marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

StasiekS    73

Ale nie mówimy o jego interesach tylko zachowaniu, charakterze. Dlaczego dresy tak przyciągają kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Bo laski są puste jak portfel po świętach i lecą na buraka bo dla mnei dres po prostu jest bucem. Normalny człowiek nie kozaczy do byle kogo nie pyta o problemy...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A jeżeli dziewczyny wolą dresiarzy to oni sie mnożą jak perz po talerzówce :lol:

Do mnie jakis kozak patrycji dawno temu dzwonil i kozaczył Miał przyjechać, wszystko gotowe było. Ja tam nie kozacze, nie woże się żyje po prostu sobie na swym gosp nie wchodząc nikom yw droge ale jeżeli taki kozak ma chcęć mnie odwiedzić no to mnie rusza i go zapraszam w celu wyrwania chwasta. Niestety, zwątpił :)

 

 

Ja tak samo :)

 

Nikomu w drogę nie wchodze , ale jak taki "cwaniaczek" wejdzie mi w paradę to trzęsie mnie jak słomę na wytrząsaczach w Bizonie żeby mu udowodnić ,że jest zbyt pewny siebie :) ... i naprawdę , czasem sam się sobie dziwię ze tyle we mnie stanowczosci .

 

kobiety, czy naprawdę wolicie dresiarzy i gangsterów ?

 

czy normalny facet musi zawsze przegrać z dresiarzem ? otóż nie, to że nosi dres nie musi znaczyć że ma jaja, a nie wszystkie dziewczyny chcą być z takimi kolesiami, uwikłanymi w czarne interesy, niejednokrotnie narkotyki, to świadczy o nich tylko źle, że nie potrafią dojść do czegoś w życiu "legalnie" :D

 

wątek humorystyczny: wiecie dlaczego dresiarze mają w swoich samochodach szklane drzwi ?

 

 

Ja nie wiem , nom dlaczego mają szklane drzwi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

NO czyście zwariowali :lol: ja chce mężczyzne,nie dresiarza ani nie gangstera :)

Ale podaj Ewelina cechy tego mężczyzny. Tylko jak możesz wymień je trochę dokładniej, podaj swoją definicję tego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Moze puste dziewczyny lubia jak maja boya który bedzie wszędzie ich bronił i kozaczył...

Nie wiem,ja jestem za normalnymi,którzy tylko w wyjątkowych sytuacjach urzywają siły,jak naprawde się coś dzieje.

Troskliwy,potulny,cacany,hehe ja potrzebuje ciapka :lol: który będzie meżczyzną kiedy będzie trzeba :)

Nie potrafie podać dokładnej definicji,wybaczcie,to ma być po prostu dobry człowiek nie szukający kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

chłopaki widzę nienawiść wśród Was do dresów, piszecie "cwaniaczek", czyżbyście byli zazdrośni o nich, że oni przyciągają dziewczyny do siebie, chcą to niech lecą na nich, ich wybór, dziewczyn na świecie jest dużo jak już pisaliście wcześniej, na każdego czeka ta druga połówka, tak trzeba myśleć i iść do przodu :lol:

 

ja mam ciapka, tzn. ursusa c330 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Nie , nie :)

Ja to im wręcz współczuję jakkolwiek to nie zabrzmi :) oi jak mówię nie uwazam wszystkich "dresów" za złodzei itp. napewno jak wszedzie są i normalni ludzie z głową na karku trzymający sie tego stylu .

 

 

A Ja mam 2 Ciapki c-330 :) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A Ja mam lek na wszystkie problemy :lol:

 

DISCO-POLO :)

 

Czesiek posłuchaj sobie : http://www.youtube.com/watch?v=LKb-8v8P2QU - grunt to dobre nastawienie :)

 

 

Robić mi się nie chce

No bo nie mam po co

Lubię pospać za dnia

Pobawić się nocą

I choć mówią leniu

Może to i prawda

Lecz szaleje za mną

Każda młoda panna

 

ref:

Będę kawalerem

aż do końca świata

Nie zostanę księdzem

jak by chciał mój tata

Będę kawalerem

to mi się opłaca

Żeby ciemną nocą

dziewczyny obracać x2

 

Mężem nie zostanę,

Choć nie jedna chciała

Do ołtarza siłą

ciągnąć próbowała

Bo nie w moim stylu

Dziewczynie obiecać

Kiedy za pięć minut

Inna mnie nakręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Wśród mężczyzn można wyróżnić wiele typów:

- dresiarze,

- mężczyźni normalni,

- ćtapy i wiele innych.

Różnica między dresiarzem a normalnym ''chłopem'' jest taka, że dresiarz eksponuje ''jaki to on nie kozak i że ma tyle odwagi, itp.'' a normalny mężczyzna, niby normalny, ale jak potrzeba to i pazury pokarze.

Na pewno nie należy zwracać uwagi na dresiarzy, bo to jeszcze bardziej utwierdza ich to w swojej wierze.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jest popyt to jest i podaż. Tak samo z tymi pokemonami. Jest na nie popyt to i pokemony jeszcze istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No własnie "zelusie" <_< kiedys pamiętam kolega z gimnazjum na takiego się lansował , a ze ja przekorny jestem to mu fryzurkę popsułem :P to on strzał mi prosto w oczy i chodu ... - dorwałem dziada na następnym piętrze budynku , przyprowadziłem z powrotem na miejsce zdarzenia to się chłopak popłakał ...

 

ha ha o rolnikach tez coś jest :D

 

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Rolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To wyjątkowy gatunek te żelusie ale umieją wkur*** No oczywiście ten którego znam jeździ Golfem II po tjuningu z wiadrem bez dna <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Ale która dziewczyna poleci na kolesia który na randki przyjeżdża rowerem? <_<


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj