marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kanuni5125    0

To jest dobra piosenka opisująca to co mówie. W dzisiejszych czasach jest pełno takich dziewczyn, dobrze że ja już znalazłem swoje szczęście <_<


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Niestety nie!! :D :lol: Bo C-360 inaczej jęczy przy odpalaniu, i troszkę inaczej parkocze.

Trzeba szukać takiej dziewczyny, która cie przygarnie jak do niej przyjdziesz z niczym, a jak powie: wypier...... to wiadomo za czym do ciebie przyszła.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No to uruchamianie to musi byc zpreparowane :D ale ten charakterystyczny dzwięk tylnego mostu przy ruszaniu :lol: 360 :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Choć to może i c-360, bo ja mam c-355 (najprawdopodobniej) i aż tak nie wyje.

 

To jaki temat teraz poruszamy??


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Kurde jak by przyjechal na rowerze a nie mial blisko to bym byla pod wielkim wrazeniem ;) ja pojechalam 23 km w jedna i byłam sama z siebie dumna :lol:

i dziękuje za stwierdzenie,że jestem mądra..nie wiem czy prawda,ale miło czytać,że ktoś tak sądzi :lol:

dyr,dyr wymiata :lol: wymiekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

:)

 

Nom Ja nie chwaląc się (bo nie ma czym) jeżdziłem 3 lata do szkoły rowerem - 7 km w jedną stronę , czy to zima czy to wiosna , czyli wychodziło 70 km /tydzien lekko - dzielny składak dawał radę :D

 

Ale nie żałuję bo dobry charakter w nogach został mi do dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Oj składakiem się najwygodniej jeździ, całe wakacje z nim przeżyłem, zresztą widać go na jednym moim filmie ze żniw :D

Czy to polna droga, czy asfalt, zawsze lekko, nie to co te nowe, a i do panny by pojechał, tylko znajdź tu u mnie we wsi taką, która nie wyśmieje lub nie rzuci złośliwego komentarza pod adresem PRL-owskiego jednoślada, to stawiam ćwiartke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Hehe jadąc do dziewczyny to żaden problem przejechać kawałek. A jeśli jeszcze nie ma sie samochodu w danym momencie. Niedawno przejechałem do dziewczyny 25km w jedną strone w 50 min na rowerze. I powiem Wam. Warto było :D Gorzej było wracać jak już było ciemno i do tego zaczęło padać. Ale o tym sie tak nie myśli. WARTO BYŁO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Ja już mam dość tych '' nowych '' (jedzie się na nich jakby były z ołowiu) i zainwestowałem w moto. Poj. 50ccm (ledwo mnie ciągnie, ale jedzie ;) ) wleje 2 l benzyny ( no nie całe bo za 10zł :D ) i jadę na tym ok. 66km, prędkości zawrotnej nie ma, ale to co on ma mnie wieść a z jaką prędkością to już inna gra. W żniwa od razu inaczej się robi jak się przejedzie ( chłodzenie :lol: :) ).


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja pierdziele do dziewczyny rowerem jechac , jeszcze tak szybko jak @silva :) - no nie wierzę zes się nie spocił :D a to troche tak nie estetycznie do dziewczyny ;)

 

Ja mam coś w podobie @LOST a mianowicie wspominane wczesniej TICO :lol: za 10 zł to zrobię gdzies z 35-40 km (za czasów wakacji gdy bęzyna była tansza) a zawsze to posiedziec i "pogadac" mozna z dziewczyną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

się śmioej, Patrycja ma Tico. Nie pada, nie wieje, łupu cupu daje 8 ludzie wjedzie wersja hard :D Mały silniczek ale rwie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Coś w tym jest, zawsze można gdzieś ją przewieść itp. A na rower to co powiesz? ''wsiadaj na bagażnik.....tylko się nie rój bo jeszcze pęknie'' :D;) (bez urazy).


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

He he z tym rowerem to przypomina mi się scena z filmy "kochaj albo rzuc" jak Kargul wiózł Pawlaka :)

 

 

A rzeczywiscie jak sięgnę pamięcią 8 osób do tico wlezie :D (ale do bagaznika nikt się nie zmiesci) ech o moim Śmiechowym Ticu krążą już legendy ;)

 

Czesiu mały ale wariat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Chyba trochę za ''solidny'' sprzęt żeby można było tak ryzykować :D


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

a na 2 kołach jeździłes tym sprzętem? :)

 

 

nie ;) ale ostatnio po zebraniu zakrętu na nierównym lodzie jechałem na 3 kołach bo 4 odpadło (wahacz się rozje*** ł) :D całe szczescie ze nówka kosztuje tylko 20 - 25 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A my jeździliśmy fakt że jak by sie obalił to by się pogniótł :D Mały ale wariat ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No co ty :(

 

TICO jest taką mniejszą wersjią "kid'a" z "nieustraszonego" - napewno z pod karoserii rozłożyły by się skrzydła i turbo dopalacze :D

 

No co ? Ja w to wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj