marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szybki00    4

Przepraszam że zejdę z tematu ale mam pytanie do Was. Jaki kwiat byłby najlepszy dla dziewczyny na pierwsze spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

na pewno musiałby być ładny... ;) może być klasycznie róża... ale spróbuj delikatnie podpytać jakie lubi kwiaty :) wtedy będziesz pewien jakie lubi kwiaty


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Bo chciałbym jej zrobic taką niespodziankę a żeby znowu nic się nie zaczeła domyślać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Róża ok ale nie czerwona, żółta czy biała. Najlepiej herbaciana lub pomarańczowa. Ja dostałam na pierwsze spotkanie metrową róże w kolorze herbacianym :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Bo chciałbym jej zrobic taką niespodziankę a żeby znowu nic się nie zaczeła domyślać...

Zakładając, że ta dziewczyna nie jest idiotką to i tak się domyśli bo po co miałby ją nowo poznany facet gdzieś tam zapraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Metrową róże w kolorze herbacianym :o W sumię Ty wysoka jesteś to musisz duże róże dostawać :lol:

 

@ szybki00To zależy jak ją traktujesz. Jeśli to jest spotkanie i nie robisz sobie nadziei to nie angażuj się bardziej zaskoczysz ją bardziej gdy dostanie coś na 2-3 spotkaniu bo na pierwszym może się tego spodziewać albo zastanawiać się czy dostanie. Jeśli natomiast koniecznie chcesz ją zaskoczyć teraz i Ty jak również ona macie nadzieję na coś bliższego to czerwona róża. Odradzam jakieś herbaciane, żółte, białe i inne bo kobiety to płeć piękna i róża to najpiękniejszy kwiat (tak jest traktowany) więc taki powinno się dawać. Jak się bawić to się bawić a białe i żółte różne znaczenia mają więc dziewczyna może odnieść dziwne wrażenie a czasem nawet się zniechęcić. Czasy się zmieniły i większość kobiet spostrzega kwiat jako zwykły podarunek a nie jak kiedyś gdzie czerwona róża była traktowana jako okazanie uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Róża ok ale nie czerwona, żółta czy biała. Najlepiej herbaciana lub pomarańczowa. Ja dostałam na pierwsze spotkanie metrową róże w kolorze herbacianym :)

A co tam metrowa? to moim zdaniem lipa kwiat taki sam jak w każdej innej 10cm a kolcy 10 razy tyle..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

po prostu kup jej kwiat, taki jaki się Tobie podoba, nawet to może być jakiś wyrwany z ogródka od mamy, grunt aby był dany z serca.... jesli ucieszy się ze zwykłej stokrotki danej z czystego serca, to wiadomo, ze dziewczyna warta dalszych starań... ten kwiat to ma być tylko symbol, a nie próba pokazania się na ile ciebie stać... nie ważne czy metrowa czy pół metrowa... po prostu ma się cieszyć ze spotkania z Tobą, a nie z tego co jej dajesz na każdym... ja preferuje podarunki funkcjonalne.... a jesli kwiaty, to juz w doniczce... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Chyba @martina jako kobieta będzie miała rację bo czerwona róża to na bank odpada, @Kamillo0 tym pierwszym spotkaniem chciałbym cos zacząć, nie chcę żeby skończyło się to na jednym spotkaniu. Jak narazie to utrzymuję z tą dziewczyną kontakt za pomoca telefonu i internetu a pozatym powiedziałem jej krótko i na temat że podoba mi się i dlatego chce się spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

No widzisz FINN...

Kwiatka z ogródka to może dać mamie czy cioci. Do dziewczyny trzeba z czymś lepszym. Moja reakcja jak dostałam tą długą, przepiękną róże bardzo spodobała się osobie która mi ją dała. Co do doniczkowych to można je dawać specyficznej grupie dziewczyn. Ja się bardzo uciesze ze storczyka w doniczce, ale inna może ten gest wyśmiać...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a jak w ogródku sa róże, tulipany i inne??? i to nie tylko czerwone... to też odpadają??? bo nie sa kupione w kwiaciarni i ładnie zapakowane??


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

Też obstawiałabym stokrotki, są małe ale bardzo wdzięczne. Taki niezobowiązujący prezencik. Myślę, że dziewczyna powinna być zadowolona. Jednak mogę być nie obiektywna, bo mnie by ucieszył nawet bukiecik mleczyków z łąki i to, że w ogóle dostałam kwiatki, nie ważne jakie. No może oprócz chryzantem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Nie znam tej dziewczyny, ale wiem co ja bym chciała. I kwiatek z ogródka by mnie ucieszył ale nie tak bardzo jak ślicznie ubrany kwiatuszek z kwiaciarni.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

otóż to Finn, są kobiety które z góry mówią: "żadnych kwiatków", są takie co ucieszą się z każdych i są takie które też ucieszą się z każdych, a duchu pomyślą "o ty sknero " ;) bez względu na intencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@rafff24, i weź tu zrozum kobiety... na początku ucieszy się z kwiatka "zwinietego" z ogródka mamy, sasiadki, itp... a potem.... ;) a ja uważam ,ze ofiarowanie kwiatka z ogródka, który sie wybrało wcześniej i czekało aż ładnie zakwitnie, aby ofiarowac drugiej osobie jest na pewno o wiele wiecej warte :) no wiadomo,ze w zimę bedzie z tym problem , to wtedy mozna posiłkować się wizyta w kwiaciarni... ;) pierwszy kwiat ma być tylko symbolem :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dobra, to ja zacznę. Ty materialistko...

I na tym zakończ swoje wypowiedzi na AF.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@andrzej2110, i właśnie dałeś się podejść.... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

Dobra wy tu mówicie o kwiatkach ale żeby dać dziewczynie kwiatka to trzeba ją poderwać , a jak to dobrze zrobić żeby się nie spalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

na to nie ma jednoznacznej odpowiedzi... ;) kazdy z nas chciałby taki przepis znać... nie pozostaje nic innego jak metoda prób i błędów... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Każda dziewczyna ma inny charakter i da się "złapać" na co innego :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

@martina tylko jak tu wyczaić ten odpowiedni sposób żeby "złapać" daną dziewczynę...? a mam do Ciebie jeszcze pytanie co sądzisz o błękitnym kolorze róży?

kolego @ mlody4564 i tu sie z Toba zgadzam w stu procentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaRolnika    1

ja ucieszyłabym sie nawet ze zwykłych konwali albo bzu.. akurat sezon na to.. chłopak musial sie troche wysilic zeby je zerwac.. a isc do kwiaciarni to isc na latwizne :) Ale kazda z nas jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara    2

faktycznie kwiat nie z kwiaciarni to szczególny podarunek i na dodatek tak na początek nie jest zbyt oficjalny, mogłabym doradzić spontan czyli spacer , a moze po drodze gdzieś trafi się coś do zerwania i wręczenia, wiem po sobie że to bardzo miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

I na tym zakończ swoje wypowiedzi na AF.

Po moim trupie, albo agrofoto.

 

@martina tylko jak tu wyczaić ten odpowiedni sposób żeby "złapać" daną dziewczynę...? a mam do Ciebie jeszcze pytanie co sądzisz o błękitnym kolorze róży?

kolego @ mlody4564 i tu sie z Toba zgadzam w stu procentach :)

Ty jeszcze z tymi kwiatami kombinujesz? Jeżeli tak długo będziesz myślał to może już zacznij myśleć o niespodziance na drugie spotkanie jeśli do niego dojdzie. A później na trzecie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj