marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

limusine    9

Kiedyś słyszałęm mądre słowa o paleniu dziewczyn mianowicie : Jak dziewczyna pali to chłopak który ją całuje czuje sie jakby wylizuwał popielniczke :o ble :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ne próbowałem i nie chcę próbować :blink: Nie pociągają mnie takie, sam nie pale.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie obchodzi ile, na takie nawet nie zwraca się uwagi. Może tb to nie przeszkadza.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Bo uwierz, że jeśli pali sporadycznie to nie przeszkadza a sam nie palę.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ktoś może tego nie lubić i nic na to nie poradzi. Tobie nie przeszkadza ok ale mi tak.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nie to że do końca nie przeszkadza. Po prostu nic nie czułem. Ale jak pali już dość dużo to cały czas czuć i wtedy przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Z tym paleniem sporadycznie to ja tego nie kupuję ,albo pali i "pachnie ",albo ją to nie bawi i jej śmierdzą papierosy ,jak można palić sporadycznie ? ,to jest uzależnienie fizyczne i psychiczne i dzisiaj pali 5 papierosów na dzień a za kilka lat paczka leci na dzień .Sporadycznie -to tak jak by powiedzieć że jest się prawie dziewicą ,albo prawiczkiem -albo się jest albo nie . :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

No to jesteś prawie prawiczkiem. Znam dużo osób które palą raz dziennie albo i wcale. Drugie tyle znam co palą tylko w klubach czy imprezie a na co dzień już nie. Wszystko zależy od silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Źle mowisz ja np pale sporadycznie bo lubie. Nie musze ale po prostu lubie na dyskotece czy z kolegmi przy piwku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Sam kiedyś też tak paliłem. Od czasu do czasu ale to bardzo rzadko na imprezie sobie zapaliłem. Czy to znaczy że jestem nałogowym palaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Co do palenia i dziewczyn to problem tylko 1 całowanie :) Eks nie lubiła jak paliłem, powiedziała, że "rak mi Cie zabierze :/" hehe Ale przeważnie prałem 3 mocne orbity i po 40 min tylko lekko było czuć, nie byłem nałogowce paczka na tydzień, więc to nie jest źle :) znam takich co 2 paczki na dzień palą... :/

Teraz nie pale i Moja też się sie cieszy, że rzuciłem :) Co do całowanie porusze ten temat, bo może sa tu jakiś spece od tego :) Jak to jest, że jak całuje się z Moja to zanim usta się zetknął, ona już zamyka, oczy i otwiera kilka sec po tym jak skończymy :) Ja mam oczy normalnie otwarte, lekko i dopiero jak zaczyna się bawić moim językiem to zamykam, bo się podoba hehehe xD Czasami jest zła, że robie uniki tzn. kończe pocałunek przedwcześnie (albo chce coś powiedzieć, śpiesze się, zły jestem itp. itd) wtedy jakby się zassa we mnie, w usta hehe, a ja odchylam lekko głowę i mówi "no i czemu uciekasz jak jest tak pieknie"!

PS. jaki jest Wasz rekord w całowaniu się ? Ja z Moją 45min - poważnie nie ściemniam!!! :) leżymy na łóżku oczy zamknięte i tylko słychać...wiadomo co :) Aż się zdziwiłem jak czas leci przy całowaniu 45min dla mnie to był szok. Normalnie to jak się nie widzimy np. tydzień to wskakuje na mnie (moje ręce jej tyłek, jej ręce moja głowa :) ) i to jest obłędne... xD Nie mówie o całowaniu się przy zrywaniu z sb ciuchów xD xD a jak zlapie za komin to oczy wychodzą hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Ja nie mierzyłem czasu zegarkiem ale jak sie nieraz porzadnie zassie czlowiek to z poł godzinki mija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Z tym określeniem zassie to chyba przesadziłem, ale jak to inaczej określić ? :) Nasze usta uszczelnione jak czerwony silikon uszczelnik miske olejową w traktorach i nie tylko xD xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja też zamykam przeważnie oczy podczas pocałunku :) moja połówka też ;) ja tam żadnych uników nie robię chyba że już nie mam sił :D Hmm 45min to ci trochę do mnie brakuje bo mi godzinka raz pykła :D


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Tylko ja mam na myśli całowanie bez przerw, oddychasz nosem xD usta zetknięte bez przerwy są, tylko co jakiś czas pozycje ona na mnie, ja na niej, ja na krześle ona na mnie itp. łapiecie :) No jak godzinka bez oddechu powietrza przez usta tylko smak jej ust to bdb :) Dla mnie 45min to było bardzo długo, a jej się zbyt spodobało i teraz nonstop tak chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Nio dokładnie tak jak mówisz miałem jechać do domu i miał być tylko krótki pocałunek a wyszło że wróciłem do domu nad ranem :D


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Każdy jest inny. I ja powiem tak ja pale i moja dobrze jak by paliła.bo1 nie marudziła by 2 zawszez kimś przyjemniej ^^ Z Patrycją się klika tysiecy sztuk wciągnęło. Ona paliła częsato czeskie fajki Neswoje :lol: :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hehehe,ale o facecie też można powiedzieć,że prędzej czy później sie puści :) a kawał :lol: doborowy

A nie paliła francuskie trotuar (pozbierane z chodnika) ?? Lub damskie albo płaskie,zależy jak kto nadepnął :lol: :lol: heheh osobiscie żadne nie pale ;)

Edytowano przez Edek18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie nie często swoje posiadała ale częściej Neswoje czyli moje :D Było minęło :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

U mnie w klasie znaczna większość dziewczyn pali, a przyznam, że ładne są :D

niektóre nawet inne specyfiki niż papierosy, ale to już nieistotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojoch7340    6

tez znam ładne laski które palą to nie mogę na to patrzeć to tylko wyrzucanie pieniedzy w błoto i śmierdzi się a te pocałunki to 45 min to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj