marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Huberto89    62
Napisano (edytowany)

Coś w tym jest. Często jest tak że jeszcze jako osoby niepełnoletnie są w pewnym sensie ograniczane ( rodzice zabraniają im wychodzić gdzieś w weekend czy spotykać się ze znajomymi) później taka osoba się usamodzielnia i zaczyna nadrabiać stracony czas.

Choć co do znajomych to nie liczy się ilość ale jakość :)

Edytowano przez Huberto89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati9    0

Podoba mi się pewna dziewczyna ze szkoły i nie wiem jak ją poderwać .Proszę o pomoc

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale oceny pewno już wystawione...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Czyli przechodzimy na grunt poza szkolny. Kolega napisze coś więcej o tej koleżance to się coś znajdzie. Może jakiś zjazd klasowy czy coś.

Osobom w wieku 15 lat ciężko jest coś podpowiadać. Myślałem o jakimś grillu i odrobina %%% ale odpada <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin6666    0

Aż się zalogowałem :D , pozornie nie jest to trudne, ale da się coś zrobić.

Przede wszystkim musisz się jej podobać (choć troszkę), bo inaczej bd ciężko, najlepiej jakby była między wami chemia, to już krótka droga.

Cóż pozostaje, aby coś zdziałać mhhh :huh: . Zdobądź o niej jakieś info, co lubi czego nie, np. spytaj się kogoś kto zna ją, w szkole jest to trudniejsze, na studiach dużo łatwiejsze.

Wkręć się w rozmowę z jej koleżankami najpierw i zagaduj do niej :D . Najłatwiej bd przez rozmowę, rozmową, dobrą rozmową można dużo zdziałać.

Ja tyle mogę pomóc, bo do mnie akurat kobieta przyszła sama :P . Życzę powodzenia, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@andrzej2110 Oceny jeszcze nie wystawione ostatecznie więc poprawki a jak poprawki to i korepetycje :lol:

 

@martin6666 NIe zawsze się da pogadać w towarzystwie innych osób (niekiedy zazdrość) ale dobrze mówisz tylko lepiej się umówić z nią na jakiś wieczorny spacer w spokojne miejsce pogadać lepiej się poznać. Mógłbyś kupić na umilenie na sam początek jej jakąś różę albo coś słodkiego dla umilenia sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin6666    0

Na pierwsze spotkanie żadnego kwiatka absolutnie, za wcześnie :D. To jest podstawowy błąd, kwiatek wtedy gdy widać że iskrzy między wami. Żadnych słodyczy, lepiej iść na piwo i porozmawiać, ale widzę że jeszcze nie możecie, więc co innego tu pasuje. Ustronne miejsce gdy już się znacie, a tak to w publicznym, nie ma co się bać :) . Spacery to tylko już dla typowo wpatrzonych w siebie i to szczególnie wieczorem, tylko dla dobrze znających się (mój przypadek), jeżeli poznać się to tylko w dobrze znanym sobie miejscu, publicznie zagadać. Najlepiej na imprezie lekko podchmieleni :) .

Edytowano przez martin6666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy koleżanka naszego kolegi pije piwo :lol: I postaw się na miejscu dziewczyny do której idziesz z takim tekstem "Cześć może masz ochotę na kufel piwa". Rok szkolny się pomału kończy ale dobrze by było jak byś zagadał na przerwie bądź po szkole i wymienił z nią parę zdań po czym zaprosił gdzieś. Bo imprezy nie są codziennie ale przeważnie na weekendach zależy jeszcze jakie towarzystwo B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartekj1994    141

Podejdź do niej i spytaj czy może ma konto na Af :) Zaproś na piwo porozmawiajcie a kiedy sie bliżej poznacie i bedzie miedzy wami chemia tak jak mówią koledzy wyżej to wiesz co robić heh :) chyba nie trzeba tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin6666    0

Dokładnie @Dominiczek12 , ja akurat umówiłem się już na 1 spotkanie przy piwku :P , więc nie mów, że piwu nie. Np. na plus jest to jak dziewczyna lubi tańczyć to na parkiecie można do niej zagadać :) wymienić kilka zdań. Tylko to trzeba robić jak na dżentelmena przystało. Mógłbym pisać więcej z mojego doświadczenia, ale tego nie wykorzystasz ze względu na wiek :D.

Edytowano przez martin6666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@martin6666 Nie mówię że zapraszanie na piwo jest złe ale nie w wieku 15 lat czy tam ileś :P Jak dziewczyna lubi tańczyć to wypadało by żeby chłopak również umiał "coś tam" tańczyć bo inaczej będzie kicha :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin6666    0

@martin6666 Nie mówię że zapraszanie na piwo jest złe ale nie w wieku 15 lat czy tam ileś :P Jak dziewczyna lubi tańczyć to wypadało by żeby chłopak również umiał "coś tam" tańczyć bo inaczej będzie kicha :lol:

 

 

No jak coś umie to było by świetnie :P , ale wiek 15 lat trochę tu przeszkadza, ale nie mówię że się nie da :D .

Na studiach idzie to łatwiej dużo łatwiej. Sam robiłem to w szkole i wiem jakie to było trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na studiach to zupełnie co innego :P W takim wieku jak kolega trzeba się trochę natrudzić i pochodzić za dziewczyną :D Nie mnie jednak nie ma żeczy nie możliwych i poderwanie dziewczyny nie jest takie trudne chociażby podejdź daj klapsa w dupe i już będzie podryw :lol:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    888

zagadaj do niej w sytuacji gdzie będziecie mieli wspólny kontekst, nie wiem...ten sam nauczyciel, ten sam znajomy, coś co was łączy...nie przymilaj się i nie przekupuj żadnymi słodyczami czy kwiatami, no i nie mów jej że ci się podoba bo to koniec... przedewszstkim jednak musisz się jej podobać, jeżeli jej się podobasz to na cieie patrzy, lub zatrzymuje wzrok. jeżeli nawet na ciebie nigdy nie spojżał ato nawet nie zawracaj sobie głowy...ludzie patrzą na to co im się podoba, kobieta tzż człowiek i to ona wybiera faceta...albo zagadaj i zbieraj doświadczenia, to ważne żeby nie bać się kobiet.w końcu są słabsze i głupsze od nas...ale to one wybierają :) powodzenia

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze dziewczynie podoba się chłopak a i tak potem są razem po prostu trzeba podejść do tego po męsku dobrze gadać, bajerować potem dziewczyna sama pokocha :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czeba prosto z mostu dać dziewczynie do zrozumienia o co ci chodzi. ostatnio na lekcji nasza jedyna koleżanka, powiedziała mi żebym zagadał do nauczycielki o zmiane klasy na komputerową bo jej sie nie chce tu siedzieć,

to ja jej na to że możemy iść sie położyć. inna sytuacja, bardzo dawno temu piłem kawe z inną koleżanką i biorąc ciastko do kawy powiedziałem jej że lubie słodkie... a przede wszyskim takie słodkie dziewczyny jak ty,

po takim tekscie niektóre miękną i dalej już leci... ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin6666    0

Bajerować nie radzę, lepiej prawdę mówić bo to wyjdzie z czasem, wierz mi :D, ale jak już zdobędziesz to dopiero się zacznie, ale życzę jak najlepiej.

Dokładnie @filantrop to one nas wybierają i co do tego nie możesz mieć złudzeń i zawczasu nie ma co się na nią napalać :D.

Takie hasło : pół światu tego kwiatu, a 3/4 h*ja warte :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Podoba mi się pewna dziewczyna ze szkoły i nie wiem jak ją poderwać .Proszę o pomoc

 

Kup kumuruna, na kumuruna wszystkie dziewoje lecą i ładne i brzydkie taka moja rada i tyle ;)

  • Like 1

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Martinn6666 Nie o takie bajerowanie mi chodziło :P Najgorsze jest pierwsze spotkanie bo każdy się wstydzi nie wie co gadać a trzeba mówić co się ma na myśli tylko nie głupio i obraźliwie a najlepiej to odrazu pocałuj i po problemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

ciekawy temat :P wypowiadajcie się wszyscy co i jak może już w trochę starszym wieku coś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj