


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

nie no jeszcze troche jest tej muzyki do pochasania , ale to są nie liczne miejsca... takie jak wesela.... i inne tego typu imprezy... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Da się bawić bez alkoholu, ale jest potrzebny dobry zespół. U mnie jest jeszcze jednak taka "potupawka" w sąsiedniej miejscowości a taką muzyką :) I akurat tam najwięcej się wyrywa :D

 

Da się bawić bez alkoholu, ale jest potrzebny dobry zespół. U mnie jest jeszcze jednak taka "potupawka" w sąsiedniej miejscowości a taką muzyką :) I akurat tam najwięcej się wyrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

No tak zespół też musi być obrotny a nie że zagra 2 piosenki i dalej dalej nic i znowu 2 piosenki! Choć już można działać po jednym tańcu!Pogadać jak toś pali to zapalić sobie! Od tak spontan! Przypomniał mi się kawał: Chłopak tańczy z dziewczyną nagle orkiestra przestaje grać, chłopak propnuje że wyjdą na dwór! Wyszli staneli koło płotu, a on zaczyna ją obmacywać! Wkłada ręce coraz dalej aż do majtek i mówi do niej okresik okresik a ona że nie tylko biegunka :)

Edytowano przez Maly86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Czasami jest dobry zespol a i tak towarzystwo jakies sztywne jest. No ale teraz taka muze graja w dyskotekach.

 

Nie ma to jak muza z lat 90tych


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMON79    1

Powiem wam,że kazdy się krzywi jak usłyszy że mają grać disco polo,czy ma byc zespół,a nie ma co się oszukiwać,tak było,jest i będzie że najlepiej własnie się człowiek przy takiej własnie muzyce ubawi.A co do waszego podrywu,życzę wszystkim powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Oczywiście za zabawa przy disco polo jest najlepsza :D Po czym wrócisz lepiej wybawiony? Po CLUBie, czy po weselu ? :lol: Nie to, że cluby są złe, ale do tańca towarzyskiego lepsze dicso polo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMON79    1
Po czym wrócisz lepiej wybawiony? Po CLUBie, czy po weselu ? :lol:

Powinneś zadać pytanie po czystej z %% ,czy czystej bez %% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

O tym była gadka wcześniej, żeby właśnie było bez %% :D Wtedy dziewczyny mają do nas lepsze podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMON79    1

Tylko wy samce bez %% to jak bez lewej ręki,przy % wam się dopiero język rozwiązuję,a tak ,gadaj jak do słupa,a słup ja du*a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Samemu byc to jest najgorsza rzecz na świecie , a jeszcze gorsza wziąć sobie babe z miasta to już TRAGEDIA.

Najfajniejsze są dziewczyny ze wsi..robotne , uczciwe i pracowite w szczególności górolki.

Miastowe to lalunie i lesery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

@DEMON79 Fakt, niektóry tacy są, ale nie wszyscy. Mi np. bez problemu udaje się dogadać bez %% we krwi. A jak są %, to za dużo się gada niepotrzebnych rzeczy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Kiedy wam w końcu zaświta w głowach historyczne myślenie że polskie ludzie nie dzielą się na tych ze wsi i z miasta a prosto na mądrych i głupich...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Samemu byc to jest najgorsza rzecz na świecie , a jeszcze gorsza wziąć sobie babe z miasta to już TRAGEDIA.

Najfajniejsze są dziewczyny ze wsi..robotne , uczciwe i pracowite w szczególności górolki.

Miastowe to lalunie i lesery.

 

Co do leserow to i na wsi pelno znajdziesz, wyslij taka ze wsi za granice tak na 3m-ce niech troche grosza poczuje to wtedy zobaczysz czy takie fajne ze wsi sa.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Samemu byc to jest najgorsza rzecz na świecie , a jeszcze gorsza wziąć sobie babe z miasta to już TRAGEDIA.

Najfajniejsze są dziewczyny ze wsi..robotne , uczciwe i pracowite w szczególności górolki.

Miastowe to lalunie i lesery.

A tu mamy znakomity przykład rolnikusa pospolitusa czyli osoby po zawodówce, czasami po szkole średniej z marnymi wynikami w nauce, który to odziedziczył po ojcu 8ha ziemi, stary ciągnik i kultywator, 5 wychudzonych krów, 2 świnie i 15 kur. Charakterystyczną cechą tego osobnika jest brak samokrytycyzmu wobec swojej osoby jak i wykonywanego zawodu. Uważa on, że to świat jest zły i okropny, przesiąknięty zgnilizną moralną i obyczajową i dlatego w życiu spotykają go takie niepowodzenia w postaci niskich dopłat, drogiej ziemi, suszy i innych anomalii pogodowych no i oczywiście braku partnerki. Bo to przez miasto te dobre, pracowite i uczciwe dziewczyny zmieniają się w lalunie i lasery. Dlatego nasz osobnik nie postanowił się poddać i walczyć z tym złem, głosząc wszem i wobec jak wygląda prawda, licząc na to, że ludzie zrozumieją swój błąd i się nawrócą, nie zwracając uwagi na innych i ich poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Zgadzam sie ze Staskiem. Co do znalezienia drugiej połowy wystarcz tylko chciec , tylko trzeba wiedziec z kim chcemy sie zwiazać.

Po własnym doświadczeniu wiem , ze zawsze podoba mi się to czego nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@bezeta10 wystarczy byc tylko soba a ta co ma byc to sie znajdzie


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@stasiu, jak zwykle celny w swojej wypowiedzi... ;)

że nawet nie mam co dodać... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj