marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LOST    7

Ale ty masz odpoczynek, a ona zaraz do roboty musi iść.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ja lubiłam i lubie słowo "dziubek" :D :D :)

A jak to pani na polskim mówiła nie powinno sie mówić moja,bo nawet w małżeństwie żadne z nich nie będzie własnością nikogo. No,ale tak się po prostu mówi no i cóż :D

Edytowano przez Edek18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Edek18 moja dziewczyna też uwielbia muwić do mnie dziubek, ale też często mówi do mnie Małolat bo jestem od niej 2 lata młodszy, Ale jak dla mnie nic nie zastąpi poczciwego ,, kochanie,, :P To jest takie słodkie


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Niech Ci jeszcze mówi,że masz mleko pod nosem :P:):D to już w ogóle byś się chyba popłakał ze szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Nigdy tak do mnie nie powiedziała i nie powie, uważa mnie za bardziej poważnego od siebie :) Już nie raz mi to mówiła więc jestem spokojny :P

Edytowano przez Kanuni5125

URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Wiadomo ile jest par tyle jest określeń i odzywek.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A Mnie DISCO-POLO ciągle uczy :P

 

 

Dzięki za link , Ja chętnie przeczytam :)

 

 

Moja ? mi się to kojazy jak gospodarz mówi do sąsiada "moja kobita to dobrze gotuje" albo coś w tym stylu .

Ja osobiście uwielbiam zdrabniać poprostu imię :D np. do swojej byłej "Dominiki" mówilem częst "Domiś"albo "Misia" , a do "Marty" - "Martuś" albo "Margolka" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

To @pawlus224 miałbyś o czym opowiadać.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ale przecież całe to pojęcia "Moja" wyszło na wsi... Mam kumpli na wsi dużo i to od nich usłyszałem właśnie moja i jakoś to w towarzystwie mi się przyswoiło. W mieście to dopiero Edek18 obrażają laska, d..., s... :P

Heh mozna powiedzieć, że przy "Mojej" :) to ja wyglądam bardziej na młodszego :D Z twarzy nikt mi nie daje więcej jak 19-20, tyle, że wysoki jestem, ciemne włosy, ale dziewczyna nie jest duzo niższa odemnie, blond, ciało ma przy przy sobie (nie, że gruba tylko poprostu ma ciałko, nie jest anorektyczki - nie lubie chudych jak patyk dziewczyn, ani za co złapać, ani nic :/ ) figura jak znalazł :)

 

 

Z ciekawości przeglądałem konta nk nie których z Was i czego chłopaki chceci przecież nie wyglądacie najgorzej, dziewczyne bez problemu powinniście znaleźć i poderwać :)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Ja też nie lubię takich dziewczyn co wygląda jak kukiełka z ''patyków''. Założę się że gdybyś pojechał do Warszawy i byś powiedział pewne określenia to by cię wyśmiali.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Ja nie powiedziałbym ''klasyczna'' wolę określenia ''nadzwyczajna'' itp.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A Ja lubię szczupłe dziewczyny :) <ale bez przesady>

 

HP ??? e tam , kazda poruszana tutaj kwestia łączy się z tematem :) ale faktycznie mozna smiało przemianowac niektóre strony =wątku na "na kazdy temat" albo"rozmowy nocne polaków" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

wiesz tu nie chodzi o to która jest szczupła a która 'przy kości" jak to mówią - kwestia tylko która i ile nakłada na siebie tzw tapety która to "tapeta" nie zawsze współgra z naturalną uroda kobiety/dziewczyny i zamiast uwydatniać walory nie bójmy się słowa oszpeca co niektórą kobietę/dziewczynę - jak dla mnie naturalność na pierwszym miejscu - a jeśli już jakieś zabiegi upiększające to robione z głową i dostosowane do własnego wyglądu


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Dokładnie tak jak mówisz :)

Bo niektórym na myśl o szczupłej ładnej dziewczynie nasówa się myśl "wytapetowana laska" a przecież są tez naturalnie piekne dziewczyny bez zadnych "durackich wynalazków" B)

 

 

... a makijaż/tapeta jak wspomniałeś często szpeci to piękno zamiast je podkreślać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klasyczna uroda to po prostu klasyka, dzieło samo w sobie, nie za dużo nie za mało, nie za długie nie za krótkie, lekkie podkreślenie swoich zalet, a nie tworzenie na siłę poprzez AVON czy inne czegoś czego nie osiągnie się tynkiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Edek18 tzn. piekna polska dziewczyna bez liftingu xD czy się umaluje czy nie prezentuje sie pieknie xD Ze słowe klasyczna nagle skojarzyła mi się pozycja xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Klasyczna uroda to poprostu uroda stworzona przez naturę (przez Pana Boga) i nieoszpecona liftingami , tapetami , botoksami itp.

 

Nie potrzebująca nadmiernej ingerencji człowieka by zachwycać swoim pięknem :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Jak to mówią ''co ma pływać nie utonie'' tak jest też z makijażem, co jest piękne nie musi się malować :D


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ale to jest szok ile dziewczyna, kobieta potrzebuje farb, pudrów żeby czuć się sexy :/ Moja dziewczyna ma poł łazienki różnych dupereli chyba wszystkie firmy z kosmetykami :) W sumie ona ma jasny makijaż do blond włosów i jasne cery, jak się maluje to głównie na jakieś imprezy lub jak jedziemy do dziadków na wies, a tak na co dzień to sie prawie nie maluje, ma akurat taka urodę, że nie potrzebuje na co dzień, bo i tak wygląda ślicznie, dopiero jak się trochę umaluje to robi się z niej prawdziwa seks bomba xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Ale są przypadki, że jak się umaluje to żal o niej wspominać, a jak w żniwa cała w kurzu i bez ''tapety'' jest znacznie lepiej.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

O nie Avon to tylko u mnie tusz do rzęs :D ja gustuję w FM i produktach moich sprawdzonych w sklepie ;) Avon miał kiedyś problem ze sobą jak to w telwizjo cos mowili i jakoś się zraziłam.Aaa bez makijarzu nie prezentuje sie dobrze :D dlatego jak wychodze to podstawa ;) jak siedze w domku to nie no i oczywiście jak w lecie nad wode to tez nie ;)

Edytowano przez Edek18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no tak ale zanim wyjdziesz z domu nie nakładasz na siebie kilogramów róznej masci specyfików tylko wszystko z umiarem ?


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj