marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Famer21    6

LOST o takich nie wspominam :) Takie to bez makijażu w z łózka nie wstaną i wyglądają gorzej niz bez :)

CO do żniw, to jedynie dziewczyna włosy jakoś tam sobie sexy ułoży i ten lekki puder czy jak to sie tam nazwa hehe - jak znajdę jakąś jej fotke to wrzuce nie mam swojego lapka na wsi to nie mam jej fotek..:)

Edek18 bez przesady :) Gdybym nie miał dziewczyny to kto wie xD xD xD

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Większość dziewczyn tak myśli, że bez makijażu to już w ogóle wyglądają jak .... a tak nie jest!


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Mam podac etapy malowania ?? krem nivea,podklad ladnie dopasowany do twarzy bez efektu maski,puder na powieki i pod okiem zeby jakies tam cienie sie nie odbijaly,tusz no i kulki brazujace na kosci policzkowe.Nie wiem czy to duzo,ale wiem ze nie wyglądam jak tapeciara raczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Matko , widzę ,że dziewczyny mają więcej pracy przy doborze odpowiednich kosmetyków do swojej urody niż nie jeden lakiernik w doborze orginalnego koloru maski w ursusie :D

 

szacun B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

No nikt myślę, że nie uważa ciebie za ''tapeciare''. Wyjaśnijmy definicję słowa '' tapeciara'' - osoba wydająca na kosmetyki po 300zł na tydzień, na twarzy charakterystycznie dla tego rodzaju kilogramy różnych pudrów itp. Także Ciebie @Edek18 nie wolno zaliczać do tej grupy.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Myślę,że to mało i malowanie mi zajmuje góra 10 minut.Czasem zdarzy mi sie cos zle dobrac w sklepie,ale raczej nie ma tragedi jak nie ktore biala szyja a buzia jak u murzyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

A co za tragedie muszą przeżywać te które malują się po 40 min dziennie? Jak ma iść do pracy na godz 7.00 to o 6.20 musi wstać i się malować :blink:


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Zakupy ja lubie tak na ogól, ale jak mam z dziewczyną czy koleżankami wejść do Rossmana, Natury, Drogeri to płacze... :/ Czy dziewczyna czy koleżanki chcą dobrać jakiś perfum czy wode kolońską dla kogoś to psikają mi na szyje, potem wąchają, potem , który kolor kredy jej pasuje do oczu czy coś takiego, matko, przed świętami spędziłem dobre 2 godziny w takich sklepach, że jak do chaty wróciłem zaraz pod prysznic! :D

Edek18 10 min to masz racje nie masz dużo tapety, dziewczyna jak się już naprawdę maluje to dobre 25 min, ja zdążę wziąć prysznic, ogolić, ubrać się to ona jeszcze się maluje... :/

 

LOST, ale potem jak jest efekt końcowy "dobrego" malowania się to potem nie idzie wzroku od takiej odciągnąć xD A jak się popatrze na taką poprostu to w naturze faceta leży to w łeb od dziewczyny mam :/ Raz byliśmy ze znajomymi na imprie to powiedziałem, że chętnie bym taką za tyłek złapał i .... xD to laska powiedziała "Ty masz już kogo tak za tyłek łapać i nie mów, że nie" xD - na koniec Paweł! :D

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehehe chyba bym se klękła jak bym miała się malować już 15 a co dopiero 25 :D w nie całą godzine to ja sie potrafie cała od stóp do glow okapac,ubrac,siano doprowadzić do porządku i pomalowac :D a w kosmetycznym jak chwile sie zastanawiam nad czyms to mnie juz krew zalewa...juz biore to co mialam bo wiem ze wyprobowane i wiem ze dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

A najgorsze jest to, że nie da się w spokoju nawet ogolić... :/ Jedno lustro i rękoma się zabijamy xD Jeszcze wrzeszczy, że para z prysznica lustro paruje xD

Kurcze 10 min i w kosmetycznym kilka chwil - kurcze muszę zmienić dziewczynę :D

Tak rozpuszczone włosy ma to kilka sec roboty - chociaż to tyle trwa xD

http://img153.imageshack.us/img153/9445/ololololt.jpg

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

nie lubie takich co mają betoniarke tynku na mordzie obalą się i odpada wszystko :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

w technikum miałem podgląd na te sprawy tzn. mieliśmy dyżury na szatni i przyjmowaliśmy i wydawaliśmy kurtki,to niektóre dziewczyny mające czarną kurtkę miały kołnieżyk od środka beżowy :)ciekawe od czego ? normalnie maskarada... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Oj @Farmer21 nie narzekaj, przecież sam mówiłeś że trafiłeś na 1 z miliona :lol:

@Edek18 to chyba jesteś 2 na milion, bo tak krótko spędzasz na kupowaniu i przygotowywaniu się :D

Edytowano przez LOST

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

HAHA niektóre się moze poprostu nie myją :DxD xD

Beżowy nie wiem do czego, wiem, że czasie Asia jakimś dużym pędzlem coś tak o rozprowadza po całej twarzy, ale na szyji to nic po za łańcuszkiem ode mnie z którym nie wiem czemu nie może się rozstać :) Dziewczyny tak mają z tymi łańcuchami ? Ja mam sam w sumie kolczate xD ale nosze ją tylko na imprezy i to czasem... bardziej wolę hawajski lekki naszyjnik fajnie masuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Możesz sprawdzić czy cie kocha, jak byś jej dał jeszcze 2 łańcuch tylko że od krowy też powinna nosić :P (żart)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Na byle jaką dziewczynę nie wpadłeś..... szkoda że już przez ciebie zajęta...:lol: :P


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

U mnie po Sylwestrze ok :) zareczyny sie udaly podobalo sie zgodzila sie wiec czego mozna chciec wiecej :D malowac tez sie dlugo nie maluje max. 10minut w sklepach tez za dlugo nie chodzi wiec nie jest zle idzie wytrzymac

 

 

a co do zakupow to ja kiedys z jedna chodzilem 5-6godzin i nic nie kupila to jest dopiero masakre .. osobiscie nie lubie zakupow jednie wejsc kupic to co mam i do wyjscia a nie ogladac 20 razy to samo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Właśnie miałem się pytać, ale pomyślałem że nie wypada. Ja lubię zakupy, tylko zależy jakie, jak coś do gospodarki to cacy, jak centrum to już gorzej.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ja to lubie bardzo zakupy w sklepie rolniczym po części lub do samochodowych to mogę stać godzinami i szukać części xD xD xD Raz przez żniwa w sklepie rolniczym po częsci byłem z dziewczyną, upał 40' koleś stoji, a sprzedawca pyta czego potrzebuje, a koleś zagapiony na dziewczynę, więc ja wskakuje "widać Pan się jeszcze zastanawia, więc może Ja szybko wskoczę" :D Raz próbowałem oszukać dzięki niej i jej mini i duzym delocie (cos podobnego do tego co na fotce :D ) na palcach do kosy w bizonie xD 1 taki 7zł, a 5 potrzebowałem, ale nie udało się, jedyne co wskurałem to wzrok kolesia w jej kierunku i przełknięcie ślini, a klienci się na boku śmiali xD - wiem wykorzystuje dziewczyne czasem hehe

 

LOST technicznie to ona na mnie, ale wiem :) Ta i na zawsze innej nie chce :)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Oj nie ładnie..... nie ładnie....... ale przynajmniej jak wejdziesz do sklepu to dziewczynie powiesz żeby stanęła przy kasie, a ty byś mógł ze 3 godziny wybierać części. :lol: :P:D


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj