marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

meteorek91    1

StasiekS - 3 dni się nie odzywała i ona pisze, że chce się kochać :) coś to zmyślasz xD xD xD

To pewnie źle zrozumiałem.

 

Bycie miłym dobry, i słodkim popłaca :)

To ja w takim razie jestem twoim przeciwieństwem. Nie raz usłyszałem że jestem chamem, prostakiem itp. ale jakoś kontaktów nie urywają.

 

Tzn. 3 dni była cisza aż wkońcu nie wytrzymałem i odpisałem...a jej odpis wiadomo o co chodził.

 

Oj Charakterek to ja mam tylko że ja to w sobie tłumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ja nie znam żadnych plastików tylko porządne dziewczyny, za stary jestem żeby obracać się w towarzystwie małolat :) Bo chyba najwięcej naje... pod sufitem ma przedział wiekowy 14-16 lat nie ? Tzn. dziewczynka ma 14 lat, a wymalowana jakby chciała mieć 19 :/ Kuzynka ma 18 lat, a jak się jeszcze doprawi make upem to każdy jej daje 24 lata, ale u niej to inaczej wygląda, bo natura była u niej łaskawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek12345    0

dla mnie słaby ten filmik. Ale znam jedno dobre przysłowie " Plastiki is fantastki" znając zycie pewnie nie jeden z was chciał by chodzić z takim plastikiem z którym nie wstyd pokazać sie na ulicy

Edytowano przez tomek12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

nie wstyd pokazać sie jest z takim plastikiem dopóki nie otworzy pyska :D bo słowa typu "Słit, roooożooooooowy, i brak tematu do rozmowy zniechęca bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

No to moja jest taka :

- Pusta głowa

- Pół kilo tapety na pysku

- Solara że az spalona

- Leci na kase

- Jej wypowiedzi ograniczają sie do głupich słow typu ( słit itp)

 

Hmmm narazie tyle mi do głowy przyszlo :D piszcie co wy macie na mysli mowiąc plastik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Niekoniecznie solara czy tapeta świadczy o głupocie dziewczyny chociaż bardzo często tak. Dla mnie plastikiem są wszystkie głupie dziewczyny i te które są brzydkie i próbują na siłę i nieodpowiednio to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc po kilku rozmowach z laską wychodzę na dobrą drogę, ale jest znowu inny problem. <_< A mianowicie przyjaciółka, popisałęm z nią trochę na ten temat wczoraj, wiecie w końcu od tego ją mam.

A dziś w drodze do szkoły zero odzywu :blink: Dopiero w szkole napisała że czuła się ważna, adorowana i że teraz się skończy.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Ja też mam taką przyjaciolke naj naj i kiedy bym sie jej nie zapytał czy chciałaby żebym miał dziewczyna odpowiada nie. Mowi ze chce mojego szczescia ale jak bym znalazl sobie dziewczyne to bede mial ją w d*pie a jezeli nie całkiem to w pewnym stopniu i juz nie bedziemy tak blisko jak kiedys. Troche mnie to denerwuje bo ona ma chłopaka :D ale cóz jeszcze nie znalazlem takiej na stałe to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

Bo jest różnica między opalenizną a solarą czy też makijażem a tapetą. Macie w okolicy jakieś dyskoteki gdzie wpuszczają gimnazjalistów? To można tam zobaczyć dużo takich śmiesznych dziewczyn które myślą że są przez to fajne czy też ładniejsze, a często tylko się szpecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Limusine, bierz się za swoją przyjaciółkę. Założę się że nic by nie miał przeciwko.

 

Dopiero w szkole napisała że czuła się ważna, adorowana i że teraz się skończy.

To ci powiedziała przyjaciółka?

 

Panowie. Od zwierzeń i rad ma się kumpli i do tego dobre piwo lub wódka a nie psiapsiółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie znalazłem takiej na stałe. Ona tez nie ma, a jest bardzo ładna teraz wyszło że też zazdrosna ;) chyba dobrze. Spędzamy dużo czasu, może nie ryzykować przyjaźni bo może z niej wyjść coś lepszego niż z tego że bd z jakąś inną na chwilę a ona się oddali.

 

@StasiekS. Jak byś miał kumpli opóźnionych w rozwoju to też byś z nimi nie gadał na takie tematy. Pozatym nie piję :D A po drugie wolę ją, chyba nic złego nie?? <_<

Edytowano przez motocrossboy

Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Limusine, bierz się za swoją przyjaciółkę. Założę się że nic by nie miał przeciwko.

 

 

Kto nie miał nic przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

I tak będziesz całe życie sam aby nie stracić przyjaciółki która może chce czegoś więcej niż przyjaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam trafia na takie laski jakie znałem to dziękuję bardzo.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

@Stasiek do kogo piszesz :)?

 

aaa juz wiem :D

Edytowano przez limusine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale jeszcze młody jesteś. Chcesz w wieku nastu lat znaleźć żonę? A co będzie za kilka lat? Kończysz studia i poznałeś dziewczynę która jest dla ciebie prawie ideałem a twoja psiapsiółka jest o nią zazdrosna. Co zrobisz?

 

Kto nie miał nic przeciwko?

Urwałem "a" w poprzednim zdaniu. Ona nie będzie miała nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

limusine to ta Twoja przyjaciółka jest egoistką :) Skoro sama ma chłopaka, a nie chcesz żebys ty miał dziewczynę, bo się oddalicie to nie jest za dobra przyjaźń... Ona spędza nawet dużo czasu z chłopakiem to już nie ma dla cb tyle czasu co miała jak była sama :)

Ja mam dziewczynę od 7 miesięcy, i 2 dobre przyjaciółki. I żadna mi tak nie mówiła żebym nie szukał dziewczyny, bo nie bd miał dla nich czasu, nawet mnie do tego popychały żebym kogoś miał... :) I przyjaźń Nasza jest taka dobra i prawdziwa, że jak jesteśmy umówieni na jakieś wyjście gdzieś, a Moja ma wolne na uczelni i chce się spotkać to mówię przyjaciółce i ona zawsze lub przeważenie "ok, nie ma sprawy, dziewczyna jest ważniejsza" :) To jest wyrozumienie, zrozumienie i przyjaźń :) Oczywiście innym razem się rewanżuje, kino, wspólny czas, nawet z Moją spędzamy czas z moimi przyjaciółkami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

limusine to ta Twoja przyjaciółka jest egoistką :) Skoro sama ma chłopaka, a nie chce żebys ty miał dziewczynę, bo się oddalicie to nie jest za dobra przyjaźń... Ona spędza nawet dużo czasu z chłopakiem to już nie ma dla cb tyle czasu co miała jak była sama :)

Ja mam dziewczynę od 7 miesięcy, i 2 dobre przyjaciółki. I żadna mi tak nie mówiła żebym nie szukał dziewczyny, bo nie bd miał dla nich czasu, nawet mnie do tego popychały żebym kogoś miał... :) I przyjaźń Nasza jest taka dobra i prawdziwa, że jak jesteśmy umówieni na jakieś wyjście gdzieś, a Moja ma wolne na uczelni i chce się spotkać to mówię przyjaciółce i ona zawsze lub przeważenie "ok, nie ma sprawy, dziewczyna jest ważniejsza" :) To jest wyrozumienie, zrozumienie i przyjaźń :) Oczywiście innym razem się rewanżuje, kino, wspólny czas, nawet z Moją spędzamy czas z moimi przyjaciółkami... :)

 

A tak w ogóle to mam pytanie do tych co mieszkają na wsi. Jak to jest, że w wieku 19-20 chłopaki już się hajtają ? Kuzyn 20 lat i właśnie w ubiegłe żniwa się hajtnął, kumpel 21 tak samo żonka i dziecko (bez wpadki, miłość). Czy to jakaś 1 z tradycji na wsi, że dzieci się wyuczą pokończą średnie szkoły i już tworzą sobie rodziny? Mnie do tego w ogóle nie ciągnie. Jestem znany z luźnego trybu życia, żadnych obowiązków (po za wiadomymi). Czuję się jak "duże dziecko". Pracę mam dobrą nie narzekam, kasa leci, nie musze na rodzinę dawać tylko dla mnie, czasem rodziców, i dziewczyny (która nie lubi jak coś drogiego jej kupuje, czy stawiam kolacje itp.) Auto dobre (passat B5 FL 02r. xD ), piekna dziewczyna, kasa, ulubiony okres w roku lipiec-sierpień żniwa na wsi u wujka :) - za nic bym nie przegapił godzin na kombajnie czy w traktorze :) - żyć nie umierać dosłownie i nie mam w głowie ślubu i rodziny narazie, napewno nie przed 27-29rokiem życia :)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Nie no nie jest tak że to nie jest dobra przyjaźń bo jest. Po prostu myśle że boi sie że znajdę taka dziewczyne ktora bedzie mi kazała wybierać ona czy ta przyjaciołka i boi sie że mnie straci. Z tym że nie miala by nic przeciwko to obawiam sie że mogłbaby miec bo jest z chłopakiem juz ponad rok a co sie jej nie zapytam jak tam jej miłość to mowi ze "kwitnie" :D Tak sie sprawa przedstawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

No to jeśli przyszła dziewczyna będzie ci kazała dokonać takie wyboru to nie zależnie jak jest piekna, puść ją w ... :/:) Dziewczyna powinna akceptować Twoich znajomych, może nie przez powinność, ale nie powinna na pewno kazać ci dokonywać takich wyborów - jeśli oczywiście na taką trafisz :)

StasiekS, skoro się tak lubią to dobrze :) Takich bliskich przyjaciół trzeba mieć, no chyba, że czują do sb coś więcej niż bdb przyjaźń :) Wtedy są kłopoty...

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale z drugiej strony. Jeśli jego przyjaciółka jest ładna i spędzają ze sobą dużo czasu to ja bym się nie dziwił że jego dziewczyna będzie zazdrosna.

 

StasiekS, skoro się tak lubią to dobrze :) Takich bliskich przyjaciół trzeba mieć, no chyba, że czują do sb coś więcej niż bdb przyjaźń :) Wtedy są kłopoty...

Według mnie nie ma takiej czystej przyjaźni męsko-damskiej.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj