marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LOST    7

Po dobrym przemyśleniu sprawy ''3/4'' wynika, że (według mnie) przybywa dziewczyn w typie ,,słit'' {czyli dobre opakowanie, pusty środek}. Tak, każdy się musi wyszaleć :mellow:


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ładnie to ująłeś "dobre opakowanie, pusty środek"

Ostatnio wpadła w oko fajna laska, miałem do niej uderzyć ale znalazłem jej photoblog. Zobaczyłem słit focie i pokemoniaste opisy, od razu się zniechęciłem :mellow:


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Pustak hasiowy nie bylby zly mam pare dziur do zalatania,garaz do wystawienia ...

 

Ale coz poradze solara ciezko sie cos muruje .... :lol: ;)

 

Ładnie to ująłeś "dobre opakowanie, pusty środek"

Ostatnio wpadła w oko fajna laska, miałem do niej uderzyć ale znalazłem jej photoblog. Zobaczyłem słit focie i pokemoniaste opisy, od razu się zniechęciłem :mellow:

 

 

Trza bylo pierw zagadac jezyk pokemoniasty teraz w modzie ja bym sie tak szybko niezrazal ;):D


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

To kumpel się mi pochwalił jaką to zajeb... laskę dostał do poloneza na studniówkę. Zadowolony był do 1 spotkania, na gadu mi pisał ,że wszystko ładne, piękne tylko 5 kilo zaprawy na twarzy ,że wieczorami chyba szpachelką skrobie :mellow:


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Trza bylo pierw zagadac jezyk pokemoniasty teraz w modzie ja bym sie tak szybko niezrazal ;):D

 

Znam dobrą kumpelę, która też tylko słit focie i pokemoniaste opisy na gadu, nk. Dziękuje za taką panne, to ja wolę być "wiecznym kawalerem", nie wytrzymałbym bym psychicznie :mellow:

 

Czasem jak napiszę do mnie na gadu to nie odpisuję, bo przez przypadek mógłbym coś głupiego napisać :lol:


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody89    1

Stary masz złe podejscie mówiac ze bys z nia nie wytrzymał. To ona ma z Toba nie wytrzymac, bo bedziesz jednym z niewielu co odwazy sie jej powiedziec prawde w oczy, mow co myslisz nie powstrzymuj sie badz soba! A nie wychodz z załozenia lecpiej nic nie mówic, byc cicho i takie tam. Własnie lepiej mówic i nie udawac ze cos ci pasi a tak nie jest. Wiesz niesty taka jest szara rzeczywistosc ze kobiety trzeba trzymac krótko w ryzach, a jak cos odwalaja albo ci nie pasi to trzeba je poprostu opier...ać i to konkretnie. A jak raz Ci wejdzie na głowe to zapomnij ze sie to zmieni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

No rzeczywiście najgorsze to chyba jest jak dziewczyna cię omota i w ogóle ''wielka miłość'' a jak kończy się kasa to powie spie...... dziadu!


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Dobrze chłopaki mówicie :mellow:

 

nie wiem czy wy tez tak macie ale Ja czasem mam wrazenie ,ze urodziłem się w nieodpowiednich czsach tzn. wydaję mi się ze kiedys to wszystko było bardziej uporządkowane , młodzi mieli trochę więcej kultury , wychowania itp. przez co byli wartosciowszymi ludzmi :lol: (moze się mylę , nie mówię ze nie)

 

 

Ja ostatnio miałem sytuację odwrotną co do takiej "słit" ;) tzn. zachowywała się tak , wysłała fotkę na której jest "odpicowana" , ale sprawdziłem jej konto na NK a tam zdziwienie ;) zdjęcia "naturalne" opisy w miarę przyziemne i logiczne . Widac próbuje grac kogos kim nie jest .

 

 

PS. 3/4 ch.. warte ale zawsze zostaje ta 1/3 z którymi da się coś zdziałac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Najlepiej to zwalić na kobiety niepowodzenia. Każdemu podoba się inna kobieta. Inny lubi pokemony, a inny śmiertelnie poważne. Są oczywiście kobiety które nie nadają się do niczego ale to na pewno nie 3/4 populacji. Każdy z Was ma swój ideał którego cały czas szuka ale ilu facetów to i tyle ideałów które nie koniecznie muszą podobać się reszcie.

Nie szukajcie swoich połówek na siłę. Jeśli spotkacie jakąś kobietę która Wam się podoba to zachowujcie się normalnie. Nie wywyższajcie, nie stawiajcie na piedestale. Kobieta jest dodatkiem do życia mężczyzny a nie jego całym życiem. Ona ma Wam umilić życie a nie utrzymywać przy życiu.

 

A co płatnego seksu? Co w tym złego? Najczęściej teksty typu "jestem za przystojny i zbyt młody" gadają tacy co nie mają pieniędzy albo się po prostu wstydzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

A co mają powiedzieć Chińczycy jak tam na 1 kobietę przypada 3 mężczyzn?? :lol:

Ja też mam takie wrażenie że jestem w chu.... czasach, dla przykładu kto kiedyś słyszał o gejach czy lesbijkach??


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

A myślisz że kiedyś nie było? Byli tylko bardzo dobrze się ukrywali, były także pokemony tylko inaczej się zachowywały. I nie zwalajcie na czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Nie temat dla mnie,bo nie pale,nie lece na kase i nie mam kilo pudru na buzi :) ale nie gardze makijazem,tyle ze robie to z głową i nie używam pudru na cała buzie,bo sie wyglada jak trup :lol:

No i wogóle czasem podchodzę do życia jak starej daty człowiek :) Świat się teraz pomylił z powołaniem i dużo ludzi ma nasrane we łbach i w podejściach do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

@Edek i o to właśnie chodzi w tej wymianie poglądów! Mam takie same poglądy jak ty, jak kobieta piękna to i makijażu nie potrzeba. W życiu trzeba być elastycznym.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NO,ale wiesz normalna ilosc jest mile widziana,bo piekno trzeba podkreśląć tylko z głową i ja lubie bo widzę ze wyglądam wtedy korzystniej :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ładnej kobiecie we wszystkim ładnie. Czasy jakie są każdy widzi. Albo się przystosujemy albo i nie. Mnie najbardziej wkurza zamiana ról. Kobiety stają się coraz bardziej wyzwolone, niezależne a mężczyźni stają się "babami". Współczesne nastolatki za kilkanaście lat nie będą już przypominać naszych mam lub babć. Za kilkanaście lat to facet będzie musiał sobie sam gotować i opiekować się dzieckiem bo jego żona będzie stworzona do "innych" celów i do tak przyziemnych celów nie ma czasu ani ochoty. I nie chodzi mi o to żeby kobieta była kurą domową ale o równy podział obowiązków który pomału zanika. Faceci także robią się gorsi. Przejdźcie się ulicą o zobaczcie ilu jest normalnych mężczyzn, normalnie ubranych i bez niedowagi w wieku ok. 20 lat? Zobaczcie ilu jest jeszcze romantyków którzy płaczą po odrzuceniu zalotów kobiety? Takich delikatnych chłopczyków którzy boją się mieć własnego zdania. Też coś takiego zauważyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Z natury rzeczy facet musi być twardy i utrzymywać rodzinę a kobieta musi być delikatna, zajmować się domem, ale zdarzają się coraz większe odchyły od tej reguły.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ładnej kobiecie we wszystkim ładnie. Czasy jakie są każdy widzi. Albo się przystosujemy albo i nie. Mnie najbardziej wkurza zamiana ról. Kobiety stają się coraz bardziej wyzwolone, niezależne a mężczyźni stają się "babami". Współczesne nastolatki za kilkanaście lat nie będą już przypominać naszych mam lub babć. Za kilkanaście lat to facet będzie musiał sobie sam gotować i opiekować się dzieckiem bo jego żona będzie stworzona do "innych" celów i do tak przyziemnych celów nie ma czasu ani ochoty. I nie chodzi mi o to żeby kobieta była kurą domową ale o równy podział obowiązków który pomału zanika. Faceci także robią się gorsi. Przejdźcie się ulicą o zobaczcie ilu jest normalnych mężczyzn, normalnie ubranych i bez niedowagi w wieku ok. 20 lat? Zobaczcie ilu jest jeszcze romantyków którzy płaczą po odrzuceniu zalotów kobiety? Takich delikatnych chłopczyków którzy boją się mieć własnego zdania. Też coś takiego zauważyliście?

 

No tak , ale powiedz takiej wyzwolonej kobiecie ze uwazasz ze powinna zajmowac się domem , wychowywac dzieci to od razu powie ze albo jestes szowinistą albo jestes zacofany :lol:

Ja nie jestem przeciwny równouprawnieniu kobiet , ale wszystko w miarę i z głową , przeciez jesli np. to kobieta utrzymuje rodzinę to nic w tym złego o ile nie spycha mężczyzny do roli "kuchty" i nianki :)

Z resztą mówisz Stachu o tym ze cię to denerwuję , a przeciez dawniej tez tak było tylko nikt tego tak nie nazywał , znam takie małzenstwa z pokolenia moich rodziców gdzie rządzi zona a mąż siedzi cicho , ba nawet ich dzieci to zauwazają , nawet smiałem sie gdy kolega robił jakąś listę w szkole i wszystkich rodziców wypisywał - mąż , zona a u siebie odwrotnie zona, mąż - smielismy się ze wiadomo kto u niego w domu rządzi :)

 

Ideały kobiet w oczach mężczyzn ? wiadoma sprawa ze ideałów nie ma :) tak samo z miłoscią - wydaję mi się ze łatwiej pokochac kogoś z wadami niz ideał (a raczej utrzymac tę miłosc) bo ideał szybko zpowszednieje a poznawanie własnych wad i zalet , zachowan na wzajem jest czyms ciekawszym czyms co cementuje związek .

 

 

Ja nnie mówię ze się znam , to poprostu moje własne zdanie na ten temat z którym nikt się zgadzac nie musi :)

 

 

P.S. Ja sie moge pochwalic bo nie jestem ani za chudy ani otyły :D Masz rację Stachu takich chłopaków jest coraz mniej , tak samo jak szarmanckich czy kulturalnych , to gatunek na wyginięciu ale to nie nasza/płci męskiej wina tylko kobiet bo one teraz chcą tylko "dresiarzy" "gangsterów" itp. a nie normalnych zjadaczy chleba ... - myślę ze się z tym zdaniem zgodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Kiedyś też tak było ale ta dominująca żona nie kazała mężowi byś kurą domową. Z opowieści rodziców czy starszych i kiedyś były księżniczki ale nie wstydziły się tego że posprzątały dom albo ugotowały mężowi obiad bo akurat miały chwilę wolnego czasu i chciały mu sprawić przyjemność. Teraz kobiety od tego się stanowczo odcinają i uważają to za dyskryminację kobiet itd.. Pomału brakuje właśnie tego równego podziału w małżeństwie gdzie obiad gotował lub sprzątał dom ten kto miał czas lub po prostu podziału obowiązków.

 

Ideał jest niedościgniony ale każdy do niego dąży. Jeśli lubisz wysokie blondynki to na nie właśnie zwracasz większą uwagę niż na szatynki i właśnie mając do wyboru szatynkę lub wysoką blondynkę wybierzesz tą drugą bo ona jest bliższa twojemu ideałowi. Niekoniecznie to musi być wygląd. Może to być zachowanie, charakter czy i inne cechy.

 

Kobiety wybierają koksów i dresiarzy bo oni nie będą nudni, nie są pantoflarzami ani małymi chłopczykami którzy boją świata i ulegają im. Kobieta chce mężczyzny który ochroni ją i zapewni bezpieczeństwo psychiczne, fizyczne jak i finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Co do ostatniego zdania ...

to wyklucza niemalze to co pisałes wczesniej o równouprawnieniu bo skoro kobiety chcą byc głowami rodzin , zarabiac , rzadzic w domu to po co im ktos kto zapewni im bezpieczenstwo , ochronę itp. skoro ona sama swietnie sobie da radę a co wazniejsze chce tego :lol:

 

Czyli pozostaje nam facetom albo zostac dresiarzem , postępowac po chamsku i rzadzic sie jedynym prawem , prawem silniejszego , albo popasc w drugą skrajnosc i zostac domową "ciapą" ?

 

I my sie dziwimy ze w Polsce szerzy się złodziejstwo , chamstwo itp. skoro taka "dziewczyna" woli dresiarza to przeciez marne szanse ze pójdzie on do uczciwej pracy , zarobi na dom i rodzinę , bo przeciez nie ukonczył on (w wiekszosci przypadków) szkoły większej niz zawodówka i nie bedzie uczciwie zarabiał tylko zył z przebijania numerów nadwozia w kradzionych BM-kach ...

Oczywiscie nie twierdzę ze wszystkie "dresy" sa tacy :) zdarzy się napewno jakis wyjątek który ma głowę na karku i da sobie radę w zyciu w miarę uczciwie .

 

 

Po za tym faktem , dziwi mnie ze (z tego co twierdzisz) dziewczyny uwazają zwykłych chłopaków za nudnych :) no ale owszem normalny chłopak , nie zostawi dziewczyny pod dyskoteką , albo nie jedzie po pijaku swoim golfem , jak to się często zdarza wsród "ciekawych kolesi" - - fakt zawsze to jakas atrakcja :)

 

 

Szczerze to niektórym ludziom się w d*pa** poprzewracało , bo jak są kochani i kochają to im nudno i zbyt banalnie , dlatego zaczynają się zdrady , strzelanie fochów itp. , tylko ze później często się tego załuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A jeżeli dziewczyny wolą dresiarzy to oni sie mnożą jak perz po talerzówce :lol:

Do mnie jakis kozak patrycji dawno temu dzwonil i kozaczył Miał przyjechać, wszystko gotowe było. Ja tam nie kozacze, nie woże się żyje po prostu sobie na swym gosp nie wchodząc nikom yw droge ale jeżeli taki kozak ma chcęć mnie odwiedzić no to mnie rusza i go zapraszam w celu wyrwania chwasta. Niestety, zwątpił :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale kobiety nie chcą utrzymanków. Dominująca kobieta nie chce być z facetem który nie potrafi sobie poradzić w życiu, który nie jest ambitny, lub jest niedorajdą bo to nie jest dla nie facet, wyzwanie. Chyba że mówimy o kobiecie która dominuje aby wydoić swojego misiaczka. Znajoma powiedziała mi kiedyś ze chce być z facetem który delikatnie rządzi w związku, bo to on ma mieć jaja a nie ona. Sądzę że tak samo chce większość kobiet.

I kobiety wybierają dresiarzy bo u nich występują właśnie te cechy: męskość, zaradność, nie jest pantoflarzem. Krótko mówiąc jest facetem z krwi i kości który zna swoją wartość, który nie da sobą pomiatać. Nie musisz być dresiarzem aby mieć takie cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

kobiety, czy naprawdę wolicie dresiarzy i gangsterów ?

 

czy normalny facet musi zawsze przegrać z dresiarzem ? otóż nie, to że nosi dres nie musi znaczyć że ma jaja, a nie wszystkie dziewczyny chcą być z takimi kolesiami, uwikłanymi w czarne interesy, niejednokrotnie narkotyki, to świadczy o nich tylko źle, że nie potrafią dojść do czegoś w życiu "legalnie" :lol:

 

wątek humorystyczny: wiecie dlaczego dresiarze mają w swoich samochodach szklane drzwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj