marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Edek18    0

hehe no piękna nie jest ale serial jest pocieszny :huh:

Nie pracuje,w weekendy chodzę do szkoły.Wole się nudzić póki mogę :huh: Jeśli chcesz wiedzieć konkretniej to zapraszam na gdzie kolwiek indziej :huh:

Ty to w jaki sposób zajmujesz sobie dzień jak już tak o tym rozmawiamy ?? pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jeszcze nie pracuję ale czegoś muszę poszukać. Prowadzę razem w wujem gospodarstwo ale mamy ledwo 20ha więc i roboty nie ma za dużo. Tak to studiuję w Warszawie. A że studia nie zajmują mi dużo czasu to siedzę w domu.

To twoi rodzice mają cierpliwość do ciebie albo jesteś ukochaną córeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

O tym to też możemy podyskutować,ale gdzie indziej :huh: Bo tu wszyscy nie muszą być poinformowani :huh:

Dobrej nocy życzę i kudłatych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Apropo filmów , to oglądaliście wczoraj "samotnosc w sieci" ? toż to prawie opowiesc o AF :huh:

 

... tylko koniec smutny :huh:

 

 

 

Mówicie ,że chodzicie późno spac , a jak jest ze wstawaniem ? Ja (niestety chyba) lubie długo spac :D tzn. srednio wstaję o 9.00 - ostatni z rodziny .

Okres depresyjny otwarty ? dla mnie najgorsza jest jesien na takie sentymenty a o te pore to juz "po ptokach " :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Dr. House, Czas Honoru a kiedyś to Chirurdzy, Ostry Dyżur. A jeszcze kiedyś to oglądałem Magnuma, Drużyna A, Nieustraszony czy MacGyver.

 

A tej piosenki to chyba każdy się uczył. Począwszy od przedszkola o kończąc w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No to nie najgorzej z pamięcią jak też pamiętasz :huh: Z wyżej wymienionych kiedyś czasem Ostry dyżur ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

Kevin??? heheheh do znudzenia :huh: a miałem nadzieję, że z nim będzie to samo co z ciężarówką coca-coli;) nie pojawi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Wiecie co wstyd się przyznać,ale ja już nasłuchuje świąteczne piosenki :) ;[ a jedną szczególnie,bo uczyłam się jej w zerówce :)http://monitta87.wrzuta.pl/audio/8qIlHBOYu3a/czerwone_gitary_-_jest_taki_dzien

 

Serial na wczoraj oczywiście Majka jak codzień :) W moim przypadku były jeszcze Tancerze :) a Wy co proponujecie z seriali ??? :)

 

 

Świat według Kiepskich :)

 

Ja tam uwielbiam Polskie komedie Barei i filmy Machulskiego :) Po za tym "Licencja na wychowanie" , "Czas honoru" , "U Pana Boga w ogródku"

A z zagranicznych to (hronologicznie) "Mg Giver" , "Nieustraszony " "LOST" , "Córki Mc Clouda" , "Dr Hause" .

 

 

Jesli w te Swieta znów wyswietlą Kewina to skonczy się to trwałym urazem psychicznym w moim przypadku :huh: Za to nie obraziłbym się gdyby zaproponowali jakis polski film z lat 90 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A dla mnie to kevin może być ale coś naszego też niech dadzą jedno i drugie żeby wilk syty i owca cała :huh:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A dla mnie święta bez Kevina to juz nie te same święta by były...musze profilaktycznie oglądnąć żeby poczuć magię świąt :)

Najlepiej niech puszczą "Poszukiwany,poszukiwana" Czy Marysia wie ile jest cukru w cukrze ?? :lol::P :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Albo "Nie lubię poniedziałków".

Ogólnie stare polskie komedie są nieziemskie. Teraz to już jakiś chłam produkują. Nie wiem jak można to oglądać.

Oglądał ktoś "Kac Vegas"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Pamiętam czasy liceum jak patrzyłem sie apetycznie na dziewczyne głównie nogi tyłek a jak ona sie gapnęła że to robie to mówiłem jej zawsze "ładne buty" troche to głupio brzmi ale fajne działanie miało :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No mogła by się zniechęcić do Ciebie jak byś powiedział ładny tyłek :lol: więc dobrze,że umiesz wybrnąć z sytuacji :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

To nie była jedna :rolleyes: A sposób? nie wiem z uśmiechem na twarzy. Ale ja nie próbowałem wybrnąć z sytuacji. Ja to robiłem specjalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

To twój r.. jest Silva w awatarze? Jeśli tak to weź to jakoś ładnie zrób.

 

To też zależy od dziewczyn. Z jednymi możesz pożartować o wszystkim a drugie mogą brać to śmiertelnie poważnie lub po prostu nie będą rozumieć.

 

radze byc troche grzeczniejszym na przyszłosc

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Na pewno z lepszym gustem od ciebie. W podstawówce uczą już jak ładnie zdjęcia przerabiać, kadrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj