marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

limusine    9

Ja mam czekam na brata aż wróci do domu i jedziemy na disco :D bo u nas dzisiaj Cliver jest :D:D (pokaz jak sie krecisz) :D a wY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

a są :Do 21 sie szykuje jade odebrać ukochana z pracy i mykamy do pubu a co dalej to sie pomysli moze zabawa ale wolałbym do domu i tam sie z leksza bobawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

StasieS - u mnie piątek to dzień święty jest :) Po pracy (zalezy od zmiany :) ) nie robię dosłownie nic. Piwko, COla, pizza, film innego wieczoru nie chcę, Sobota należy na wieś do 15 godz jestem do dyspozycji wujka, dziadka, pole, usługi u sąsiadów itp. , a po 15 czas dla dziewczyny, nie darowała by mi jakbym nie miał dla niej w sobotę popołudniu do niedzieli rana czasu :) - nie, nie chodzi o seks xD A niedziela, w mieście niedziela jest taka sobie, jak jest pogoda po za chata nonstop gdzieś z dziewczyną jechać czy z kumplami, a po 18 już czas się zbiera, że coraz bliżej do pracy :/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nienawidzę weekendów spędzać w mieście. Mnie tak wkurza wtedy sobota i niedziela. I dzień się dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Bo w mieście jest zupełnie inny klimat niż na wsi i czas leci zupełnie inaczej niż się innym wydaje. A Ty Stasiek z miasta czy wsi ? Dla mnie weekend zaczyna się do piątku i trwa do soboty, niedziela to żaden szczęśliwy dzień, tylko, że wolny od pracy (to oczywiście jak jestem w domu w mieście) bo na wsi to inna bajka :) A co do dłużenia się dni to nigdy :) Mi czas tak leci jak jestem na wsi, że masakra nie wiem od czego to zależy hehe, z dziewczyna też leci, ale to inny klimat jest, tylko miłe słówka przytulanie i lizanie :) Akurat dziewczyna lubi się przytulać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Uczę się w mieście i przez ten czas mieszkam tam a tak to na wsi spędzam czas. Na wsi to zawsze czas szybciej leci. Nawet jak nie nic do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Co do uwodzenia macie może jakieś konkretne zapachy(perfumy) którym żadna kobieta się nie oprze?? :rolleyes:

 

Jakie zapachy są najlepsze/? :rolleyes:

Edytowano przez piotrus19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Chyba każda kobieta ma inny gust ;) więc i różne zapachy różnie na nie działają ...

No chyba że jakieś z domieszką feromonów to wiadomo inna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Tak jak Ewelina napisała, Hugo Boss :) 150zł za butelkę, ale zapach jest nieziemski (słowa dziewczyny :) ) i moje odczucie :) Mogę polecić też LaRive czerwoną posmak koksu, słodki, łagodny, lub podróbkę Hugo Boss - Bossa :)

Jest oczywiście masa różnych zapachów, ja swój dobrałem po 6 różnych firmach i zapachach :) Poprostu po 20ml próbkami testowałem po 2-3 tygodnie, aż w końcu Hugo mi się spodobał, a potem się dowiedziałem, że to najlepsza marka perfum :)

Dobry efekt dają również od Adidasa, kilka odmian, ale minimalnie się tylko różnią...

 

pawlus - kobieyt lubią oryginalny zapach faceta - nie przesiąknięty perfumami :) Mam na myśli takich co dbają o higienę osobistą i biora prysznic dziennie (przynajmniej ja tak mam, lubie czuć się świeżo, dziennie prysznic :) ) Po prysznicu trochę kumpla Huga na szyje i świeżość na cały dzień :). Po za tym ile taki prysznic też trwa 2-3 min, oczywiście mam namyśli solo, nie z dziewczyną, bo z dziewczyną to zupełnie inna sprawa hehe xD

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7

Ewelinka,karnawał jest a ty w domu?Sam bym gdzieś wyskoczył się zabawić,no ale niestety moja lepsza połówka nie może B) Jak nie hugo boss to conino lamborghini :D

Edytowano przez Kipek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

hahahaha...wymiękam :lol: hugo boss hihi

 

Szary hugo boss jest kozacki długo go używałem ale teraz mam nowe rowniez zaje*iste 212 SEXY MEN :D (jak sama nazwa wskazuje sa na podryw :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ja mam karnawał przed kompem z temperaturą :) :) :)

W firmie krórej jestem FM to są podróbki wszystkich tych takich drogich i praktycznie niczym się nie różnią,a są od 33 zl :) jestem zadowolona :)

A ogólnie uwielbiam jak facet pachnie albo świeżo albo delikatnie :rolleyes: jak pachnie ostro i przesadnie to już mnie tak nie porywa zapach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Ale się uśmiałem jak przeczytałem kilka ostatnich stron :lol:

Widzę same asy w podrywaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

Wszystkim chorym życzę zdrówka ! Jedzcie czosnek i zdrowiejcie...Najważniejsze by nie zajeżdzać potem...bo to strasznie odstrasza :) Oczywiście nie każdego stać na Hugo,dobrze sprawdza się zapach takich typowych odmian dezodorantów...ja takich używam i nie narzekam ani inni tez nie, zapach fafkulców jest niezły, ważne by nie przesadzać z perfumami i nie wylewać na siebie połówki flakonu, chyba że zależy wam na tym aby na drugim końcu wsi było was czuć... :D

 

Wyciąg z konta :lol:

to jakaś nowa marka perfum ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

I tak najmocniejsze są wody kolońskie, po goleniu, ale nie lubię ich :/ Po goleniu tylko krem z avona 300ml, dziewczyna mi zawsze kupuje, bo lubi ten zapach. Zresztą perfumy i te sprawy mi dziewczyna wybiera, bo potem lubi się tulić w dany zapach lub smakować szyje hehe, ciuchy sam. Nie pozwalam nikomu nic dla sb kupować, sam sobie wszystkie ciuchy kupuje wg. własnego gusta jedynie koszule eleganckie dziewczyna, bo z jej winy guziki odpadaja :)

I tak przesada z cena jest, zwykły zapach firmowy, a 150zł.

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

150 to jeszcze dobra cena :D Ja nieraz jak są jakieś nowe zapachy to moj kolega kradnie Testery (normalnie oryginał te co mają trafić do sklepu ) to ponad 2 bańki sprzedaje :D Ale tester jest lepszy bo sie dłużej trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

mówię, nie ma co przesadzać, dziewczynie ma się podobać chłopak, to jakim jest, jak się zachowuje, rozmawia itp. a to że nie używa Hugo Bossa ma oznaczać że nie ma u niej szans ? ja bym podziękował za taką znajomość, perfumy(w moim przypadku zwykły dezodorant) mogą być tylko pewnym dodatkiem, oczywiście fajnie jest ładnie pachnieć, ale to nie jest najważniejsze...znam kolegę który przed wyjściem gdzieś psika się Brisem(o zapachu kwiatów, i tylko ja wiem że tak robi) i nikt z towarzystwa nie narzeka na zapach... :D

 

ufff, odetchnąłem z ulgą, POLSKA BIAŁO-CZERWONI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

S.T.R8 niebieski http://www.perfectfresh.com/?pa=1446&ex=pa Zadziwiajace że w sprayu ksoztuje połowe drozej :o A to samo! Naprawde polecam mi sie zapaszek podoba i pannom też

 

Ja preferuje grafitowy :) zawsze kupuje w komplecie dezodorant plus woda po goleniu wtedy oba zapachy dobrze się zgrywają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

przeczytał już ktoś tą polecaną tutaj książkę Neil Strauss ? Ja jestem w połowie, fajna książka o uwodzeniu, miło się ją czyta...jeszcze nie próbowałem żadnych sposobów przedstawionych w tej książce w życiu codziennym, ale uważam że mogą się sprawdzać.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj