marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

janusz20    106

Służba zdrowia nie jest wszędzie taka zła , nie przesadzajmy jak kiedyś sobie nóżkę pilarką sthil pociołem w paskudny sposób przecinając tetnice udową i szarpiąc ścięgna to mnie pozszywali i wszystko działa. więc z kawałkiem rybki nie powinno być problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Makijaż pięknej kobiecie doda jeszcze bardziej uroku tak samo jak i lekka opalenizna. Ale wszystko musi mieć granice.

 

Miłości się nie wybiera ona jest silniejsza od nas.

Niekoniecznie. Miłość to emocje które tworzy nasz mózg, więc my sami. Wszystko może zależeć od nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Ale niektóre emocje mogą być podświadome, nad którymi panować się nie zawsze da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Taa Testosteron to największy popis takiej komedi głupoty i humoru od lat xD

Ja mam w sumie konto na fotce i jakieś tam czasem piszą coś :) ale tak jeszcze nie zdążyłem poznać kogoś. No jedynie dzięki yt poznałem pary w porządku rolników, jak i Tu na AF :) Gdybym tak jeszcze spotkał jakiegoś na woj. opolskim w pobliżu to na pewno byśmy się skumplowali na żywo hehe, bo o rolnictwie to ja mogę słuchać i słuchać od lat nawet to samo i :)

Edek18, ja miałem coś raz podobnie, ale to nic w porównaniu z Tobą, bo ość mi za kilku głębszych przeszła, ale samo uczucie jak się "zaklinowała" eh do dziś mam wstręt to karpi i wolę zwykłe filety :)

 

Mam taki pomysł dla tych osób, które nie wiedzą czy się podobają dziewczyną, tym naprawdę pieknym :) Założyć konto na fotce (najlepiej na niej chyba) i szukać jakieś seksowne kobyły i spytać co sądzą o Waszym wyglądzie i czy mielibyście u nich szanse :) - niby głupi pomysł, ale zawsze to "zabawa" i można się dowiedzieć czego na temat własnego wyglądu :) - hihi ja tak zrobiłem i opinie nie wiem czy szczere, bo za dużo pozytywów miałem niż sądziłem, ale jak się znajdzie jakaś ładna i szczera to powie co myśli :)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Tak ;) tylko ,że zdjęcie to jedno a zobaczenie kogoś w realu to drugie ;)

 

Nawet jak wstawisz zdjęcie na portal tego typu to nie będzie to ot takie zwykłe zdjęcie , tylko hm... pozowane , ukazujące Cię w jak najlepszym swietle tzn. ze wyjdziesz na nim idealnie , bo zwykłego zdjęcia które wyjdzie albo i nie nikt nie poda ocenie - zawsze dążymy do perfekcji , z drugiej strony wstawic zwykłe zdjęcie to pewnego rodzaju ryzyko ,że opinie o nim nie będą pochlebne .

 

Czyli jesli wstawiasz swoją fotkę poddając ją ocenie to z reguły nie boisz się negatywnych komentarzy bo wiesz juz wczesniej ze np. jesteś przystojny . Ktoś kto uwaza sie za "paskudę" nawet gdyby nią nie był to nie wstawi swojego zdjęcia pod ocenę .

 

 

Wiecie o co mi chodzi prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

No to tak do sprawy nie można podchodzić :/ Nikt kto dba o siebie (higiena i te sprawy wygląd) to nie jest "brzydki" raczej mało przystojny.

Co do tych poz, to poprostu robisz fotkę i tyle :) Normalne, że wygląd na fotce, a w realu się trochę różni, ale na fotce już ma mniej więcej obrys dane osoby, w realu może być tylko trochę lepiej lub gorzej :)

Ja tam się nie bałem negatywnych opini przecież nie załamie się jak mi jakaś napisze, że jestem brzydki xD xD xD Załozyłem, bo chciałem pewną laske zobaczyć i zagadać normalnie bym zagadał osobiście, ale, że ona mieszka 490 km dalej to aż tak sexy nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Boże, ty mnie Famer zaczynasz pomału przerażać. I trochę się chyba już w zeznaniach gubisz. Wcześniej wspominałeś że nie jesteś Casanovą a tu jednak proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

StasiekS - bo nie jestem. Do "casanavy" każdą laska się kleji, potrafi oczarować rozmową i samym wyglądem. Ja poprostu zagadam do dziewczyny i nic więcej. Nie umiem czarować żeby była od razu moja. Mam dziewczyne i to tylko z 1 mi się udało, bo wpadliśmy sobie w oko i tyle. Myślisz, że jak zagadam do jakieś "seks bomby" to jest moja od razu, (miło się gadało, ale muszę iść xD taki ze mnie casanova xD ) ? - Bo to jest chyba casanova nie ? :)

Potrafisz normalnie na luzie rozmawiać z dziewczyną? Chyba tak. I ja tak samo, ale nic więcej...

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale dla wielu już jesteś Casanovą. Wielu nie potrafi zagadać do obcej dziewczyny a co dopiero do seksbomby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

eh... Potrafi każdy tylko nie przyznają sie :) Z tą seks bombą to ja przesadziłem trochę chyba :) Miałem na myśli piekna normalną dziewczynę jak Moja :) Na niej wzoruję moję stwierdzenie seks bomba jest masa ładniejszych od niej, ale dla mnie ona jest seks bomba hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

I tak powinno być :)

 

Ha ha im dalej w las tym więcej drzew :D Życia nie starczy żeby wypróbować wszystkie metody podrywu z tego tematu :lol:

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
Ja jednak wolę się spotkać w realu, niż niektórzy moi koledzy tylko SMS i tak samo w kółko, a jak przychodzi co do czego to nie ma śmiałości. Gdy jesteś z wybranką na spacerze to jak coś powiesz, wiesz jak ona na to reaguje, a w SMS'ie może napisać że jest ok, a na prawdę może być załamana, itp.

 

To prawda, ten cały kontakt przez urządzenia elektroniczne trochę psuje kontakty w żywym świecie. A przecież lepiej popatrzeć w oczy, usłyszeć głos, pogadać na żywo, niż czytać literki, po których nie wiadomo co osoba myśli i jakie ma emocje, a na żywo widać to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojoch7340    6

dawno nie odwiedzałem forum a tu tyle nowości

Edek18 który to ten szczęściarz co się z Tobą spotkał ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

poczytałem sobie troche tego tematu tak po łebkach tak od marca no i nawet mi wkońcu przeszło z panną P. Tak oficjalnie to można powiedzieć że od listopada. Czyli calutki rok się męczyłem. Jak zawsze B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Czesio, nie czaje :) Miałeś panne, a po przeczytaniu tematu "po łebkach" :) zerwałeś z panną :D ? czy jak, bo tak to napisałeś, że nie wiem o co Ci chodzi :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Kolego żebyś ty wiedział jaki się tu melodramat rozgrywał to mała głowa...........

Wszystkie Brazylijskie mydlane opery mogą się schować.....


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

przeglądałem tematy o rzepaku, nawożeniu i zajżałem do tematu :) Jakie melodramaty hehe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meteorek91    1

To prawda, ten cały kontakt przez urządzenia elektroniczne trochę psuje kontakty w żywym świecie. A przecież lepiej popatrzeć w oczy, usłyszeć głos, pogadać na żywo, niż czytać literki, po których nie wiadomo co osoba myśli i jakie ma emocje, a na żywo widać to lepiej.

 

No tak ale jak zaczynasz kręcić z jakąś przez neta to możesz się zastanowić co napisać bo w cztery oczy to zupełnie inna jazda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Trzeba przyznać dużo racji meteorkowi91, "kręcenie" z laską przez klawiaturę, a w cztery oczy to dwie różne sprawy i całkiem inaczej się to odbywa. przez gg możesz pisać godzinami i być pewnym siebie, bo masz dużo czasu na sklecenie tych dobrych zdań, a w 4 oczy się możesz denerwować, pocić, język się kleji - koleżanka mi raz mówiła o kolesiu, który do niej miał zaloty i sama nie wiedziała co o nim myśleć :) Ja w sumie dziewczyny zawsze pierw poznaje osobiście, a dopiero później przez gg pisze z jakąś przyjaciółką, znajomą i to jest zupełnie inna sprawa niż w cztery oczy. W cztery oczy jak rozmawiamy to zawsze mnie wyzywa od cwaniaczków (mam poczucie humoru :) ), a na gg tylko "hihi, haha, hehe" a te, które nie potrafią zbyt przyjmować komplementów to mnie od słodziaka wyzywają xD

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czesio, nie czaje :) Miałeś panne, a po przeczytaniu tematu "po łebkach" :) zerwałeś z panną :D ? czy jak, bo tak to napisałeś, że nie wiem o co Ci chodzi :) ???

 

Nie po prostu rok cos mnie do niej ciągło, a pól roku już było bez żadnej szansy. Czyli jak zwykle rok męczarni :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Aha... Tak piszesz jakbyś miał problemy z laskami naprawdę, pokaż się, swoje foto dam Mojej do oceny i Ci powie czy przesadzasz xD - żart :)

Skoro ona nie była zainteresowana to nie ma się co z taką użerać, nawet jeśli jest naprawdę seksowna, że każdy się ślini, bo bez zainteresowania jej Tobą to nie ma sensu :/ Kumpel tez się produkował dla jednej, aż żal było patrzeć jak go wodziła, ale seksowna, że nie wiem, ale na szczęście Moja jak widziała moje ślepia w nią to w łeb dostałem i od razu przeszło xD xD xD Teraz ma mniej ładniejszą, ale w porządku i wcale nie brzydka (oczywiście do Mojej jej daleko :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meteorek91    1

Aha... Tak piszesz jakbyś miał problemy z laskami naprawdę, pokaż się, swoje foto dam Mojej do oceny i Ci powie czy przesadzasz xD - żart :)

Skoro ona nie była zainteresowana to nie ma się co z taką użerać, nawet jeśli jest naprawdę seksowna, że każdy się ślini, bo bez zainteresowania jej Tobą to nie ma sensu :/ Kumpel tez się produkował dla jednej, aż żal było patrzeć jak go wodziła, ale seksowna, że nie wiem, ale na szczęście Moja jak widziała moje ślepia w nią to w łeb dostałem i od razu przeszło xD xD xD Teraz ma mniej ładniejszą, ale w porządku i wcale nie brzydka (oczywiście do Mojej jej daleko :)

 

Szczęściara że tylko w makówke dała bo nie jedna by zrobiła awanture i dawaj:/

 

Ja w swojej okolicy mam 2 takie (z jedną chodziłem do szkoły) co to jak skończyły Gimnazjum to się robiły takie panny z miasta ale teraz przyszły po rozum do głowy i zachowanie zmieniłyxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co zrobić jak laska nie chce być na razie w związku?? Dwie laski się kleją ale ta trzecia, z którą czuje się to coś jak się widzi i ją słucha nie chce na razie mieć nikogo :(


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj