marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

StasiekS    73

Normalna, ładna dziewczyna nigdy nie powie do chłopaka który do niej zagadał i jej się nie podoba spadaj. Jak będzie chciała to pogada z nim a jak nie to jakoś ładnie się wykręci. W Polsce jeszcze bardzo rzadko dziewczyny podrywają facetów. Przyjęło się że to facet musi zrobić pierwszy krok. A uwierz mi, jest dużo takich nieśmiałych Panów którzy boją się podejść i zagadać, mimo że mogą dziewczynie się podobać. Kobiety cenią odważnych Panów, którzy nie boją zagadać i nie przejmują się porażkami. Wielu z tego forum chciałoby aby ładna dziewczyna do nich zagadała i dała im jeszcze numer. Ale tak łatwo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Wiesz ładna pojęcie względne :) Dla jednego dana dziewczyna jest bardzo ładna, a dla drugiego ta sama jest taka sobie lub brzydka :) Pierw trzeba przyjąć punkt bazowy piękności hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Troche czasu już żyje na tym świecie ale żeby włazić pod traktor w celu spuszczenia oleju z silnika, i to jeszcze we dwóch to jeszcze takiego zjawiska nie widziałem, w samochodzie osobowym albo ciężarówce to owszem ale pod ciągnik??


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Heh widzę, że się uczepili mojego sformułowania :) Chciała zobaczyć jak wygląda pod silnikiem to się położyliśmy, na boku jest korek to przy okazji odkręciłem leżąc :) Chodziło o sam fakt, widok laski leżącej pod traktorem i widok sąsiada przyglądającego się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Wiesz ładna pojęcie względne :) Dla jednego dana dziewczyna jest bardzo ładna, a dla drugiego ta sama jest taka sobie lub brzydka :) Pierw trzeba przyjąć punkt bazowy piękności hehe :)

 

Ale żaden na facet nie powie na ładną dziewczynę że jest brzydka. Powie że nie jest w jego typie ale nie że brzydka. Chyba że jest to bezguście, albo lubi brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Heh widzę, że się uczepili mojego sformułowania :) Chciała zobaczyć jak wygląda pod silnikiem to się położyliśmy, na boku jest korek to przy okazji odkręciłem leżąc :) Chodziło o sam fakt, widok laski leżącej pod traktorem i widok sąsiada przyglądającego się :)

 

Na boku?? Nie chce być znowu posądzony o robienie zamieszania na forum dlatego proszę kogoś kto jest bardziej obeznany w metodologii spuszczania oleju w c360 (np mgr.inż Czesia) o wypowiedzenie się w tej kwestii. U mnie w rzeczonym wyżej sprzęcie tej matki korek spustowy znajduje się na spodzie miski olejowej i żeby go odkręcić raczej nie ma potrzeby żeby kłaść się pod traktorem.

Edytowano przez WeSolyRomeK

Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Przeciż mówił że dziewczyna chciała zobaczyć ten ciągnik od spodu, dziewczyny miewają różne abstrakcyjne pomysłu i to co dla nas wydaje się oczywiste i nudne to dla nich czasem może być frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Hihi, a w jakim ciągniku czy aucie spuszcza się inaczej olej niż z pod silnika, miski olejowej, gdzie splywa cały olej po pracy silnika. Oczywiście jest opcja wysysania oleju z pod głowicy ssakiem, mechanicy tak niektórzy robią... W traktorach jest chyba raczej tak samo :) ? Ja tylko w c-360 spuszczałem do tej pory xD

W c-360 podchodzisz z boku z kluczem i odkręcasz korek bez kładzenia się nie jest to wymagane. Ponieważ korek nie jest na dnie tylko w ściane miski :D

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No mnie własnie to zaciekawiło , bo zawsze wymieniam olej schylając się lekko albo na klęczkach (nie mam 360 ) . A jeszcze jedno , jak lezeliście tak pod 360 i spusciliscie olej to logicznie mysląc wypłynął on na was ?

 

O kisielu słyszałem , ba nawet o musztardzie ale o zapasach w przepalonym oleju jeszcze nigdy :lol:

 

@janusz20 - jak to mówią jedni lubią jak im cyganie grają inni jak im nogi śmierdzą ;)

 

@tommy 66692 - słyucham tej nuty od tygodnia , wpada w ucho :)

 

 

 

P.S. Wie ktoś co u Ewelinki ? jak po zabiegu , jak się czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

Ewelinka nie miała zabiegu, robili jej badanie krtani i znalezli tylko rope( do traktora w sam raz ) :D

dostała jakieś znieczulenie i ma iść do lekarza za tydzień...

raczej nie ma z Nią źle...

tyle wiem... ale może się pojawi to dokładnie napisze jak się czuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

UrsusCzesio - Źle to poprostu napisałem :) dokładnie z prawej strony jest korek (od strony jak sie siedzi w traktorze :) ) :) Ale chciała się poczuć jak mechanik, więc się położyliśmy pod nim xD

Wesolyromek- no na boku.... Tak jak napisałem i Czasio potwierdził :)

janusz20 - heh widzę Ty to znawca humoru kobiet jesteś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

widzisz już nie muszę szukać, ponieważ już znalazłem taką wybrankę o jaką mi chodziło, oświadczyny przyjęte, po zabawie z podrywaniem

żebyś wiedział, że uczyłem się na swoich błędach ale informacje które zaczerpnąłem z kilku książek bardzo mi pomogły, taka książka "Gra" Neila Straussa http://chomikuj.pl/marconi14 nie jest to poradnik ale jest pomocna a poza tym bardzo ciekawa, polecam każdemu taka lekturę

jest tam bardzo mądra myśl, traktować podryw jak grę, nie wyjdzie to do następnej,

a portale randkowe to nie jest taki miód, działanie w realu daje lepsze efekty i od razu widac czy wychodzi czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

jest tam bardzo mądra myśl, traktować podryw jak grę, nie wyjdzie to do następnej,

Ja do tego wniosku to i bez książek doszedłem. Ale podobno jestem dziwny.

 

a portale randkowe to nie jest taki miód, działanie w realu daje lepsze efekty i od razu widac czy wychodzi czy nie

Portale randkowe są dobre dla tych nieśmiałych osób, które boją się zagadać. Ale czy coś z tego wyjdzie to już zależy tylko od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Stasieks - Ty nie jesteś dziwny ;) Ty jesteś orginalny B)

 

Ja dochodzę do wniosku iż najlepszym wyjsciem z sytuacji jak dla tak niesmiałych osób jak Ja jest poprostu spotkanie w realu - albo sam na sam np. na jakims spacerze , albo na jakiejś wiejskiej imprze pod wpływem takiej ilosci alkocholu która dodaje "humorku" nie większej .

Problem jest jesli jest się kierowcą ;)

 

 

Portale randkowe moze są i ok. ale trudno wyłonic fajną osobę na podstawie głupich opisów zciągniętych z neta lub zdjęc przerobionych 10 razy w PS ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Teraz z poznawaniem przez neta jest powoli tak jak z poznawanie na dyskotece jak miałem 18 lat to tak było, jechało się na dysko, siadło przy barze i szukało ładnej dziewczyny żeby zagadać :) po chwili rozmowy fajny jesteś i słodki, ja zatańczymy, ona chętnie, a na koniec zabawy w tym samym momecie podasz mi swój nr xD I tyle się nawysilałem i po co, jak poznałem to jedyną na skupie zboża xD Ale racja takie poznanie przez neta dla tych co są nieśmiali tylko, ze teraz taka dziewczyna boi się poznać osobiście faceta poznanego przez neta chyba? Trochę się słyszy w tv o internetowych randkach i efektach ubocznych podczas poznania... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Żebyś wiedział że jestem dość oryginalny.

Minusem portali internetowych jest właśnie to że nie wiemy z kim właściwie rozmawiamy. Czy z tą ładną, inteligentną rudowłosą dziewczyną czy może z jakąś brzydką, starą panną która chce się dowartościować i myśli że może tym sposobem uda się kogoś poznać.

Ale jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz. Wszystko ma swoje plusy i minusy ale to już od nas zależy co my z tym zrobimy. Jeśli dziewczyna uzna że jesteś interesujący to będzie się chciała z tobą poznać. Tylko nie należy kłamać za dużo bo te kłamstwa i tak wyjdą na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Żyje,żyje...ale co to za życie kiedy mam uczucie,że coś siedzi a nie wiem czy to bol w krtani teraz czy dalej ość,której nie znalazła ;/

Ja kiedyś nigdy nie dałam się namówić na żadne spotkania z żadnych portali ;) a teraz sądzę,ze można poznać tak wartościowych ludzi,bo nie zawsze to musi być ktoś zły ;) sprawdziłam więc wiem ;)

Edytowano przez Edek18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7
:) Chłopaki Ewelina ma rację,nie można z góry zakładać że wyjdzie żle.Coś mi się zdaje że właśnie koleżanka już ma kogoś na oku...Życzę z całego serca aby to był ten wymażony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehehe no piszę ze swojego doświadczenia...poznałam wporządku człowieka więc sądze,że nie zawsze po drugiej stronie sieci musi być ktoś beznadziejny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Hehehe no piszę ze swojego doświadczenia...poznałam wporządku człowieka więc sądze,że nie zawsze po drugiej stronie sieci musi być ktoś beznadziejny ;)

 

Na Agrofoto? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No to chyba każdy o tym wie ;)

Tak jednego z AF również.

Edytowano przez Edek18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika    0

powrócę do malowania. ja tam uważam że piękna prawdziwa kobieta to powinna być bez makijażu wtedy pokazują swoje prawdziwe JA:) A nie tam jakaś spalona kobietka na solarium i kilogram tapety na twarzy wtedy nie widać do końca jak ona wygląda.

Edytowano przez weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

co do for internetowych to ja moją żonę właśnie tak poznałem, trochę dziwny sposób na zawieranie znajomości ale w moim przypadku się sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Ja jednak wolę się spotkać w realu, niż niektórzy moi koledzy tylko SMS i tak samo w kółko, a jak przychodzi co do czego to nie ma śmiałości. Gdy jesteś z wybranką na spacerze to jak coś powiesz, wiesz jak ona na to reaguje, a w SMS'ie może napisać że jest ok, a na prawdę może być załamana, itp.

@Edek18 współczucie :( , ja już poznałem służbę zdrowia i nie koniecznie służy ona zdrowiu....

Edytowano przez LOST

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj