marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Famer21    6

Panie i Panowie mam małe pytanie , co wypada kupić na 18 dziewczyny z która jestem troszkę ponad miesiąc ?

Rzućcie jakąś propozycje :)

 

Jeśli znasz ją już to wiesz co by chciała, jeśli nie wiesz o niej tego typu rzeczy jeszcze to kwiaty, coś słodkiego, pluszaka, apaszka czy szalik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No właśnie wiem że to temat rzeka ;) ale pomyślałem zapytam na forum to ludziska coś podpowiedzą :)

wydaje mi się że jest raczej praktyczna ... Myślałem o czymś takim jak filiżanki :o nie wiem czy to dobry pomyśl ale tak kombinuje że jakiegoś miska szybko zniszczy jej siostrzycżka , a jakby nawet nie to zakurzy się zszażeje i trzeba będzie go wyrzucić , coś słodkiego to zje i śladu nie będzie :D kwiaty obowiązkowo :)

co o tym myślicie ? Nie wygłupie się takim prezentem ?

 

P.S. Moja siedemnastka słucha tego utworu od jakichś 3 tygodni napewno ta piosenka nie jest straszą niż 2-3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Filiżanki ja juz kiedys przerabiałem teraz stoja nawet nie wiem gdzie i nie wiem czy jak bym sie zapytał to czy ona też by wiedziała. kup od razu komplet garnków... :lol: :blink: nie wiem ile czasu ci zostało ( swoją droga dziwnie to zabrzmiało) ale jak masz jeszcze to weź może jakiś wisior czy bryndzolete :lol: z grawerką.

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ta komplet garnków w kwiatki u ruskich na targu od razu :D

gdybym wiedział ile czasu mi zostało to wiedziałbym też czy inwestować w ten przypadek czy nie :P a właśnie , za jaką kwotę wypada kupić prezent tak żeby było w sam raz ?

Urodziny dopiero we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Moim zdaniem kwota za jaka wypada cos kupić to jest dość trudna do okreslena jak kupisz tanie to lipa jak za drogie też nie dobrze bo pomysli że chcesz szpanować kasą.ja zrobiłem wiele takich błedów teraz mam problem, pierwszy konkretny prezent były buciki za 250 następny rowerek za 850 póżniej znów buciki za 350 wspomniane filiżanki za 120 prawko za 1500 wyjazdy do kina 2 razy w tygodniu i cała masa innych drobiazgów.A teraz jestem zły i niedobry bo nic nie kupuje i nie mam czasu na wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

coś słodkiego to zje i śladu nie będzie :D kwiaty obowiązkowo :)

co o tym myślicie ? Nie wygłupie się takim prezentem ?

 

Zależy ile jej kupisz tego słodkiego, bo jak dużo to może być ślad w postaci większych pośladków :P Kup jakieś kolczyki złote albo jakiś łańcuszek w rozsądnej cenie i będzie git, w końcu to 18-ste urodziny do tego kwiaty i na pewno się nie wygłupisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ale na 18tke filiżanki.. ? :) Ja bym kupił jaką dobrą mieszankę czekolady "bomboniera" :D dobry bukiet kawiatów, pluszaka (maskotkę, która będzie jej zawsze Ciebie przypominać kolejny chwyt na kobiete :) ), jeśli bardzo zakochany mix jakiś nagraj, ulubione kawałki muzy. Napisz co ona lubi, czym się interesuje skoro jest praktyczna coś się dobierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Kup jej "Roombę"-efekt murowany tylko trzeba wziąść poprawkę na to że przestanie się interesować Tobą a zacznie tym gadżetem :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

hymmm... proponowałbym kupić to Co tobie sie spodoba, no i jej:) a za razem te połączenie bedzie wygladało olśniewająco dla Twoich oczu:) powiem, ze ja juz kupiłem prezent na urodziny dla Martiny, tylko, ze to było na poczatku miesiąca, po prostu zobaczyłem to i pomyslałem, że muszę to kupic:) a co kupiłem to nie zdradze:) bo sami wiecie..;) kup to co bedzie się tobie podobało, ale za razem aby to nie było dla ciebie...;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Aż się boję co dostane :P A pamiętasz jak prosiłam o książkę kucharska?? ;)

 

Co do prezentów, to może ja sie wypowiem :) 18 już miałam i dostałam wtedy kilka pluszaków, które siedzą w moim pokoju i nadal nimi ciesze oczy :) jakąś biżuterie też. Filiżanki - zły pomysł. Ale mam propozycje, jeśli twoja miła ma dużo biżuterii to poszukaj jakiś szkatułek, koszyczków, pudełeczek na nią. Ja dostałam ostatnio kilka wiklinowych koszyczków i świetnie się sprawują. Nie ma co drogich prezentów kupować, serio. W słodycze tez nie idz za bardzo bo ja od nich strasznie kiedyś przytyłam, jak chłopak kupował mi je co tydzień.

Kwiaty wyrzucanie kasy w błoto, bo szybko zwiędną a zasuszone nie maja takiego efektu.

Poszukaj jakiejś śmiesznej kartki w rozmiarze XXL to się jej spodoba.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

,,Kwiaty wyrzucanie kasy w błoto, bo szybko zwiędną a zasuszone nie maja takiego efektu,, co prawda dziewczyną nie jestem lecz zawsze uważałem że właśnie ofiarowanie kwiatów sprawia wiele radości płci żeńskiej. Ba, jest mi to wręcz wpajane do głowy, chyba w celu wiecznego pamiętania tej reguły... Często też jestem uświadamiany że bukiet kwiatów mógłbym wręczać codziennie, iż jest to bardzo romantyczne. Martina muszę przyznać że jestem mile zaskoczony, świetnie Cię rozumiem i mam takie samo zdanie na ten temat, jest to wyrzucanie kasy w błoto.

 

,,Myślałem o czymś takim jak filiżanki,, pawlus24 Jeśli Twoja luba nie jest tzw. gospodynią, a obstawiam że nie jest to z tych filiżanek byłby trochę nie praktyczny prezent. Oczywiście mówimy o filiżankach z ,,chińskiej porcelany robione w rumuńskim lesie,, że chyba są to jakieś nadzwyczaj ozdobne naczynia, nawet zabytkowe i przede wszystkim rzadko spotykane okazy, nie wspominając o poprzednich właścicielach jakimi mogą się okazać najbardziej rozpoznawalne twarze minionego milenium w takim razie zmieniało by to radykalnie postać rzeczy. Ale i w tym przypadku domyślam się że tak nie jest, a więc filiżanki jednogłośnie odpadają. To może Ty podaj kwotę jaką mógł byś przeznaczyć na prezent oraz w skali od 1 do 10 określ jak bardzo Ci zależy na tej dziewczynie. A być może wtedy padnie więcej propozycji prezentów urodzinowych.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Bez przesady z tymi kwiatami, może długo nie wytrzymują, ale mina u śmiech na twarzy dziewczyny jak się je wręcza bezcenne są.. :P Rozumiem, że nie które dziewczyny ich nie lubią, bo są takie, ale większość lubi, więc dla ukochanej kwiaty, czekoladki, pluszak i szapman dobry - 100% zapamięta je na długi czas..

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ale ty polotu człowieku nie masz :P Czasem trzeba się wysilić może, a nie trochę drogich chwastów, tłuszcz z cukrem i poliester...

Ja np. dostałam od FINNa jak tylko przyjechałam, śliczne bolerko z Koronki Koniakowskiej. To jest ciekawy prezent :) a jeszcze to nie koniec.

Jeszcze coś mi obiecał i mam nadzieje że dotrzyma słowa :) Jeśli chce abym sexi wyglądała :P


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973

aj z tymi dziewczynami to zawsze problem :lol:

jedziesz do kolegi/przyjaciela na urodziny to kupujesz 0,7 dobrej wodki i po sprawie wszyscy zadowoleni

a w gusta dziewczyny trudno trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Miałem uziu o tym pisać, ale bałem się że wszyscy sie na mnie wyżyją :lol: , więc podzielam zdanie kolegi, ale nieraz kupiłem jakiś prezent koleżankom nie jakiś bubel tylko użyteczne coś i były wniebowziete, a nie tylko kwiatki i kwiatki....to że piszącym tu podobaja sie kwiatki to nie znaczy że wszystkim, kwiatki wiedną i usychają :lol: , a użyteczne przedmioty pozostają użyteczne :P , a co jest użyteczne czy potrzebne danej osobie to odpowiedzcie sobie sami, wy ich znacie nie ja.... :rolleyes:


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesnik13    1

Bez przesady z tymi kwiatami, może długo nie wytrzymują, ale mina u śmiech na twarzy dziewczyny jak się je wręcza bezcenne są..

To ci się tylko tak wydaje, ze one są przeszczęśliwe, z tego co się znam na kobietach to większość woli już raczej dobre wino niż kwiatki. To, że się uśmiechają, kiedy im dajesz kwiatki, znaczy tylko tyle, że są dobrze wychowane i cieszą się z każdego prezentu. No, chyba, ze wiesz, ze Twoja kobieta lubi kwiatki, to najlepiej kupić ładny kwiatek, ale w doniczce, zawsze to na dłużej przypomina o tobie ... :)


W baśniach śpią prawdziwe dzieje, woda życia nie istnieje, ale zawsze warto po nią iść...
"Bajka o Głupim Jasiu" J. Kaczmarski
Polecam maszyny leśne FAO FAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973

czsem trzeba wyrazic swoja opinie i zdanie na dany temat i nie zwazac na to co mowia inni

kazdy zyje i postepuje na swoj rachunek a nie czyjs :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

A ja mam teraz problem. Od sierpnia piszę z cudowną kobietą i w końcu chciałbym się z nią spotkać. Niestety mam do niej aż ok 250km, a w tygodniu tylko jeden dzień wolnego. Teraz dostanę urlopik i chciałbym go wykorzystać i pojechać do niej, tylko nie mam pojęcia z czym do niej pojechać, kwiatki, wino sam nie wiem. Ja jeszcze postaram się dowiedzieć co nie co od niej ale może jakieś sugestie od was :(


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Jedź bez niczego. Kwiaty to się daje dziewczynie, a Ty jedziesz ja poznać. Takie moje zdanie :)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@michufarmer, a to ona nie jest teraz dziewczyną?? chyba jest cały czas, z tego co mi się zdaje.... ;)

kup kwiatka, ale nie cały bukiet tylko tak symbolicznie, na przywitanie...aby zrobiło sie jej miło... :) a potem to już bedziesz sam wiedział co dalej , czy do restauracji czy kino... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Kino :) Ostatnio z Finnem byliśmy na zajefajnej komedii :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Również polecam kino. Po filmie będziecie mieli okazję na burzliwą dyskusje na temat fabuły, postaci itp.

Ostatnio byłem na "Bitwa Warszawska 1920" Gorąco polecam - świetny i wzruszający film :)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

"Bitwa..." nie mówię że to zły film, ale jak na randke to raczej za poważny... na randkę trzeba film bardziej na luzie, pozwalający sie rozluźnić, pośmiać, no i zbliżyć sie do siebie ;) a rozwijając myśl Martiny to powiem, ze to był "To tylko sex" i powiem Tobie ze uśmialiśmy sie do rozpuku :lol:

no i cała resztę wieczoru śmialiśmy sie z nie których scen i jeszcze na drugi dzień... jesli dziewczyna ma poczucie humoru i dystans do siebie to na pewno nic sobie nie pomyśli złego.. :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co akurat w tym filmie widzisz dobrego, niemal taki sam gniot jak masa innych obecnie filmów. Piszę 'niemal', bo różni się tylko jednym wątkiem tak naprawdę, a tak poza tym to nic nieznacząca komedia romantyczna, którą oglądając wie się co będzie za kilka scen dalej.

No ale większość kobiet lubi takie filmy więc to może nie być najgorszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj