marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

buhaha, spadłem z krzesła, kto mi pomoże podnieść się z dywanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

@ janusz 20 ja nie chodzę i nie siedzę z innymi pod sklepem

@StasiekS może tobie mama zmienia i niektórzy chłopacy w moim wieku mają dziewczyny i i innym to nie przeszkadza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

Witam. Zachęcona niektórymi wypowiedziami forumowiczów też założyłam konto na AF. @martina ma rację, też bym się solidnie wkurzyła gdyby mi ktoś zarzucił że lecę na kasę. Jak zaczęłam się spotykać ze swoim menem (obecnym mężem) nie miał nawet 126p. Zasuwał piechotką, tylko 1 km przez pola :) :) :) przecież jeśli sami na wszystko zapracujemy to wtedy znamy wartość naszych dóbr, jakie by one nie były. Nie poddawajcie się panowie, jesteście nam potrzebni,a wnosząc z tego co przeczytałam na AF, my wam też bo ponoć kobiety bez mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

proszę was, przestańcie! No ile razy jeszcze będę spadał z tego krzesła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

proszę was, przestańcie! No ile razy jeszcze będę spadał z tego krzesła?

To nie siadaj na nim :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@damianzbr, albo połóż sobie jakąś dużą poduszkę, bo jeszcze się po obijasz... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojoch7340    6

są takie laski ktore lecą na forse i takie dziewczyny które nie lecą na forse ale żeby chłopak miał poukładane w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3

Czasami jest tak , że ktoś leci na kasę czasami jest tak, że nie. Czasami zdarza się taka chwila, że chociaż byś dał najpiękniejsze klejnoty ukochanej to ona je odrzuci, jeśli nie dasz jej wsparcia, w chwilach w których Ciebie potrzebuje.

 

...bo królem jest nie ten kto ma zamek, złoto, ale ten kto ma jej miłość , tej ukochanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@smieszka, tą piosenke miałem ustawioną jako dzwonek , na moim drugim telefonie, zarezerwowanym na rozmowy intymno-prywatne ;)

Piosenka bardzo mądra... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Tak tak bardzo mądra...

 

A pierwsza i druga linijka najlepsze:

 

,,Stało się tak jak chciałem, taka noc raz w życiu zdarza się.

Dałaś mi swoje ciało, razem z nim dostałem serce twe."

 

On dostał to co chciał i jest królem...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

tak, ale to tylko w piosence... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A twierdziłeś że taka mądra. Więc czasem warto cała piosenkę przesłuchać i dopiero pisać że jest mądra.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3
Napisano (edytowany)

martina ale piosenki można różnie interpretować i dosłownie i w przenośni:,, to ja prawdziwym jestem królem, bo Ty wybrałaś właśnie mnie"mimo kasy.

zinterpretować można na wiele sposobów.

 

 

To tak jak z pijaczkiem dla jednych to żul śmierdzący, nie umyty, a dla innych to człowiek, który jest delikatny psychicznie, który nie może poradzić sobie z życiem codziennym, któremu trzeba pomóc ...

Edytowano przez smieszka111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

@smieszka dobry dałaś przykład z tym pijaczkiem ja znam jednego jest to cieśla i gospodarz dla innych śmieć i pośmiewisko a dla innych dobry pracownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dziewczyna lecąca na to, dziewczyna lecąca na tamto itd. Dość spora rozbieżność, nie pasują mi te kryteria zwłaszcza do forum rolniczego... Może w tym rankingu, niech najmniej pt. zdobywają dziewczyny lecące na ciągnik... Z kasą czy samochodem u każdego różnie jest, bo nie każdy przywiązuje do tego uwagę. No a ciągnik to zupełnie inna sprawa. Ja np. czuł bym się bardziej upokorzony jeśli jakaś powiedziałaby to ,,wolę jego, bo on ma lepszy ciągnik niż ty... ,, zamiast tego ,,wolę jego bo ma lepszy samochód niż ty.. ,,

 

@damianzbr, albo połóż sobie jakąś dużą poduszkę, bo jeszcze się po obijasz... ;)

 

Poduszka już nie potrzebna, ale nie dla tego że posty przestały mnie bawić, postanowiłem je czytać wprost z podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

No panowie. Tak narzekacie na materialistki ale ciekawe ilu z Was zgodziłoby się na propozycję seksu z <tu wpisz imię aktorki/piosenkarki czy innej seksbomy która Ci się podoba>? Założę się że z 3/4 na pewno by nie pogardziło nawet gdybyście mieli dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

No to @stasiekS, nawet gdybym takową posiadał to na pewno znalzałbym się w tej 1/4.... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to może jak w tej bajce - jest dziesięciu facetów, dziewięciu z nich myśli o seksie, a dziesiąty o tych dziewięciu.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

@ smieszka111 "Moja Dumka" - znam na pamieć ale to tylko piosenka tak jak wiele pięknych wierszy, sonetów, poematów i innych. Wszystko jest pięknie na obrazku i na kartce a życie zaskakuje. Tak jak w matematyce nie ma jednego wzoru na wszystko tak wżyciu nie ma jednego typu kobiety. Są lecące na kasę, na urodę, na wdzięk, na poczucie humoru, na wrażliwość i inne takie ale są też takie na które się leci a nie one lecą. Faceci też są różni i nie święci. Z gadaniem, że kobiety lecą na kasę jest jak z gadaniem (tu rolnictwo), że MTZ-ty to dziadostwo- niektóre tak a niektóre będą jeździć dłużej niż te wasze nowe valtry, case-y, fahry i inne. Zawsze są wyjątki.

 

@ damianzbr To teraz ja spadłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

 

To tak jak z pijaczkiem dla jednych to żul śmierdzący, nie umyty, a dla innych to człowiek, który jest delikatny psychicznie, który nie może poradzić sobie z życiem codziennym, któremu trzeba pomóc ...

 

Ciekawe czy też byś napisała to drugie określenie jak kolejnego z kolei delikwenta byś zbierała z ulicy do czyściutkiej karetki... Tylko i wyłącznie dlatego że się upił w trupa, obrzygał wokół siebie i ktoś się znalazł mądry co się nad nim zlitował i zadzwonił po pogotowie. A potem pretensje że nie dojeżdżamy na czas do na prawdę chorych i potrzebujących pomocy...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Z pijaczkiem to trochę odległe porównanie i nie zgadzam się z tym. Prawda, że są tacy co pija bo lubią oraz tacy co piją bo nie potrafią skończyć, ale "co ma piernik do wiatraka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj