marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

silva    19

Nie no wychować dziewczynę to taka przenośnia. Raczej co robić by sie nie zmieniła. Tobie nie będę znajdywał ;) Bo swoją sie nie podziele hehe :P

 

PS: Chwalipięta ;) Ale to nie jest obraźliwe absolutnie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

By sie nie zmieniła ? Towarzystwo zmienić jeśli ma zepsute lub nie pozwolic jej się dostać do takiego. ;) Pokaż swoją panne heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Heh to widzę ,że panowie macie rzeczywiście skarby nie dziewczyny ;)

 

dlaczego mnie się trafiają tylko albo brzydkie albo głupie albo jedno i drugie ;) ;[

a nawet jeśli kiedyś myślałem o swojej byłej ze jest "ach i och" to później musiałem otrzeźwiec i ujżałem nagą prawdę ze to kawał *** :P

 

Gdzie balujecie na Sylwestra panie i panowie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ja na wsi u dziadków. Dziadkowie w niemcach u jednego wuja w tym roku, wujek z ciotką na sylwka, a lasku ze mną u dziadków na wsi mam kuzynke do pilnowania 8 lat, ale energia 10latki ;) Pierw pozawozić wujostwo na zabawy, a potem zabawe w domu zrobić :P hehe Dziewczyna woli w domu impreze niż kase wydawać na zabawe ;)

 

pawlus224 znajdziesz swoją też ;[ widzisz ja czekałem do 3 i na 4 trafiłem dopiero :)

 

Silva no porównać hehehe tak z ciekawości tylko :)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
sam wiem po sobie mówi się do 3 razy sztuka, a u mnie było za 4 i juz na stałe ;)

 

To mnie pocieszyłeś, bo ja uważałem też, że do 3 razy sztuka i za tym 3 razem właśnie nie wyszło też.

 

Ja na Sylwestra idę do kolegi, posiedzimy we trzech, odchudzimy sklep o flaszeczkę lub dwie i będzie dobrze - rok temu plany na Sylwestra wiązałem z wybranką serca, chciałem się z nią spotkać, żeby powiedzieć jej takie 2 miłe słowa, a tu gdy zadzwoniłem okazało się, że jest uchlana w 3 d.py i jej zrozumieć nie mogłem, to sobie odpuściłem taki interes... I teraz wolę z kolegami posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Farmer21 - no to jeszcze mam 2 strzały , jeden chybiony drugi trafiony idąc Twoim tropem ;[

 

 

Ale powiem wam szczerze ze jakoś tak cieszę się ze są przypadki które udowadniają ze "da się " :)

 

Lesiu masz rację , nikt cię tak nie zrozumie jak dobry kolega z dobrym alkocholem :P Ja walę na Sylwestra w mieszane towarzystwo - do kolegów i kolezanek :) ha ha i będę sylwestrował z niedoszłym szwagrem ;) - ciekawe czy chłopaczyna wytrzyma w moim imprezowym nastroju do 24 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

To, że umnie do 4 razy sztuka nie znaczy, że u innych będzie tak samo :) Możecie za 1 czy 2 razem trafić na tą 1 jedyną :) Ja dwie pierwsze to miałem z miasta dwa 2 bloki dalej, widzieliśmy się praktycznie codziennie, non stop, spała umnie ja uniej (spała nie mam na mysli poprostu spania :) ), a jak miało się porozmawiać trochę poważniej to z nią się nie dało... z drugą podobnie, ale ona tylko miała w głowie "kotku ściągaj ciuszki, bo sama to zrobie :) " i nic po za tym, z 3 już miało być to, ale okazała się zbyt zazdrosna, eks na imprezie się rozkręciła, zaszalała ja lekko zalany i zobaczyła nas razem jak "limonka + sól + szyja" a potem sami w pokoju musiałem sie przebrać efektach picia, eks w bieliźnie również miała wypadek i moja połączyła 2+2 i wyszło jej zdrada - w sumie tak to wyglądało, ale do niczego nie doszło i nie dało sobie tego wytłumaczyć, a 4 poznana na skupie jak byłem z rzepakiem B) ;[ I to było to "love since first met" :( Wysypałem 12 ton rzepaku i maszyny zanim 1 przyczepę spuściły to na spuszczenie drugiej musiałem czekać 40min i zaczęlismy rozmawiać, a rozmowa klejiła się lepiej niż rozmowa z kumplem, którego znam od małego :) Dziadkowie ucieszeni, że w końcu przedstawiłem im porzadną dziewczynę co mówi po śląsku, ma korzenie na wsi, i również rodzina na trochę ziemi :)

 

Ciężkie miałem zycie nie :( ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A kto ma łatwe życie :) ?

 

To co ona tam na skupie robiła ? wagową była :( ? kurcze czegoż więcej chciec ? zniwa , ciepło , miła dziewczyna obok B) - chciało się zyc , nie ? ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Pomagała na skupie w papierkach i laborze. Ja byłem ciekaw jak w laborze to robią, wilgotność, zanieczyszczenie itp., więc zaszedłem zaczałem rozmawiać z nią, wczesniej potrzebowała kogoś do pomocy popatrzyła na mnie i spytała hej możesz mi pomóc, więc poszedłem i od tego się zaczęło ;[ Rozmowa ahh :( przyszedł 1 rolnik coś się tam kłucił o coś rolnicy się lekko śmiali z niego jak palnąłem tekst "nie no przywiózł 2 tony rzepaku z 1,5 ha i uważa się za gościa który ma najlepsze plony???" rolnicy zaczęli się śmiać, ona również :( Po spuszczeniu drugiej przyczepy spytała ile mi jeszcze zostało przyczep do przywiezienia powiedziałem może z 3, ale już nie przyjade, bo teraz zmiana z wujkiem ja bizon, on transport, więc spytała "Jeśli podam ci swój nr. tel zadzownisz?" - i już nie musiałem pytać czy się ze mną umówi :) a sąsiedzi z wioski potem powiedzieli jak wyszła, że jestem pies na baby :) Młody na szalej, bo przez cb nam jeszcze zboża nie przyjmą xD

 

co do ciepła i kobiety koło siebie hehe rodzina na wsi, tradycja 0 seksu przed ślubem B) Upał, ona bardziej napalona niż Ja :) w domu starzy u niej też, u dziadków pełna rodzinka, bo żniwa z niemiec przyjechali pomóc - nie pytaj jak chciało się żyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

A się rozmowa potoczyła :)

Masz rację, jeśli nie wiadomo jak się odezwać i jeszcze na każdy temat nie pasuje jej rozmawiać to ja pierd...... taką znajomość.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

To się nazywa szczęście, nic tylko pogratulować... Żebym ja tak w czasie żniw poznał jakąś fajną panienkę, jeszcze taką, która by nie gardziła rolnictwem... Ach. Marzenie póki co :)

 

Miałem taki przypadek kobitki gadającej tylko o seksie... Jak się gadało o czymś innym to odpowiedzi w stylu ,,aha masz racje, aha no to dobrze, no to fajnie'', a jak się zaczęło jej ulubiony temat to całkiem inna osoba.

Edytowano przez lordhagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Znam i Ja taką osobę ;[ wszystko ładnie pięknie , ale ileż mozna :) o innych sprawach tez trzeba pogadac :(

 

 

Farmer21 (tak wogóle to jak masz na imię? , bedzie się lepiej pisac ) , naprawdę , tak jak Lesio mówi miałes szczęscie trafić na taką dziewczynę :)

 

trochę mi to przypomina sytuację jak pracowałem u takiego pana i zdazyło sie tak ,że sortowałem orzechy laskowe z jego córką (fajna dziewczyna , tylko rok starsza) , niestety raz że jestem niesmiały , dwa ze zaraz zawołali mnie do innej roboty i rozmowa się urwała :) ot takie moje szczęscie :(

 

 

Wogóle mam hardkorowe zycie pod tym względem , raz się prawie udusiłem przez moją byłą B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

lordhagen - gadać o seksie o praktykować seks to inne rzeczy B) W tym przypadku lepiej praktykować, bo chyba żaden facet nie chciałby laski, która gada o seksie, ale go nie uprawia xD xD ??? Miałem dużo szczęście śliczna blondi, lekki jasny makijaż nawet jej nie potrzebny (może kiedyś wrzuce tu fotke jej :) ) Najgorsze, a zarazem najlepsze to to, że jej dziadkowi i moi to się skumplowali jakby byli rodziną, starzy z jej starymi tak samo - masakra nie wiem kiedy tak sie ani porobiło, a jesteśmy ze sobą od pół roku dopiero tak na poważnie. Teraz jakbym chciał z nią zerwać (co jest nie możliwe, bo taka to 1 na milion ;[ ) to dziadkowie by mnie chyba wychłostali - chociaż jedyny w wnuk to może przeżyje xD 6 kuzynek i Ja jeden - h.... na maksa - ani nie ma się co cieszyć, bo kuzynki w moim wieku lub starsze, a wygląd jak modelki blondi i brunetki nie anorektyczki, 40kg tylko dobra normalna budowa xD figury Amber Heard czy Blake Lively jesli znacie hehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
lordhagen - gadać o seksie o praktykować seks to inne rzeczy :) W tym przypadku lepiej praktykować, bo chyba żaden facet nie chciałby laski, która gada o seksie, ale go nie uprawia

 

Uprawia. Uprawiała - teraz ma 18 latek, po ślubie cywilnym, gdyż się towarzystwo pod sercem pojawiło i nagle szok, teraz będą pchali, ale wózek.

Edytowano przez lordhagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

To tak jak w piosence "wódka-sex" Jam Boxx apropo tego mówienia a nie działania :)

 

cyt: "...raz poznałem cud dziewczynę co robiła dziwną minę gdy pytałem ją o seks ,

a śpiewała taki tekst

- wódka , seks - impreza już rozkęca się , kto nie lubi seksu , wódki ,

ten poczuje nudy skutki..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Co do dziewczyny 1 na milion to jest prawda, znajdź mi taką co chętnie poszła by na rolę i pomagała, tolerowała wiele wyrzeczeń??

Edytowano przez LOST

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
kto nie lubi seksu , wódki ,

ten poczuje nudy skutki..."

 

A kto lubi aż za bardzo i go szał bojowy ponosi też poczuje skutki, ale na portfelu, opinii rodziny, znajomych i własnym samopoczuciu, a panna tym bardziej i to bolesne skutki, tak jak w tym przypadku powyżej co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Na pewno są takie osoby..... Myślisz że w dużych miastach to takich nie ma. Ale cóż powiesz do takiej/go ''co za dużo to nie zdrowo'' czy jak?? Nie da się, ale myślę że na AF jest dużo rozsądnych osób.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A niech sobie robią co chcą, ta dziewczyna jest akurat z miasta, niezbyt dużego, ale zawsze. Ślub został wzięty przez to dziecko... Współczuję takim ludziom, ale to nie moja sprawa, ja tylko mówię co o tym sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

LOst, bo trzeba szukać :) Normalne, że koleś co wygląda przystojnie twarz itd. ma większe szanse na piekna i dobra dziewczynę. Laski jak i My faceci patrzą pierw na wygląd, potem na charakter B) Przecież wygląd osobisty idzie na pierwszy plan i dopiero potem rozmowa, pierwsze 15-25 min przeważnie wiadomo z kim się ma doczynienia ;[ Ze mnie żaden "uwodziciel" jak w temacie :( Nie wiem jak tam Wy wyglądacie xD może macie wieksze szanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Oj piękna historia poznania B) Na skupie. Ale może lepiej wstaw zdjęcia swoich kuzynek lepiej jeśli wolne a nie dziewczyny :) hehe

 

Zauważyłem że sporo dziewczyn które poznawałem leciały na 2 rzeczy: Brzuch bo dziewczyny lubią go macać :P Taniec to może głupie ale jak chłopak potrafi sie ruszać w ciekawy sposób to bardzo kręci dziewczyny. Bo wiem że specjalnie urodny to ja nie jestem ale Moja mówi inaczej :):P

Edytowano przez silva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

silva przezcież masz laiste swoją to po co Ci wiedzieć czy są wolne :P ? Zdjęć kuzynek nie mam, bo mi nie potrzebne są hehe. Zresztą dla mnie w moich oczach to one nie są "pociągające" :P Sama wiedza, że to kuzynka i od razu inaczej patrzysz na nią hehe

 

1 foto mam, bo jakby to powiedzieć najlepiej się rozumiemy w całej rodzinie hehe B) 2 lata starsza

http://img252.imageshack.us/img252/2899/mediumkvkufn574b3e2613c.jpg

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj