marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Famer21    6

Hihi swetry boysa xD słyszałem rok temu ich ich nutke "jump" i "wolność i swoboda" wujostwo i starzy chcieli potańczy jak za starych czasów :) Jak usłyszałem ich na żywo - nie wiem czemu, ale śmiać mi się chciało :) Siedziałem w aucie puściłem swoją muzę i kilku z "bawiących się" - widać, że nudziała ich muza powiedzieli "To je muza" xD jak wysiadłem z auta i podszedłem do starych powiedzieć, że za 3 godz przyjade to się wszyscy patrzyli na mnie :) określili mnie "No ja bo to je nowoł modzierz ni" :) "Uni tyraz yno basy w ołcie moją i tyn rap i hiphup" ja próbowałem sie tylko nie śmiać, wzrok lasek ok 21 lat bezcenny xD xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

No nie ma to jak dobry sprzet w samochodzie i do tego subofer i Rap. :D A kogo słuchasz z rapu i hh? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

http://www.youtube.com/watch?v=QLoOHHpkfmI taki podobny wstęp był. Ale duzy plac podzielony na kilka sektorów był, akurat jedli grilla, to muza przycichła i było moją dość słychać :) Takie sobie subwoofer 1600W :) nawet nie wiedziałem, że muza przycichła i nie zdążyłem ściszyć xD

 

limusine głównie Eminem ma kilka dobrych rapów. Ja słycham techno, trance, klubową, komercyjną - wszystko z dobrym podkładem muzycznym :) np. Dawid Guetta memories, florida candle, patey pablo, pitbull, t-pain :) Wyobraź sobie te nutki z dobrym nagłośnieniem 4 głośniki w drzwiach i w bagażniku skrzynka subwoofer 1600W xD szyby otwarte, bassy szły im po stolach xD xD - tylko wtedy nie wiedziałem, że moje słuchanie głośnej muzy to robienie wiochy xD xD Ja poprostu lubie jeździć z dobra muzą. A jak na postoju musze trochę czekać to wcale muza na 3/4 głosu, że myśli nie słysze rozkladam siedzenie i leże :) póki straż miejsca czy policja nie przyjedzie i nie karze ściszyć xD xD xD - tak miałem pod szkołą raz jakieś h... zadzwoniły, bo niby muze za głośno z kumplami słuchaliśmy i modlić się nie mogli :/

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

haha no u nas jest pare takich buraków w szkole co otorzy bagażnik i jakiegoś seta z klubu puści i 15 minut ta sama muzyka po czym jedno JAK SIE BAWICIE?? i znowu 15 min bez zmian :D aż nauczyciele wychodzą przed szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eminem najlepszy, 50 cent i podobni tylko nie polscy:D ha no to musi grac :P a jakie technikum skończyłeś.? trochę odbiegnę od tematu


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Ja tam lubie polskich bo chociaz rozumiem wszystko i ich przekaz. Nie znam na tyle angielskiego zeby rozumiec kazde słowo eminema a co dopiero slung. Dlatego wole wiedziec o czym śpiewają :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

A nie to takiej muzy z to nie słucham co na dysku leci :) Żadne zapowiedzi, jakie humory, czy piwo i dziewczyny smakują xD Wiesz pod szkołą mielismy tak, że czerwiec połowa prawie, 2 godz okienko, bo nie było gościa z obsługi maszyn (ulubiony mój przedmiot tego czasu :) ) ładna pogoda to pojechaliśmy pod sąsiednią szkołę na laski popatrzeć jak się ubierają jak puszczalskie xD xD xD muze zapuściłem, 3 kumpli z tyłu się rozłozyło jak z kumplem z przodu i leży z schłodzonymi colami i muza leci :) A akurat była lekcja religii, a że ksiądz znał się na angielski i leciałe Eminem just lose it xD przesłuchaj ten kawałek co drugie słowo "f*ck it" "f*ck them" xD zadzownił wykonał chyba telefon straż podjechała i kazali ściszyć, nawet się nie kłuciłem, bo bym nie wygrał z zakłucaniem porzadku, a po co mi bezsensowny mandat jeszcze... :/

Ja angielski bdb rozumiem, niemiecki gorzej, w polsce tylko Tede ma dobry hh i rap, ale nie słucham, Liroy emeryturka to koniec hehe :) Ja mam rodzinke głównie na wsi, ale nie jestem z tych co lubią takie biesiadne tańce :) Pewnie przez to, że mieszkam w mieście i nie bawie się jak na wsi to robią. Bo na wsi sobota po 14 już jest niedziela, a po 16 zabawa. A ja przeważnie jako taxi robie przez wiosne i lato i niańkę, jak wujostwo chce się zabawić, to mi merca da i kuzynke do pilnowania "jedź do dziadków masz chate wolną tylko nie roznieście gospodarstwa" na szczęście Moja lubi dzieci to mam spokoj xD

crossboy - technikum mechaniczne. Technik-mechanik, mechanika skomputeryzowana.

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ich teksty. HeHe ja też chudzę na Technik mechanik tylko specjalizacja obsługa i naprawa pojazdów. Ja niestety na wsi to wiem jak to jest byle g*** i święto na maxa


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

crossboy hehe no byle g*wno to święto xD al po 14 w soboty to Ci co maja mało pola to nogi rozłożone na placu na stole i grill o 16, a Ci co maja pola to zapi*.... xD My to nawet w niedziele po kościele szykujemy się w pole jak trzeba :)

 

limusine Ja ? :) W życiu dziewczyne mieć, a gdzie będę mieszkać miasto czy wieś to dla mnie najmniejsze znaczenie :) I tak teraz i tu i tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W soboty jak pilna robota to do późna się robi, u nas tak nie ma. A w niedzielę coś do plecaka na motor w las, pół dna minie jak nic. Czasem to i laski jakieś spacerują przyjezdne

 

http://www.youtube.com/watch?v=lgT1AidzRWM

 

W soboty jak pilna robota to do późna się robi, u nas tak nie ma. A w niedzielę coś do plecaka na motor w las, pół dna minie jak nic. Czasem to i laski jakieś spacerują przyjezdne

 

http://www.youtube.com/watch?v=lgT1AidzRWM

 

limusine bardzo przejrzysta i moim zdaniem jedna z najlepszych


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Z kolei mi sie podoba ostatnia piosenka eminema z rihanna I love the way you lie :) Czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stasiek ona tam goscinnie, dobra piosenka :P


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

limusine- ja szkołę rolniczą :) ? Kto Ci to powiedział xD ??? Technik-Mechanik z zawodu jestem :)

 

haha, a posty zaraz pousuwają i ostrzeżenia dostaniemy za offtop ;) Ta nuta to "eminem rihanna love the way you lie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Panowie z podrywaniem dziewczyn to jest tak,trzeba spełnić dwa warunki :

1. uroda Macieja Zakościelnego

2.dobra nawijka ,musisz umieć z dziewczyną rozmawiać o wszystkim i o niczym

Jeżeli spełniacie te dwa warunki to każda może być wasza ,tak jak w tym dowcipie o zakonnicach i lwie

 

Szły trzy zakonnice przez las ,na drodze zobaczyły lwa więc wszystkie podskoczyły do góry i złapały się gałęzi ,po jednym dniu pierwsza puściła się gałęzi ,spadła i lew ją zjadł ,na drugi dzień druga się puściła i lew ją zjadł ,po trzech dniach trzecia się puściła gałęzi i skończyła w paszczy lwa .pytacie jaki morał z tej historii ?

 

Morał jest taki że prędzej czy później każda się puści :D .Mam nadzieję że dziewczyny z forum mnie nie zlinczują i rozumieją że to jest metafora ,a nie moje zdanie na temat dziewczyn (przynajmniej nie wszystkich ) <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Myślałem że technik mechanizacji rolniczej czy coś a Ty zwykły TM masz :D źle przeczytałem jakiegoś posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy trzeba nawijać :huh: ostatnio jak byłam na 18 u kumpla to wystarczyło jak popatrzyłem się na laskę a sama się przesiadła i zaczęła gadać. Ładna była, ale dla mnie nawet to nie przejdzie jak laska pali!!! <_<


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj