marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

wojoch7340    6

@monia104 tacy co piją palą i szukaja byle okazji do napicia maja fajne dziewczyn wiec to też nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Napisano (edytowany)

to stasiu powiedz jaki ty masz sposób na podryw

Nie mam sposobu. Po prostu musisz zainteresować sobą dziewczynę a jeśli jesteś szarym, nieśmiałym chłopaczkiem który nie ma ani wyglądu ani zainteresowań oprócz ciągników i krów to nawet najlepsze sposoby podrywu od Kamillo0, które używa aby wyciągnąć numer od dziewczyn z górnej półki, Ci nie pomogą.

 

@monia104 tacy co piją palą i szukaja byle okazji do napicia maja fajne dziewczyn wiec to też nie działa

Widocznie ten pijący ma więcej do zaoferowania dziewczynie niż ten nie pijący i nie palący. Bez powodu dziewczyna z nim by nie była.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

@monia104 tacy co piją palą i szukaja byle okazji do napicia maja fajne dziewczyn wiec to też nie działa

W takim razie ja mam nieco inną hierarchię wartości, może jestem staroświecka albo mam za duże wymagania( mąż nie ma z nimi problemu). Nie jestem zwolenniczką całkowitej abstynencji, wódka jest dla ludzi, ale nie związałabym się z facetem, który na widok butelki z wódką dostaje małpiego rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12
Napisano (edytowany)

Nie mam sposobu. Po prostu musisz zainteresować sobą dziewczynę a jeśli jesteś szarym, nieśmiałym chłopaczkiem który nie ma ani wyglądu ani zainteresowań oprócz ciągników i krów to nawet najlepsze sposoby podrywu od Kamillo0, które używa aby wyciągnąć numer od dziewczyn z górnej półki, Ci nie pomogą.

 

 

Widocznie ten pijący ma więcej do zaoferowania dziewczynie niż ten nie pijący i nie palący. Bez powodu dziewczyna z nim by nie była.

dokładnie sam numer nie wystarczy dziewczyne trzeba zagadać na żywca a nie przez telefon według mnie najlepiej na imprezie stawiasz jej drinka zagadujesz i dążysz wiadomo do czego :D

Edytowano przez mlody4564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Od kiedy choinki w szkole nazywa się imprezami? Ale i tak dobrze masz. Jak byłem młody to na choince dawali co najwyżej puszkę Coli albo sok pomarańczowy. A teraz to drinki robią (macie jakiś specjalny bar gdzie je wydają?). Jak możesz to napisz jakie soki mieszają bo chętnie wypróbuję. Pewnie sok marchewkowy z bananowym albo jabłkowym. Pomarańczowy pewnie z porzeczkowym. Słyszałem, że kiwi z porzeczkowym i mandarynkowym dobrze kopie. Więc tego nie polecałbym dawać dziewczynie bo szybko odleci i sobie nie potańczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

:P po 1 na choinki szkole to ja nie chodzę

2 u nas w szkole nie ma baru

3 nie wiem nie próbowałem takich mieszanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

A powinieneś. Siedząc całymi dniami w domu dziewczyny nie znajdziesz. A na takiej choince masz dobrą okazję. Nie dość, że dziewczyny chętne to jeszcze upiją się "drinkami" i będą łatwiejsze aby potańczyć. Nie musisz mi dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

@StasiekS szczerze powiem że dziwne są te Twoje teksty, i wiele osób się ze mną zgodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody89    1

@Stasiek pojechałeś tak z koksem z tą choinką że jeszcze do tej pory się śmieję :D Chwała Ci za to, ale niestety chłopaki jeszcze tego nie złapali a może i lepiej ;)

 

@mlody stawiasz drinka i dążysz do czego? Bo nie wiem o co Ci chodzi nr telefonu czy zaciągniecie do łóżka. Sory jestem może nie miły ale, panowie proszę spokojnie wszytko przyjdzie z czasem nie raz sparzycie d*py przeżyjecie to na własnej skórze i zrozumiecie ten temat. Frycowe trzeba zapłacić i nic tego nie zmieni, ani czytanie tego tematu ani słuchanie porad innych. Działajcie sami, próbujecie a się nauczycie i pojmiecie, nikt nie da wam złotej rady ani swojego doświadczenia. Także wyłączać komputer i iść w miasto na piwo ze znajomymi czy na rower a sytuacje do poznania same się sprowokują ;)

 

I taka mała sugestia gdybyście mieli każdej kobiecie stawiać drinka z którą chcecie porozmawiać czy tam "bajerować" to szybko byście puścili gospodarki z torbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Napisano (edytowany)

Jakie łóżko? Chcesz odkupić od niej łóżko, dostać? Swojego nie masz, że musisz się do czyjegoś pchać?

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

StasiekS uśmiałam się serdecznie :D nie ma to jak po cudzołożyć, kiedyś słyszałam tekst: jak kobietę w swoje łoże włożę to nie cudzołożę. Może chłopak chce odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

jak poznac kiedy dziewczyna nas sprawdza a kiedy olewa, każdy tu probuje zaimponować a ciekawe jakidzie wam na żywo, jak poznać że dziewczyna chce czegoś od nas ??

To da się wyczuć, może nie od razu ale powiem tak: trening czyni mistrza. To jest jak jazda na rowerze im więcej trenujesz tym więcej technik i doświadczeń a im więcej razy się wywalisz (tu dostaniesz kosza) tym więcej nauczysz się na błędach.

 

 

 

Dzisiaj KamiloO postanowiłem wypróbować Twój sposób na podryw i w autobusie olałem ... ... mieli powodzenie jeżeli nie przesadzicie z podlizywaniem się bo to jest zło.

 

Odpisuję na cały post ale całego tu zamieszczać nie chciałem kto zechce - poszuka.

Otóż wszem i wobec przyznaję, że ująłem to zrozumiale dla siebie jak ja to traktuję a źle to opisałem. Oczywiście nic Ci nie da jak dziewczyna powie "cześć" a Ty ja zlejesz ale za to dużo da jeśli Ty powiesz "cześć" a ona coś odburknie i Ty z uśmiechem na twarzy podziękujesz za miłą rozmowę albo dasz zgryźliwy komentarz, który nie wygląda jak zgryźliwy np: "lubię takie rozgadane dziewczyny" olewasz ją, odchodzisz kawałek i wystarczy czekać chwilę, jedna podejdzie inna również Cię zleję. Tak jak napisałeś jeśli dziewczynie się spodobasz to po nadbudowaniu tej atrakcji możesz ją zlać delikatnie i to nadbuduje jeszcze większe zainteresowanie Twoją osobą z jej strony. Ciężko jest przekazać dobrze doświadczenie bo najlepiej je zdobyć a nie usłyszeć. :)

 

@monia104 tacy co piją palą i szukaja byle okazji do napicia maja fajne dziewczyn wiec to też nie działa

 

Bo dziewczyny są różne i wiadomo, ze niektóre lecą na kasę a skoro koleś ma na napicie się co tydzień w klubie gdzie ceny za alkohol wzrastają 5-cio krotnie niż ceny w sklepach to jest przy kasie więc laska się klei. Nie zapominajmy jednak, że są też dziewczyny, które nie potrzebują sponsorów bo maja kasę dla siebie.

 

 

to nawet najlepsze sposoby podrywu od Kamillo0, które używa aby wyciągnąć numer od dziewczyn z górnej półki, Ci nie pomogą.

 

Nie ma sposobu na podryw i ja takich sposobów nie używam. Jestem sobą i nie potrzebne mi są czyjeś numery. Ostatnio wziąłem numer od dziewczyny pewnie z 2 lata temu. Jeśli dobrze się z nią bawisz i jej spodoba się Twoja osoba, twoje towarzystwo to zrobi wszystko aby spotkać się z Tobą kolejny raz. Znam przypadki gdzie dziewczyna jeździła co tydzień do tego samego klubu z nadzieją na kolejne spotkanie. Zdobywanie numerów jest dziecinne owszem przydaje się aby się umówić na spotkanie ale więcej frajdy daje podanie, że za 3 dni tu i tu się spotykamy i wtedy ona czeka, jest większe napięcie i ona nie może się upewnić bo nie ma numeru dlatego przychodzi zaciekawiona. Radzę spróbować. ;)

 

 

dokładnie sam numer nie wystarczy dziewczyne trzeba zagadać na żywca a nie przez telefon według mnie najlepiej na imprezie stawiasz jej drinka zagadujesz i dążysz wiadomo do czego :D

 

I właśnie przez takich jak Ty ja cierpię. Nigdy ale to nigdy nie stawia się dziewczynie drinka jeśli ona wcześniej na niego nie zasłużyła. To tak jakbyś zapłacił taksówkarzowi skoro jeszcze nawet nie wsiadłeś do taksówki. Jeśli dziewczyna przychodzi lub Ty podchodzisz a ona chce abyś postawił jej drinka są 2 sposoby na obejście tego. Pierwszy to taki gdy ona powie "zamówisz mi drinka" wtedy zamawiasz u barmana drinka dla niej ale jako ona a Ty za niego nie płacisz i najzwyczajniej gdy zapyta np "myślałam, że mi postawisz" mówisz "miałem Ci tylko zamówić a nie postawić" albo "stawiam dziewczynom z którymi spałem" jeśli jej reakcja to zdziwko odchodzisz jeśli się uśmiecha albo śmieje zostajesz i podtrzymujesz gadkę. Zaraz ktoś to wyśmieje ale tylko ten kto nigdy nie spróbował. :D Drugi sposób to taki gdy ona powie postawisz mi drinka i od razu przechodzisz do "stawiam tylko dziewczynom z którymi spałem" i podobnie czekasz na reakcje i zostajesz lub odchodzisz według podanych wyżej. Na pewno wykluczajcie stawianie drinka dziewczynom dopiero poznanym czyli zamieniłeś z nią dwa słowa a ona już che drinka. Pytam się za co? Takie dziewczyny wiedzą, że mogą wyciągnąć jak najwięcej i wyciągają aż do momentu gdy znajdą takiego, który się sprzeciwi.

 

Chyba dobrze wyjaśniłem. Jak jakieś pytania do czekam i radze spróbować tej metody zanim oczernicie ale dobrze ja wykonać a nie wejśc do klubu wyjść i powiedzieć, że nie działa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojoch7340    6

chodzi o to że oni nie mają pieiędzy zawsze pożyczają żeby tylko wlac do gardła lub zakurzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamilo0 jeśli chodzi o te drinki to czasem tak jest jak piszesz :P ale nie zawsze. A co robisz jak ona powie Tobie że w takim razie się z Tobą prześpi za drinka? :P panika? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12
Napisano (edytowany)

Ja bym nie wpadał w panike tylko do roboty :rolleyes:

Edytowano przez mlody4564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Młody, ty na etapie propozycji już byś zakończył robotę. I od kiedy gimnazjalistów do klubów/dyskoteki wpuszczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj