marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Edek18    0

Coraz bardziej jestem zdania,ze rolniki to sympatyczne chłopaki !!!!!!!!!! Bo którego nie poznam to jest prze fajny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

"bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki" ;) jak to w filmie "miś" ktoś mądrze powiedział :P


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

 

Na co tak naprawdę lecą dziewczyny?(zachowania, gesty ??)

 

O odpowiedzi prosiłbym płeć przeciwna i nie tylko :P

To zacząć tak żeby się kleiło... Na co lecą? Na poczucie humoru, każda fajna dziewczyna lubi je :D

 

Opowiadasz:

Przychodzi baba do warzywniaka i się pyta:

- Dzień dobry jest piorek ?

- Chyba szczy ..- poprawia ją sprzedawca

- Aha, to nie bedę przeszkadzac. - odpowiada baba.

 

 

 

;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Edek18 rządzi :);)

A ja mam 5 lat młodszą Panne :) I jest dojrzalsza ode mnie chyba :P

Z poprzednią miałem raz kryzys. 3 tygodnie spóźniał sie okres. O masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

pawlus224 - pojechałeś z tym ursusem tapetą xD xD xD

Ja mialem na fonie mojego passata b5 FL to za każdym razem jak dorwała mój telefon to mi zmienia tapete na swoją fotkę i zła, że podoba mi się bardziej mój samochód niz ona xD a z tymi fotkami to umnie jest tak, że na moim sa tylko z rolnictwa głównie części do kupna jeszcze z tamtego roku jak awarje były to fotke zrobiłem i do sklepu zamiast spisywać hehe. Ona to wogóle ma jaką manie robienia fotke, byle co robie to to od tak łazi i fotki co chwile strzela... ;/ wychodze ze zbiornika w bizonie uje..., bo je.... przewody się zatkały jakimś marasem i nie podawał ropy, a ta fotke i "grr ależ sexy z smare na twarzy" a ja sie topie.

PS. nie ma nic gorszego niż siedzenie w zbiorniku przy maksymalnie nagrzanym silniku po koszeniu zboża 8 godz i jeszcze rozkręcaj pompe paliwa, 3 min i pot się z człowieka leje:/

 

 

Nom można to porównać do sauny :D

 

Apropo - kiedyś dziewczyna pyta się co robie , no to odpisuję : można powiedziec ze jestem w saunie i na siłowni :) a tak naprawdę to chyba układałem wiązki słomy w upał ;)

 

 

Poczucie humoru .... Ja sie obawiam ,że mam je zbyt duże co tez nie jest zbyt dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie chodzi o to że zrywa bo nie jestem z nia więc no to nie pasuje określenie tylko staje isę mniej rozmowna, unika ogólnie kontaktu co skutkuje rozdupceniem się wszystkiego


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

He he Czesiu, skąd ja to znam. Też tak mam. Może nieodpowiednio do tego podchodzimy, za bardzo sie angażujemy i przejmujemy, gdy sie nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Czesio bez rozmowy w związku nie masz na przyszlość i trwałość. To tak jakbyś z jakimś kolesiem nie umiał znaleźć tematu do rozmowy, więc sie nie odzywasz ;) Każdy się z laską dogada jeśli jest "rozmowny, słuchający" no i się jej podoba to zawsze na 1 miejscu, jak nie podobasz jej się nie czasem na siłe to tylko ciągnie, dla zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

O właśnie poruszyłeś dobrą kwestię ;)

 

Bo ciekawa rozmowa to nie tylko nawijanie o czyms ciekawym , ale także umiejętność słuchania której wielu osobom brakuje :D

 

Czesiu , Lesiu nie martwcie się , idzie nowy rok :P załóżcie sobie w postanowieniu noworocznym ,że znajdziecie ekstra dziewczynę i się tego przekonania trzymajcie :) myślę ze dobre nastawienie to 1/3 sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czemu tylko ja się tak szczegółowo dziele moim "życiem z laskami" ??? chociaż nic w nim ciekawego hehehe xD

Kanuni5125 - eh to jeszcze nic :D Ja z moja ponad 8 miechów to dopiero jest coś wspaniałego i wie, że ja nie mam w głowie dziecka, ślubu rodziny póki co i to akceptuje, bo jeszcze mam "pstro" w głowie hehe.

 

 

no to jeszcze troche czasu przed wami:) ja ze swoja jestem ponad 2 i pol roku i dzis o polnocy zamierzam sie oswiadczyc .. modle sie tylko zeby mi kwiaty wytrzymaly do polnocy w samochodzie :o ... bedzie cudowny wieczor :P

 

przy okazji Szczesliwego Nowego Roku życze Wam Wszystkim Udanej Zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja również życzę każdemu Szczęśliwego Nowego Roku

 

Pawle, ja mam postanowienie, żeby się zabrać za robotę pełną parą moich możliwości, a dziewczyna się sama znajdzie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

UrsusCzesio - chciałbym mieć wolny, spokój w sylwestra ! :o Na wsi chaty pilnuje to kumple się dowiedzieli (wujek ma dość duży dom na wsi gospodarstwo duza powierzchnia) to tylko adres podałem i co godz 1 się zjawia :/ Raz powiedziałem, że chce sam być w sylwestra to sie kumple zaczęli śmiać "weź młody, nie ściemniaj tak tylko mów, gdzie ten Twój wujek mieszka"... Oczywiście sam mam na myśli z dziewczyną, bo sylwestra jakbym chciał bym całkiem sam to by nie odpuściła... :/ Czesio tylko nie zaszalej się na trupa... ;p

 

Wszystkiego Najlepszego w Nowym roku wszystkim życzę i wersja ang. Happy New Year Everybody :P

 

Edek18, - niezła z cb laska xD

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no to witam w klubie - sylwester w domu w towarzystwie zapalenia oskrzeli - kuzwa cały rok człowiek zapiernicza i zeby sie nawet w sylwestra nie napic tragedia


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale zawsze mamy Świat według kiepskich w Ipla :P Sylwestrowe odcinki. Chciałbym żeby ktos przyszedł albo gdzieś isc, po kilku głębszych śwpiewać na schodach na całą wieś jak rok temu :o


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

ja też wam życzę udanej zabawy w sylwka, ja ruszam ż żoną na bal :o

a zapomniałem , maciek jestem, czytam wasze wypociny już kilka dni i na razie jakoś się nie odzywałem :P pewnie po dzisiejszej imprezie trzeba się przygotować na kilkuletnią przerwę bo bobasek w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

kto nie ma gdzie iśc na sylwestra - niech wbija po 20 na czat


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Ja wbije ale o godz.0.00 trzeba będzie sąsiadowi troszkę poprzeszkadzać :o:P:D


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

Szczęśliwego Nowego Roku Agrofotowicze. :D I żebyście w nadchodzącym Nowym Roku wytrwali w swych postanowieniach...

 

wszystkim osobom nie będącym w związku: życzę znalezienia Tej drugiej połówki :o

 

wszystim osobom będącym już w związku: życzę spełnienia marzeń, pomyślności i aby nuda nie wkradła się w Wasz związek... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

o 20:00 zapraszam wszystkich na czat - do pokoju ciężkie sylwestrowe granie - pozdro


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

troche w głowie się kręci.. a po za tym trzeba wracać po samochód do miasta ale to tylko 5 km :D


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj