marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Famer21    6

Taa, sylwek fajny, ale musiałem 3 godz sprzątać plac po sylwetrze :) od rzygów po resztki wulkanów xD Wziąłem szczątkę zapiałem do fendta na kardan z przodu napęd i plac się lśni, a sam sylwester... Dziewczyna przeszła samą siebie rano jak znajomi spali :D :D :D Nie ma to jak 10 pokoji w domu, nie musisz być cicho żeby tego w drugim pokoju nie obudzić :)xD

 

Ja tylko mam nadzieje, że moje wyrzeczenie z alkoholu żeby plony były lepsze coś da xD xD xD W tym roku ma być 5 ton z ha rzepaku!!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

To widzę że sylwestrowe biby się udały :D


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

kto miał czelność napisac że ze mnie nie zła laska :D to słownictwo mnie dobija ;D bleeeeee

Ze mną wszystko w porządku nie nie wam kaca :D ale pod koniec troszke mnie rypło a tylko litr na 5 osob byl,ten alkohińczyk mnie lubi i najwiecej wypiłam :Da po imprezie u mnie w domu śladu nie ma :) posprzątałam w nocy :D

Edytowano przez Edek18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Nie było na co narzekać, ale jakie tempo :D :D :) Był bal na 150 par :D

Edytowano przez LOST

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

hehe kup bardziej wygodne łóżko... :D

 

co do sylwka na 300 osób, to nie dla mnie, ja wolę typowe domówki z rodzinką lub z kilkoma znajomymi, ale oczywiście każdy lubi co innego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

wygodniejsze łużko tutaj chyba nie pomoże, podobno mam chuch alkoholowy co jej przeszkadza, a ja niczego nie czuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

kurcze może ktoś doradzi jak żonę do łóżka zaciągnąć??

 

maczugą przez głowe i zaciągnąć za włosy :D


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Zarzuć z nienacka łańcuch na szyję i kieruj sie w stronę łóżka :D <zart>

 

 

Ja się czuję wyśmienicie :D

Sylwestrowe manewry zaczeły się od zawiezienia siostry na sylwka 15km ode mnie a ze drogi zawiane to 3512 i poszedł :)

Później po powrocie do domu szybkie przygotowanie fryzury , kreacji i z powrotem w 3512 i rura w drugą stronę na mojego sylwestra (dobrze ze mi się szampan nie potłukł ) , zajechałem pod dom kumpla - on wychodzi z domu i zaczyna sie zataczac ze smiechu czym przyjechałem :)

Do 12 spokojnie , zaczeło się od "karniaka" później juz spokojniej , o 12 wypad przed dom odpalenie fajerwerków - Ja w tym czasie włączyłem koguta i radio w ciągniku - nastrój był :)

 

Smiechu było wiele :D

Posiedzielismy do 3 rano i wszyscy się rozjechali a Ja jeszcze kolegę powiozłem przez pola :)

 

A dzis się wyspałem i jest super - bez zadnych sposobów na kaca , bo go nie było .jedynie gatdło boli od spiewów i nogi od tańczenia :)

 

 

 

 

Wszystkim wam życzę żeby ten rok 2011 był sporo lepszy od zakończonego , a przynajmniej zeby nie był gorszy - POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek123    9

Taa, sylwek fajny, ale musiałem 3 godz sprzątać plac po sylwetrze :) od rzygów po resztki wulkanów xD Wziąłem szczątkę zapiałem do fendta na kardan z przodu napęd i plac się lśni, a sam sylwester... Dziewczyna przeszła samą siebie rano jak znajomi spali :D :D :D Nie ma to jak 10 pokoji w domu, nie musisz być cicho żeby tego w drugim pokoju nie obudzić :)xD

 

Ja tylko mam nadzieje, że moje wyrzeczenie z alkoholu żeby plony były lepsze coś da xD xD xD W tym roku ma być 5 ton z ha rzepaku!!!! xD

 

 

No masz dzieciaku fantazje masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

zjedz parę ząbków czosnku, to zniweluje zapach alkoholu... :D

chyba już będzie wolała alkohol :D a po głowie nie będę bił bo w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Pozostaje zaśpiewać: ''Zaproś mnie do swej obory.....bedziem walać gnój''


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Zabierz mnie do swej obory, będą knury i maciory, będziemy walać gnój on kotów świń i psów, ze mną będzie ci jak w raju, załóż fielce i nie żałuj, ja zrobię z gnojem to, że aż kojce wszystkie lśnio.

W oborze czas szybko płynie, więc obejrzyj każdą świnie, ich ciała w gnoju ubabrane mówią mi że ty chcesz zaje...... mnie widły. Gdy ja wszedłem do obory, patrze a tam gnój odpier..... Czego mam na taczkę długo czekać, już mi lewy filc przecieka.

Zabierz mnie do swej obory..........

Nie jest ważne to co ktoś pomyśli, wywaliłem gnój obora błyszczy. Wiem że świnkom będzie już przyjemnie, bo już przyszedł czas....wykastrować wszystkie was. Przecie wszyscy dobrze o tym wiedzo, grzeczne świnie pasze jedzo. Nie każ świnkom już dłużej czekać, bo zaczną z kojcy uciekać.

Zabierz mnie do swej obory.........

 

A tu masz z podkładem muzycznym: http://www.youtube.com/watch?v=HP6h-WM_qhs :D :D


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Edek18, wybacz :D Ja poprostu na kobiety dziewczyny na różne określenia i podobają im się lub nie mają tego za złe :D Jedynie na dziewczyne mówię "Moja" xD moja jest taka, moja lubi tak, z moją jedziemy itp. itd. :D

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Ja uważam, że najlepiej to jest zwracać się do dziewczyny po zdrobnieniu jej imienia.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

LOST jeszcze lepiej, kochanie, skarbie :D Ale mówiąc o niej z kimś w rozmowie mówie często "moja"... a o innych to zależy od towarzystwa :D foczka, laska, d*pa inne też mam, ale z racji, że tu kobieta jest nie bede wymieniał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Ja do swojej to często muwie ,, Moja sexi laska z Hajnówki ,, hehe bardzo to lubi :D ale najczęściej to tak jak u was moja, z moją jutro będe, moja jedzie tam itp. :D

Edytowano przez Kanuni5125

URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Nie ma się co dziwić przecież ona będzie nasza na zawsze i z nikim się dzielić nie będziemy, to co mówić to nasza dziś gdzieś jedzie .


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

A jak do Was mówią :D ? Do mnie skarbie, kotku, kochanie czasem misiu. Najczęściej kotku, a jak chce mnie lekko wkurzyć to kici :D hehe, czasem się szczyci tym, ze ona jest 4 miesiące starsza odemnie. Ja musze zawsze na urodziny do 31 grudnia czekać, a ona już w sierpniu ma. Akurat jak się zaczynają porządnie żniwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj