marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Michufarmer    21

koledzy gdzie można zabrać kolerzanke na spotkanie prosze o rade i jak się zachować??

 

Zabierz ją tam gdzie będzie fajnie i wesoło :)

A zachowuj się NORLMALNIE!!!Masz być sobą, bo inaczej będziesz sztuczny a ona to wyczuje i będzie kupa.

Ale jak bekasz i dłubiesz w nosie to nie bądź do końca sobą hehe mały żart ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

tylko koleżanka czy plany na związek jakieś masz do niej? jak koleżanka to obojętnie gdzie, przejść się impreza ze znajomymi, jak coś więcej to kino, spacer, kolacja, zakupy masa różnych miejsc zależy jakie Wasze relacje są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz "jak ona".

Nie licz, że będzie chciała skoczyć za Tobą w ogień po pierwszym spotkaniu. Musisz tak działać, żeby chciała być z Tobą i się o to starała ;)

Wyczuj co lubi, a czego nie i dobieraj spotkania, niespodzianki pod tym kątem i będzie dobrze :]


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Witam. Dziewczęta lubią jak Je facet czymś zaskakuje, ( tylko żeby to było pozytywne zaskoczenie i może być troche zwariowane w każdym razie ma się tego niespodziewć).

I być śmiały bo jak będziesz taki flegmatyczny to lipa.

Niewiem gdzie mieszkasz ale dziewczyne na randke możesz zabrać dosłownie wszędzie:

- Ścianka wspinaczkowa. Niedrogi koszt a ubawi się po uszy i najważniejsze żeby to zapamiętała że to Ty ją Tam zabrałeś.

- Tor Gokardowy

- Albo Strzelnica.


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

i najważniejsze żeby to zapamiętała że to Ty ją Tam zabrałeś.

 

 

Dokładnie!!

Dziewczyna ma wiedzieć, że jak spotka się właśnie z Tobą to nie będzie to stracony czas, musi być wesoło. Musicie się dużo śmiać, Ty z niej, ona z Ciebie i z siebie nawzajem ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

myśle o czymś więcej ale nie wiem jak ona

 

Więc kolego wiesz co czynić i jedź z tym koksem tylko śmiało.Jak byś miał jeszcze jakieś pytanie to pisz to coś doradzimy.Co dwie głowy to niejedna. Nie?Życze szczęścia w tych sprawach.


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

 

Dokładnie!!

Dziewczyna ma wiedzieć, że jak spotka się właśnie z Tobą to nie będzie to stracony czas, musi być wesoło. Musicie się dużo śmiać, Ty z niej, ona z Ciebie i z siebie nawzajem ;)

 

No bez tego nie ma związku.. ;) Tylko trzeba pamietać, żeby wiedzieć z czego się śmieje, bo czasem można przesadzić ;p Eh wystarczy mnie śliczny uśmiech i oczy i zaraz się słyszy "fajny jest" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Tak między nami to chyba łatwiej jest się dogadać z ARiMR niż z dziewczyną.;P

A tak serio to gdzie są wasze głowy, żeby jeszcze nie swoja dziewczynę zabierać np. do kina? ; O Jak juz z nią będzieszz to możesz ją zabrać wszędzie ale jeśli dopiero do niej podbijasz to zabierz ją tam gdzie się lepiej poznacie. Np. pizza, kebab, spacer, kręgle, łyżwy... Żadne kino, teatr, mecz...

No i nic nie planuj bo zawsze wcyhodzi inaczej. A co najwazniejsze to liczy się spontan i musisz zaskakiwac bo one to lubią. ;) Najlepszym rozwiązaniem jest spacer, potem jakaś przekąska i odprowadzenie. Trzeba się bliżej poznać ale nie od razu spędzać, ze sobą całego dnia. Wiem wiem, teraz przy takich temperaturach spacer nie jest zbyt dobrym pomysłem, choć wczoraj mój kumpel poznał dziewczynę i przez 2h spacerowali w temp. -16 :D Uczucie rozgrzewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Tak między nami to chyba łatwiej jest się dogadać z ARiMR niż z dziewczyną.;P

A tak serio to gdzie są wasze głowy, żeby jeszcze nie swoja dziewczynę zabierać np. do kina? ; O Jak juz z nią będzieszz to możesz ją zabrać wszędzie ale jeśli dopiero do niej podbijasz to zabierz ją tam gdzie się lepiej poznacie. Np. pizza, kebab, spacer, kręgle, łyżwy... Żadne kino, teatr, mecz...

No i nic nie planuj bo zawsze wcyhodzi inaczej. A co najwazniejsze to liczy się spontan i musisz zaskakiwac bo one to lubią. ;) Najlepszym rozwiązaniem jest spacer, potem jakaś przekąska i odprowadzenie. Trzeba się bliżej poznać ale nie od razu spędzać, ze sobą całego dnia. Wiem wiem, teraz przy takich temperaturach spacer nie jest zbyt dobrym pomysłem, choć wczoraj mój kumpel poznał dziewczynę i przez 2h spacerowali w temp. -16 :D Uczucie rozgrzewa :P

 

Hmm, kino oklepane jest trochę, ale i tak lepsze to wyjście do ludzi niżw domu raz na jakiś czas.. Pamiętam z Moją "Listy do M" pierwsze 25 min, a potem zasnąłem xD i ochrzan, że to nie jest miłe, że zasnąłem.. a jak byliśmy na Fast Five to powiedziała, że myślała juz, że z fotela wyskocze w niektórych scenach xD

Hmm, u mnie planowanie polega na tym, że jak się mamy zobaczyć i ona chce wiedzieć co będziemy robić, bo oczywiście musi się odpowiednio ubrać..eh.. to zawsze w ost chwili dosłownie spontan wyskakuje z pomysłem - jej mina na wiadomość o pomyśle? bezcenna "jej, ale fajnie, zaskoczyłeś mnie jak zawsze ;p " xD

Co do temperatur ostatnich dni... w niedziele -18 woj. opolskie a jej się zachciało spaceru 45min, dzisiaj jestem na l4 przeziębienie i płuca.. :D tak jej się smutno i źle zrobiło, że mam przynajmniej koniec z spacerami do końca zimy hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

No tak to wszystko fajnie wygląda ale w opisie gorzej z wykonaniem.

- nieukażdego jest kino albo jakaś tam inna duperela, i tżeba się bardziej nagłówkować pod względem spotkania się.


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Oklepane czy nie oklepane ale jak można sie poznać skoro siedzi przez 1-2 h wpatrzony w obraz? ;)teraz spacery nie są zbyt fajne bo zimno i można zachorować ale jak mówią nie ważne gdzie ważne z kim. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

No właśnie jak można się poznać jak w kinie się ze sobą nie rozmawia tylko się siedzi obok siebie.


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Dawid w czym problem? W poznaniu dziewczyny nie liczy się rozrzutnośc lecz gest. Najważniejsza jest mowa ciała i Twoja postawa jeśli będzie skulony, jąkał się i wgl to nawet jak dziewczyne na Majorkę wexmiesz to po powrocie sie pożegnacie. ;) Ty zapraszasz dziewczynę ale nie dajesz jej do zrozumienia, że to randka bo jak będzie inna niż myślisz to sie napali i będzie Ci ciężko się pożegnać. Pamiętaj! Zachowuj się tak jakbyś Ty był tylko towarzyszem i jakbyś to Ty przyszedł na spotkanie a nie dziewczyna. Miejsce nie jest ważne. Jeśli mieszkasz w jakiejś wiosce gdzie nie ma kina, pizzeri czy innych, to jest dużo innych fajnych rzeczy np.: spacer, lody (takie w sklepie :P), posiedzieć nad rzeczką. Nie wiem dokłdnie gdzie mieszkasz i co możesz zaoferowac dziewczynie na spotkanie ale jest dużo fajnych pomysłów. A jeśli dziewczyna po miłym spacerze czy przejażdce rowerowej powie, że nie podobało jej się bo wolała by iśc do kina, na kręgle lub gdzies indziej to ją olej po prostu spław. Jest mnóstwo fajnych dziewczyn. Do nas należy pierwsz krok w kierunku dziewczyn ale to one mają walczyć o faceta nie odwrotnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Ja wszystko rozumiem i wniczym niemam problemu tylko w mojej okolicy niema kina i nigdy niebyłem tam z dziewczyną bo poprostu niejestem tego nauczony.

Ale jak dziewczyną z poznania to pasuje to spoko.

 

 

Ja z dziewczynę z regóły biorę na rowery bo mam świetny teren do tego przy okazji jakiś przystanek na odpoczynek, orzeźwienie i jedziemy dalej.


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

No właśnie jak można się poznać jak w kinie się ze sobą nie rozmawia tylko się siedzi obok siebie.

 

Do kina się bierze żeby się do siebie przyzwyczaić nic nie mówiąc tylko się w siebie przy okazji w patrywać i patrzeć na ruchy swoje, reakcje na film :D

Chyba, że słaby film i pora i mało ludzi to sie bierze ost rząd miejsca po środku i jest wyobraźnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Co tu taki spokuj???????


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Bo już wszystko napisane to co więcej :) Nikt nie ma żadnych problemów to nie ma co pisać. Póki nikt nie ma problemów to ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Pisanie bez sensu to marnowanie słów. ;) Żeby pisać z sensem i na temat trzeba odpowiadać na pytania a jak widać nikt ich nie zadaje więc nie ma na co odpowiadać. Proste. ;) Problemy ma każdy ale aby otrzymać pomoc trzeba się po nią zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojoch7340    6

ma ktoś z was audi a3 w nowej budzie chodzi mi o silni 2.0 diesel jeśli ktos ma prosze oporade czy opłaci sie to kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Jak nie w temacie jak w temacie pytanie powinno brzmieć ,,ma ktoś z was audi a3 w nowej budzie chodzi mi o silni 2.0 diesel jeśli ktos ma prosze oporade czy opłaci sie to kupować, czy panny na to lecą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj