marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

bolko    0

8piotrek6 myśle ze nie masz racji. Miłość jest spoko tylko trzeba trafic na dojrzałą emocjonalnie kobiete dla której są wazne pewne wartosci. A moge spokojnie powiedziec ze takie są. Inna sprawa ze przez jedną materialistke

odechciewa sie wszystkiego i spojrzenie sie psuje na innych ludzi ktorzy byc moze mogliby byc fajnymi partnerami. pozdrawiam

Edytowano przez bolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@bolko, bardzo dobrze to powiedziałeś, jeśli trafi się na dojrzałą emocjonalnie osobę , to ona wie co to znaczy uczucie , a nie szukanie przelotnych wrażeń czy przygody... i tak jak mówisz, że jak się trafia na nie właściwe osoby to ten pogląd się nam zmienia, ale jeśli bedziemy cały czas myśleć, że nie ma miłości , to wtedy nigdy jej się nie znajdzie, a wtedy możemy nie dostrzec tej osoby która nam to mogła by zaoferować a my jej...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojoch7340    6

Ci którzy mają dziewczyn to sie im fajnie piesz że to tak łatwo moje starania o dziewczyne zawsze kączą sie porażką niestety

ikolega ktory pisze ze laski lecą na kase ma troche racji ale takie dziewczyny tżeba omijać które tylo na kase leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ale czasmi od razu się nie przekonasz czy leci na kase czy nie... ale po pewnym czasie..


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Czasem dziewczyny są tak wyćwiczone, że nie zauważysz jak bardzo leci na kasę ale wystarczy jakaś próba i oblewa. Pozwolę odwołać się do książki: nawet Kordian wiedział, że dziewczyny lecą na kasę. :D

@wojoch7340 Ja nie mam dziewczyny 9i problemu z tego nie robię. Fajnie mieć dziewczynę ale nie mieć też dobrze. Zawsze to mniej kasy idzie na spotkania, mniej nerwów, problemów, nieporozumień i czas dla siebie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No wiadomo, że z kumplami chodzisz na piwo i kasę też wydajesz ale ja będąc z dziewczyną robię to samo co wcześniej mam tylko mniej wolnego czasu na siedzenie w domu więc wydaję więcej. Dodatkowo gdy jest wyjazd na wakacje jadę ze znajomymi i wydaję na siebie a gdy biorę dziewczynę wydaję również na nią. ;) Ale kasa kasą najważniejsze jest to, że zalany na wyjeździe wracasz i kumpel się cieszy a dziewczyna by truła. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

@ kamillo0 dobrze gadasz wypijesz piwo wyzywa cię od świń i innych i mówi :"wszyscy jesteście tacy sami i jedno was interesuje" ale mając dziewczynę są jakieś +i- z kumplem podgadasz o czym innym a z dziewczyną o czym innym B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no a ja nie rozumiem , po co pic jak jest się z dziewczyna... ;) ja zawsze na trzeźwo :) więcej sie pamieta przyjemniejszych momentów...

 

i nie rozumiem, tego, ze tal liczycie kase, no wiadomo, że jak sie mam dziewczynę to wiecej kasy się wydaje, ale wg mnie to jest przyjemniejsze pójść nawet na te piwo z dziewczyna niz z kumplami... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

@FINN jeśli chodzi o przyjemne momenty to tak , ale browca można od czasu do czasu wypić ale np na weselu dziewczyna się cieszy że jej chłopak jest trzeźwy a inni nawaleni ale wiadomo dziewczyna kasy wymaga coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no tak , ja mam zasadę, jak się bawię to nie piję , a jak pije to sie nie bawie...

 

a co do weseli, i imprez tego typu, to z parkietu schodze tylko wtedy jak jedzenie na stoły przynoszą... ;) byłem na paru weselach z partnerką która lubi tańczyć, że nawet nie w głowie było jakie kolwiek trunkowanie... dobra zabawa przedewszystkim :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Podczas zabawy się męczysz i tracisz wodę z organizmu więc trzeba płyny uzupełniać. :D Ja mam coś takiego, że podczas picia trochę łapie, już po zapiciu średnio a po jakimś czasie nic i mogę dość dużo wypić (nie chwaląc się) bo praktycznie nie czuję różnicy w umyśle, jedynie w żołądku czuję obecność trunku ale dopiero po wyspaniu się, czyli rano delikatny wstręt i czasami ból głowy ale wystarczy dzień bez śniadania bo poprzedniego dnia się zjadło za dużo i jest git. Wiadomo alkohol łączy ludzi i nie jest sztywno. Głupio upić się jak świnia przy dziewczynie ale jak już mówiłem problemów z tym nie mam. :rolleyes: @FINN Z dziewczyną jedno a z kumplami drugie. Z nikim nie będzie takiej zabawy i wygłupów jak z kumplami oraz z nikim nie będzie tak przyjemnie i beztrosko jak z dziewczyną więc jak ktoś napisał są plusy i minusy. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolko    0

Wiecie powiem Wam tak ze tak jak to bylo juz wczesniej wspomniane, ze są plusy i minusy ale wg mnie dziewczyna jest potrzebna. Dojdzie kiedys ten wiek ze wszyscy sie pozenią i pozostanie chlopak sam bo juz kolega bedzie z zoną swoją czas spedzac. a na starosc o ktorej juz teraz trzeba myslec bedziemy sami?? Lepiej teraz ten czas poswiecic na znalezienie tej dobrej dziewczyny niz siegac tylko po piwko czy nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ależ musicie mieć nudne życie skoro aby urozmaicić sobie wieczory potrzebujecie dziewczyny i dla której chcecie poświęcić najlepsze młodzieńcze lata. A co jak znajdziecie? Zaczniecie ją pilnować aby nie uciekła i żeby znowu nie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

@StasiekS a ty niby co robisz pewnie zaliczasz jakąś co tydzień i taki kozak z ciebie wiem że czasem chodzenie z dziewczyną trwa np 1 rok ,kilka miesięcy a czasem tydzień , lub 1 wieczór więc jeśli kogoś pokochałeś to wiadomo że pilnujesz tą osobę ale czasem tak jest że ktoś cie może zdradzić można już byś samemu i trzeba szukać żeby nie być samemu morze za młodu żenić się nie chcesz ale za kilkanaście lat zrozumniesz co to znaczy byś samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Od kiedy 13-latkowie mają takie problemy z kobietami i skąd wiedzą tyle o uczuciach? A mówią, że obecnie w bajkach tyle przemocy jest a jednak jeszcze jakiś romantyk na tym świecie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

I tak widziałem co tam napisałaś. Po alkoholu jestem podobno jeszcze bardziej rozkoszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

@StasiekS nie modrzy się i ja nie mam już 13 lat bo za 2 dni kończe 14 lat i może z własnego doświadczenia nie wiem ale wystarczy popatrzeć na innych , bo teraz laska to leci na kase,fure i dobre łóżko da ci ten 1 raz zabiera kase i spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Wszystkie laski lecą na kase itd.

 

Nie mów wszystkie, bo część z nich się obrazi, np. ja!

Nigdy nie patrzyłam na samochód, stan portfela i "łóżko". Liczy się człowiek i to jak mnie traktuje. Ale nie tylko na początku pięknie ładnie, a potem rogi wystawia. Jak wystawi to kopa i koniec.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

jak skończysz jeszcze z 10 lat więcej to wtedy twoja wiedza pozwoli ci wytworzyć własna opinie. Narazie to tylko powtarzasz teksty chłopaków z pod sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Młody, to już 14 lat? Jak ten czas szybko leci. Niedawno jeszcze Ci mama zmieniała pieluchy(albo jeszcze zmienia) a już takie plany na przyszłość. Usamodzielnienie się, kobieta. Do tego jeszcze egzamin gimnazjalny a później szkoła średnia. Jestem pod wrażeniem.

Jak myślisz, w 2013 roku Justin Bieber ponownie zdobędzie statuetkę Grammy?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj