marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Famer21    6

Eh no to normalne, że dziewczyny zapachem "nie zdobędziesz" :) To nie jest reklama axe czy Szyca xD . Byle masz swoj własny zapach, który jest świeży. Bo chyba nie chciał byś sie tulić do dziewczyny, ktora śmierci lub nie świeżo pachnie :) ? Ja jeszcze w sumie nie miałem takiej sytuacji z żadną z eks, a obecna - powiedzmy, że pachnie tak samo jak wygląda na fotce, którą tu wkleiłem xD . I tak z zapachami najgorzej jest przez lato, pocisz się i nie ma co mieszać potu z nadmiarem perfumu żeby zabić pot :/ bo to jest gorsze od samego potu, w lato najlepiej dezedorant, antyperspirant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

zgadzam się, telewizja kłamie,no to by była przykra sytuacja, zwłaszcza dla mojego nosa :D ja też się w takiej sytuacji nie znalazłem, więc chyba nie ma z nami ludziskami tak żle, kto regularnie dba o to żeby się umyć, nie ma problemów z nieprzyjemnym zapachem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Perfumowac sie mozna ale tez i bez przesady jak nie ktore panny w sumie kolesie tez ze nie pachnie tylko wali do nich na kilometr.. najgorzej jest w autobusie jechac kolo takiej osoby udusic sie mozna :) ..

 

ja osobiscie mam perfum Adidasa czarny mi sie podoba mojej narzyczonej tez w sumie sama mi go kupila wiec musi sie jej podobac :D ..

 

Raczej mało prawdopodobne zeby dziewczyna podeszla do ciebie i powiedziala "ładnie pachniesz umowisz sie ze mna?" ja bym chyba zaczol sie smiac w takiej sytuacji chociasz wiadomo ze by bylo milo uslyszec takie slowa od obcej osoby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

przeczytał już ktoś tą polecaną tutaj książkę Neil Strauss ? Ja jestem w połowie, fajna książka o uwodzeniu, miło się ją czyta...jeszcze nie próbowałem żadnych sposobów przedstawionych w tej książce w życiu codziennym, ale uważam że mogą się sprawdzać.... :)

 

Ja czytałem ale nie skończyłem . Sprawdzałem numer z "7" - działa :D fajna książka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Co Wy piszecie :) Podryw przez książke hehe. Żeby podrywać trzeba odejść od klawiatury i wyjść gdzieś. Najlepiej dyskoteka lub nawet jakaś restauracja, kino, McDonald xD - hehe poważnie w McDonaldzie czasem są niezłe laski i można coś wyrwać xD Tylko chowajcie GPSy (blachy na placach :D ). Ja raz przy zamawianiu miałem taką sytuację, że podawały nam zamówienia i na wzajem przekładaliśmy (taki ruch był :/ ) potem spytała "na wysnos, czy do stolika" ja "do stolika" ona "aha, hmm" już chciała dalej coś powiedzieć po jej minie to wiedziałem, ale "pokaż mi rękę" zdziwiłem się bardzo "tak myślałam, pierścień, pa :) " - nie zmyślam, ja nie podrywałem, Ja nie casanova, ona to mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

mówisz że się sprawdza, też go muszę wypróbować, zastanawia mnie czemu 7 ? Może dlatego że ta cyfra jest szczęśliwa... kto to wie...umysł kobiety jest bardzo skomplikowany :) Książka jest super, ja mam ją na telefonie, więc mogę czytać w każdej chwili :D

 

@Famer21 Książka przedstawia niezawodne sposoby na podryw, które w/g mnie z powodzeniem można stosować w codziennym życiu, ale co tu dużo pisać, jak Cię interesuje co w niej jest to przeczytaj :D

Edytowano przez mariusz0221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Zawsze śmieszyły mnie te książki które uczą podrywu. Tylko jest jeden problem. Jak ktoś zakompleksionym, ciotowatym chłopaczkiem to i najlepsze złote rady nie pomogą. Te książki są dla tych co obecnie nie mają problemów z zagadaniem do dziewczyny, umówieniem się. Po przeczytaniu podsuną tam parę nowych pomysłów na "podryw". Kiedyś z ciekawości trochę przeczytałem to żadnych fenomenalnych odkryć tam nie było. Było parę fajnych informacji, metod podrywu ale przełomowych złotych rad to nie. I to jest tylko czysta teoria. Najlepiej podrywu uczymy się obserwując innych, próbując samemu na metodzie "prób i błędów". Wtedy dostosowujemy wszystko pod siebie.

 

A zapach fajna rzecz. Wyróżnia nas z pośród innych. Sam polecam perfumy Davidoff. Mają fajny charakterystyczny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

@StasiekS to jakie inne książki o uwodzeniu przeczytałeś że twierdzisz że Cię śmieszą ? Bo mnie się wydaje że żadnej...Ta książka jest formą poradnika, a nawet nie wiesz ilu ludzi korzysta z poradników... ktoś kto bierze się za czytanie takiej książki po prostu chce dowiedzieć się jak to robią inni...ciekawość jest normalna, a może wyniesie coś z tej książki i zacznie stosować w swoich metodach podrywu...lepiej być przygotowanym, a nauka na błędach swoją drogą, nie ma to jak przekonać się na własnej skórze że coś zrobiło się źle... a co do zakompleksionego, ciotowatego chłopaczka to uważam że przeczytanie takiej książki może mu pomóc w odnalezieniu swojego sposobu aby zagadać do dziewczyny, najważniejsze żeby się przełamać, a później już jest z górki, wiem po sobie, w szkole miałem problem żeby zagadać do dziewczyny a od pewnego czasu nie mam już problemu, można się spotkać, pogadać, to nic nie kosztuje...nie uda się nawiązać jakiejś więzi z daną osobą to nie ma się co załamywać, widocznie się do siebie nie pasuje...życie toczy się dalej, a dziewczyn nie brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Mariusz , dobrze mówi ;) Ja nie lubię czytać , nie lubię poradników , bo nie lubię jak ktoś coś mi sądzi ponieważ zazwyczaj uważam że mam swój rozum i wiem lepiej ...

Ale tą książkę czyta się dobrze i niektóre rady napewno się przydadzą albo przynajmniej uzupełnia dotychczasowe metody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Z tymi książkami jest tak, że one cokolwiek dadzą kolesiowi, który wykorzystał już wszystkie swoje sposoby na podryw i szuka nowych, potrafi rozmawiać z dziewczyną, nie denerwuje się przy tym, wie co robi - takiemu to się może przyda, ale taki, który nie potrafi zagadać nawet do dziewczyny to na nic mu się przyda.

Czy z takim wyglądem wyrwę jakąś niezłą laskę :) ??? Poprostu trzeba potrafić porozmawiać z dziewczyna, zainteresować ją sobą po za wyglądem zew.

To Ja :) Dlatego też żaden ze mnie casanova :/

Ja http://img26.imageshack.us/img26/5391/wefdadsdafd.jpg Moja http://img268.imageshack.us/img268/478/mojab.jpg

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ha ha , żebym Ja był choć w połowie tak przystojny jak Ty (trochę głupio mi pisać takie zdanie ) to by było już bardzo dobrze ;)

a tak to uszy odstające nos krzywy duży łeb :P - Pan Bóg miał poczucie humoru jak mnie stwarzał :D heh przynajmniej śmiać się z siebie potrafię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że się udało rozwiązać mój problem :D :D Przyjaciółka się pogodziła że tak to określę :P A z tą dziewczyną to nie mówię, miodzio :P tak to określę. Ale nie za pe szam ;)

 

Pawlus- i to jest najlepsze nikt nie jest idealny, trzeba Akceptować sb i iść do przodu ;) Pozytywnie nastawiony :P

Edytowano przez motocrossboy

Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

pawluss224 - w połowie tak przystojny :) ? Chyba sobie żartujesz hahaha. E tam tak się opisujesz, ale musisz dać się opisać dziewczynie, nie sam siebie. Ja sam o sobie wiem, ze przystojny nie jestem, bo słysze tego od dziewczyn tylko na okrągło słysze takie określenia jak "słodziak" "słodki" "foxy" - nie czaje tego określenia i starsze dziewczyny powyżej 26 roku jak 1 raz się spotykam to "ciacho", a tak określenie przystojny nie słysze ;/ więc mówie żaden ze mnie casanova...

Jeśli masz odstające uszy to nic złego przecież jak chcesz je zminimalizować to zapuścił dluższe włosy, trochę dłuższe od moich tylko ich nie stawiaj i miej opuszczone. Ja mam zawsze lekko postawiony jak na fotce - od lat tak mi się podoba i 5 sec roboty hehe :) co do nosa to nic nie zrobisz, a głowa - moją widziałeś xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

Moi drodzy jeżeli dzisiaj o tej porze siedzicie przy kompie i pytacie o sposoby na dziewczyny to z wami jest coś nie tak.Chyba,że marzycie o wirtualnej dziewczynie.Co ma czyje być to prędzej czy później będzie.A sposoby to są potrzebne tylko playbyom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ksys - czemu o tej porze ? Jest niedziela, 20 godz. Dział hyde park, mozna pisać o czym sie, chcę i pytac o co się chce. Ja akurat na AFie jestem co dziennie, bo "studiuje się" o rolnictwie czytam wszystko o zbożach, uprawie, maszynach ogólnie rolnictwie, a co jakiś czas wchodze do tematu i coś od sb napisze :) Skoro chłopaki pytają o dziewczyny to czemu nie napisać czegoś od sb (małe mam dośw) ale zawsze to coś. A jak są nie śmiali to tym bardziej trzeba pomóc, bo tu same fajne chłopaki sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

pawluss224 - w połowie tak przystojny :) ? Chyba sobie żartujesz hahaha. E tam tak się opisujesz, ale musisz dać się opisać dziewczynie, nie sam siebie. Ja sam o sobie wiem, ze przystojny nie jestem, bo słysze tego od dziewczyn tylko na okrągło słysze takie określenia jak "słodziak" "słodki" "foxy" - nie czaje tego określenia i starsze dziewczyny powyżej 26 roku jak 1 raz się spotykam to "ciacho", a tak określenie przystojny nie słysze ;/ więc mówie żaden ze mnie casanova...

Jeśli masz odstające uszy to nic złego przecież jak chcesz je zminimalizować to zapuścił dluższe włosy, trochę dłuższe od moich tylko ich nie stawiaj i miej opuszczone. Ja mam zawsze lekko postawiony jak na fotce - od lat tak mi się podoba i 5 sec roboty hehe :) co do nosa to nic nie zrobisz, a głowa - moją widziałeś xD ?

 

nom te dziewczyny z którymi byłem oczywiście moja urodę określały w samych superlatywach ;) ale Ja jakoś uwierzyć im nie mogłem :P

@ksys - czyli sam nie jesteś normalny bo piszesz ?

Po za tym jest jeszcze taki wynalazek jak internet w telefonie także nie wiesz czy ktoś kto odpisuje w temacie nie jest np. Na imprezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

Może i masz rację jestem trochę nie trendy bo parę lat temu nie było neta i komórek i jakoś życie towarzyskie kwitło nie gorzej niż teraz.A poza tym pierwszy raz wszedłem do tego tematu chyba dlatego.że jestem' nieświeży',ale panowie i panie ;każdemu wolno kochać;.Spadam już spać bo mnie dzieci gonią z kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

oj jak dzieci gonią to chyba trochę latek masz już, więc inaczej postrzegasz świat niż my :)

Ursusfan - wiem :) Akurat tu się zgodze hehe i nie uwierzył bym nikomu kto by powiedział, ze mu się nie podoba, a co dopiero, że brzydka :) Chociaz takich nie było i nie będzie... A to moje określenie, że 1 na mln, bo jest nam tak wspaniale jak ona wygląda i widze jej podejście do życia i rodziny. Takiej Wam panowie życze, bo to skarb! :)

 

Ja żeby ją "zdobyć" hehe to mówiłem co chwile, że co ona widzi w taki brzydalu jak Ja to ona mi zawsze odpowiadała, "ha ha ha na takie teksty mnie nie złapiesz, bo tylko Ty tak o sobie myślisz i się grubo mylisz słońce :) " Gdyby tak było jak mówisz, Moje koleżanki nie mówiły by mi, że taki z Cb słodki przystojniak :) , a wiesz mi one mają swoje gusta , więc daruj sobie takie teksty :) " - Więc możecie przy swoich potencjalnych partnerkach tak mówić, bo to działa na Waszą korzyść - kolejna metoda na podryw hehe

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

kolego pawlus w moim wieku to tylko mogę sobie poklikać, a nie pytać o sposoby.Nie chciałem nikogo obrazić tylko wyraziłem swoje zdanie.A poza tym jak się dobrze bawimy to komórki i komputery w kąt!!.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

oj widzę że ktoś tu potrzebuje pocieszenia...

pawlus224 na szczęście brzydkie dziewczyny też chodzą po tym świecie, hehe <żart> :lol: , ja też nie jestem ładny i co mam z tego powodu wpadać w depresję, daj spokój, najważniejsze żeby akceptować siebie jakim się jest, jak będziesz dobrze czuł się w swojej skórze to naprawdę łatwiej będzie Ci nawiązywać kontakty, głowa do góry i do przodu :) podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze( czyli wygląd) ale według mnie dziewczyna przede wszystkim powinna zwrócić uwagę na charakter a nie wygląd, nie podejdzie do Ciebie bo jesteś brzydki(bez obrazy) a mogła by być bardzo zdziwiona jakby zaczęła z Tobą rozmawiać, jakby się okazało że masz fajną gadkę, nie tylko wygląd się liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj