marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
StasiekS    73
Jeszcze wychodzi z założenia, że jak ma faceta to od tego też żeby się z nim pokazywać, a jak nie mam czasu iść to sama na impreze nie pójdzie.

 

Jak ja nie lubię takich kobiet.

 

To już moją czystą wolą jest pozwalanie mężczyźnie na bycie dżentelmenem, jeśli tego chce.

 

Takich też w sumie nie lubię. Takie się później babo-chłopy tworzą.

 

Do domu wiadome, że to ona prowadziła i nie miała żadnych wyrzutów, że się napiłem, a nawet raz mi powiedziała, że jej kuzyn chce się napić ze mną, więc to jest słowne pozwolenie i zachęta chyba

 

Ale takie to lubię. Że w razie jak się przesadzi z alkoholem to poda rano butelkę z wodą i ochrzani za przesadzenie z piciem a później grożąc, że jeszcze jeden taki wybryk i miesięczny celibat. Po wszystkim zapyta się czy coś chce na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

A ja w ogóle nie czaje takich ludzi co ograniczają druga sobie bliską osobę, idę na wesele aby się bawić, tańczyć jeść i pić, nie mam siły nie tańczę,15min później tańczę(wymiany mile widziane ,to jest wesele a nie pierwsza randka!!!), jem ile chce, nie chce mi się nie jem, i co najbardziej wszystkich razi-picie... każdy wie ile może wypić, jak mu bije po wódzie to dobrze że nie pije, chyba że na odwrót to dla mnie margines społeczny, ale jeżeli pije sam wie ile ma wypić w czasie przestanie to git koleś czy pani, wypije po kielonu z innymi normalnymi ludźmi dla kurażu i towarzystwa to czemu nie??? a nie wypije 2 kolejki bo teściowa czy dziewczyna patrzy... to po co pić te 2 jak to nic nie daje....żeby się przypodobać, nie czaje, jeszcze nigdy nita na weselu nie przybiłem, piłem zawsze i nikt mi nic nie zarzucał wręcz odwrotnie... w sumie nie wiem po co to pisałem każdy uważa jak chce...


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ale takie to lubię. Że w razie jak się przesadzi z alkoholem to poda rano butelkę z wodą i ochrzani za przesadzenie z piciem a później grożąc, że jeszcze jeden taki wybryk i miesięczny celibat. Po wszystkim zapyta się czy coś chce na śniadanie.

 

Hehe z tym celibatem to nie raz próbowała i wytrzymałem dłużej xD Ale u mnie nie ma z tym piciem problemu, bo piwo traktuje jak dodatek raz na jakiś czas i jakoś specjalnie nie potrzebuje wlewać w siebie pół nocy tylko 2-3 piwka raz na 3 miesiące.. Nie mówię o lecie, żniwa cały dzień w polu aż wody ma się już dość to wieczorem 1 zimne piwko dla gorzkiego smaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

 

 

To już moją czystą wolą jest pozwalanie mężczyźnie na bycie dżentelmenem, jeśli tego chce.

 

Takich też w sumie nie lubię. Takie się później babo-chłopy tworzą.

 

 

A to w tym momencie stwierdzasz że jestem "babo-chłopem". Dzięki, wcale mi to nie przeszkadza. W sumie to nawet chodzę jak facet :P ale co mi tam.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Hehe z tym celibatem to nie raz próbowała i wytrzymałem dłużej xD Ale u mnie nie ma z tym piciem problemu, bo piwo traktuje jak dodatek raz na jakiś czas i jakoś specjalnie nie potrzebuje wlewać w siebie pół nocy tylko 2-3 piwka raz na 3 miesiące.. Nie mówię o lecie, żniwa cały dzień w polu aż wody ma się już dość to wieczorem 1 zimne piwko dla gorzkiego smaczku :)

 

Wiesz, czytałem twoje posty wcześniej i musze stwierdzić że piszesz farmazony, twoje posty są sprzeczne, gubisz się już w zeznaniach.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Narażę się tym postem Userowi @Famer21 ,ale tak jak kolega @andrejus twierdzę że często jeśli nie zawsze zdarza ci się koloryzować,po twoich wypowiedziach wydajesz mi się bliźniaczo podobny do tego faceta z piosenki zespołu łZY,..."to ja narcyz się nazywam,jestem piękny jak kwiatuszek który wabi setki muszek ".W tym momencie jesteś dla mnie człowiek nie wiarygodny ,w twojej galerii nie widzę żadnych maszyn ,a twoje wypowiedzi w tematach rolniczych są ogólnikowe i książkowe ,niby kosiłeś w żniwa kombajnem który był naszpikowany komputerami -ale kombajn to "wujka",często opowiadasz o swoich podbojach "łóżkowych ",a o takich rzeczach dżentelmeni podobno nie mówią .

Powiem ci na koniec jak to mówią na wsi "krowa która głośno ryczy ,daje mało mlek.Może i jesteś super przystojniakiem i masz powodzenie u dziewczyn -nie twierdzę że nie ,ale tak jak już pisałem wcześniej -jesteś dla mnie człowiek nie wiarygodny .

Bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluch    4

Dlaczego mamer21 udzielasz się tak dużo w tematach np. dziewczyna na gospodarkę i drugi oblegany temat pytanie do uwodzicieli? Jak wy to robicie? Część 2 a w innych nie. Nie masz wiedzy na temat rolnictwa.

 

Niezły z ciebie fantasta I za dużo fantazjujesz ogarnij się trochę.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Nikt się nic nie naraził. To co piszę, pisałem to wszystko z życia się podzieliłem i juz tego robił nie bd, bo jak tak popatrzeć to wygląda jak bajka, więc jestem szczęściarzem, że tak mam. A, że temat o podrywaniu, dziewczynach napisałem jak sam to miałem w życiu do tej pory może coś akurat się komuś przysłuży.. I czemu narcyz? Nie uważam się za podrywacza, casanove, Brada Pitta.. Ludzie znajdziecie sobie dziewczyne piekną i dobrą, która chce na gospodarstwie być i miejcie 100 - 300ha pola lub ktoś z rodziny i maszyny i macie taka samą sytuacje jak ja bez żadnego fantazjowania... :/

Kombajn naszpikowany komputerami?? Ogranij się :/ Wujek ma dużo pola, to i maszyny potrzebne, które są wydajne, a, że pomagam i robie to źle ??? Jeden ma 30ha drugi 300 życie, ale wiem, że na wsi tego zazdroszczą i nie lubie takich, nie dość, że wykosze na usłudze im, bo padać ma, a mają 1ha rzepaku to jeszcze narzekają, bo tyle mamy pola i czasu innym nie mamy :/ Jeden tak powiedział to już mu nie jade do niczego.

Ja nigdzie nie napisałem, że prawdziwy, doświadczony rolnik ze mnie.. Nie znam się na wielu rzeczach, to dziadek i wujek fachowcy są, ja glównie w polu maszynami wszystko robie.. A to, że pisze w innych tematach to żeby się czegoś dowiedzieć od ludzi na forum, którzy się znają, bo widać po tym co piszą i nie raz już pomogli, doradzając.

Co do galerii, to po co ? Z tego co wiem żeby wrzucić fotki to trzeba abonament wykupić, a napewo nie będę kasy na takie rzeczy przeznaczał nawet jeśli małe, bo nie mam na to potrzeby, żeby zrobić fotki traktorom i kombajnu i tutaj wrzuć, po za tym już wiele fotek tutaj jest takich maszyn co sam więc, znowu po co ? Po za tym i tak nie mam czasu na polu biegać za kombajnem i fotki robić czy filmy nagrywać.. Ja się ograniać nie muszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

oj Famer, famer....chopie... co za farmazony gadasz?? jaki abonament?? człowieku ja od 3 lat wrzucam fotki na AF i ani grosza nie zapłaciłem... (zerknij na moja galerię) a jesli chcesz płacić to tylko poto aby miec konto VIP i mozliwosc tworzenia albumów oraz zwiekszenia limitu transweru...

Podzielam zdania kolegów @maluch ,andrejus, czacha17. co do wypowiedzi na temat, galerii uzytkownika, to na AF jest taka jakby wizytówka każdego z userów, ja osobiscie zwracam uwage na to co kazdy ma w galerii bo to uwierzytelnia dana osobe i wiadomo jak traktować takiego delikwenta.... a przeciez dodac jedna fotkę tego "super" kombajnu i ciagnika wspomnianego "wujka" przeciez masz dobry tel, no chyba ze stara nokie, a dodać pare fotek do galerii to nic nie kosztuje...dodałbys te pare fotek i miałbys spokój... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Podzielam zdania kolegów @maluch ,andrejus, czacha17. co do wypowiedzi na temat, galerii uzytkownika, to na AF jest taka jakby wizytówka każdego z userów, ja osobiscie zwracam uwage na to co kazdy ma w galerii bo to uwierzytelnia dana osobe i wiadomo jak traktować takiego delikwenta....

No ja też nic nie mam w galerii i nie zamierzam mieć :P bo nie zamierzam się niczym chwalić czy coś tam,a Ci co mają to też nie jest pewne czy to są ich maszyny czy tylko zdjęcia zrobione gdzieś w polu u sąsiada :lol: jeżeli piszę na forum to tylko po to ażeby komuś pomóc lub do radzić. No ale widzę że trzeba mieć coś wstawione w galerii choć by nie swoje by być wiarygodnym, no cóż przykro mi że tak myślicie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ale pisząc z tobą w jakim kolwiek temacie, to widać że znasz się na rzeczy.

 

Chłopcy to temat o uwodzeniu, wróćmy do niego a nie kłóćmy się :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Mat, nie obraź się... ale tak jest widzisz, Ty piszesz z sensem, a nie którzy juz nie koniecznie, a że na forum jest pełno gimnazjalistów to trzeba jakos ich rozpoznawać aby było wiadomo jak z takimi sie obchodzic, bo co niektórzy nawet nie podaja wieku i z kad sa , to tacy "galowie anonimy" to juz bez komentarza... a jak taki jeden czy drugi ma jakies zdjecia to idze łatwo rozszyfrować co autor ma na mysli...bynajmniej ja na to zwracam uwagę... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ale dla mnie dodanie fotek do galeri nie jest uwierzetelnianiem. Wejdźcie w google wpiszcie fendt 716 vario czy claas lexion 460 i macie to samo i wiecej.. Nie mam fotek, bo nie mam kiedy ich zrobić no chyba, że jak stoji na posesji czy w garażu, ale co to za widok? Jak nie słychać jak silnik pracuje pod obciążeniem, w polu to żadna atrakcja. Zresztą jestem na tyle uwierzetelniony, że coś tam wiem o rolnictwie i potrafie obłsugiwać w polu maszyny, więc mi to wystarczy i to, że z innymi z AF pogadać na gg o tym.

FINN 10 latek zrobi zdjęcie maszyn w pracy w polu z PGRU i powie, że to jego, a inni z AF będąmu słodzić, że ma super maszyny, a on swoje dopisze i wyjdzie, że ma tyle ha.. :/ Ja tu na forum głównie żeby się czegoś dowiedzieć, a nie pomagać, bo do tego trzeba mieć wiedzę, a że na wsi nie mieszkam to wiem tylko tyle co się dzieje podczas żniw, kiedy co kosić, uprawiać do siewu i tyle, trzoda chlewna to już więcej dlatego też żeby reszte się dokształcić z ciekawoście na AFie czytam i pytam, a ten temat - no widzę, za dużo dokładnego dzielenia się swoim życiem to zbyt wiele dlatego koniec ;)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

@FINN Ciekawe co pomyślałeś jak zobaczyłeś mnie na ciągniku :P

Edytowano przez martina

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

@FINN Ciekawe co pomyślałeś jak zobaczyłeś mnie na ciągniku :P

 

Że zostałaś uwierzetelniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

famer, a żebyś wiedział, a żebys wiedział chłopie i to jeszcze jak... :lol:


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Pomijając zdjęcia w galerii,ale proszę zwrócić uwagę na treść postów Famera21.

W temacie "ile sypał wam rzepak w 2011r" napisał że sypał "im"4,5 ton z ha -wszystkim innym sypał ok.3 ton.Na pytanie dodatkowe jaką miał odmianę piszę że musi zapytać wujka lub dziadka -do dzisiaj nie odpowiedział co to była za odmiana .

w temacie "jaki największy ciężar ciągnęliście ciągnikiem ..."-napisał że ciężarówkę z naczepą i ten zestaw ważył 60 ton i jeszcze ciągnął to po polu :blink:

W temacie "jakim ciągnikiem uczyliście się jeździć "-podaje model ciągnika i dodaje że jeździł u "wujka w niemcach ",nie w Niemczech tylko jest napisane w "niemcach " podobno jest z miasta i wykształcony .

I na koniec najlepsze :)w temacie "zaprawianie zboża "napisał że zaprawiali jęczmień jakąś czerwoną zaprawą ale nazwy nie pamięta -dla mnie dziwne,jak zaprawiam Raxsil gelem to wiem że ma taką nazwę .

Nie chce mi się szukać ale w większości jego postów widać że próbuje wciskać nam kity .To nie chodzi o to że mi przeszkadza,niech sobie pisze co chce ale czy któryś z was rolników udziela się na forach lekarskich ,prawnych ,czy w innych na których się nie znacie,tylko coś tam gdzieś słyszeliście ?

Przepraszam moderatorów za OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roltech    11

Problem sprzecznych wypowiedzi dotyczy wielu użytkowników AF. Są też tacy co, mają dużo do powiedzenia na tematy o których nie mają najmniejszego pojęcia. Co, albo zniechęca do wypowiadania się na forum (niestety), albo rozwesela.

Zgadzam się również z opinią kolegi @FINN. Bo faktycznie wypowiedzi niektórych są na poziomie, wiedzy, fantazji i uporu gimnazjalisty.

Co do wiarygodności to, dzięki zdjęciom umieszczonym w galerii, czy też wypowiedziom na forum, rozpoznałem na AF kilku kolegów (rolników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

Ale wy też zaczynacie schodzić z tematu. Dajcie temu Famer21 spokój z jakiego on miasta Krapkowice to znowu nie takie wielkie miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

czacha17 - współczuje jak mniej tego rzepaku miałeś, gratuluje znajomości odmian zboża i nazw zapraw, wspołczuje, że nie jechałeś tirem po polu z naczepami, nie masz wujka w "NIEMCZECH" żebyś mógł traktorem u niego pojeździć i szczerze gratuluję, że potrafisz lepiej pisać, dobrze dla Ciebie, czuj się lepszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ta twoim zdaniem sarkastyczna wypowiedz pokazuje jaki jesteś płytki i mało rozumiesz z tego co się do ciebie pisze.

Dobranoc wszystkim :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co, albo zniechęca do wypowiadania się na forum (niestety), albo rozwesela.

 

 

Nie wiem co masz do rozweselania? chyba mnie Masz na myśli,bo ja często lubię rozweselać, przecież to nie jest Forum chyba jakiś PONURAKÓW.A co do zniechęcania do wypowiadania się - no cóż nie którzy, zwłaszcza ludzie bardzo młodzi po prostu nie lubią jak ktoś inny ma inne zdanie na dany temat niż on sam i to ich chyba zniechęca.

 

 

A skoro już poruszyłem temat ponuractwa to nie wiążcie się na całe życie z osobą ponurą ;[ bo nie dość że ciągle z niczego będzie nie zadowolona to w końcu będzie miała Wam za złe że w ogóle żyjecie :D

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roltech    11

Nie mam Ciebie na myśli. Chodzi mi o piszących w tematach technicznych, w których jeśli Ty coś piszesz, to świadczy to o tym że, masz do tego głowę i doświadczenie. Mam na myśli tych którzy bardzo chętnie się wypowiadają, wypisują bzdurne teorie (rozwesela), będąc pewnymi że udzielają fachowych porad i uparcie tego bronią (zniechęca). Przykładem mogą być grupy selekcyjne tulei cylindrowych i tłoków, czy też sporo wypowiedzi w tematach związanych z elektryką. Sam pewnie nieraz spotkałeś się z takimi wypowiedziami. W swoim otoczeniu już dawno nazwałem takich fachowców specjalistami od podłączania prądu sznurkiem.

 

A to czy jestem ponurakiem niech oceniają ci co mnie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A to przepraszam Cię bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj