marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Edek18    0

No kiedyś tak było,wiecznie uśmiechnieta...ludzie mówili,że taka radosna jak by w życiu zmartwień nie miała no to sobie mysle chyba źle ze kryje nie zadowolenie więc jak źle to Ci co mają wiedzieć to wiedzą,że jest gorzej niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

Edzia wczoraj i dzisiaj miała chyba takie "fajne dni ", bo też było Jej szkoda iść spać... :)

 

jak to zawiesić nasz serwis ?(nie ma mowy)...a gdzie człowiek by się wygadał tzn. wypisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No zawiesic , bo jakby całe AF balowało na weselu to nikt by nie siedział przed kompem tylko nawiązywał relacje w rzeczywistosci :)

 

 

 

 

 

No kiedyś tak było,wiecznie uśmiechnieta...ludzie mówili,że taka radosna jak by w życiu zmartwień nie miała no to sobie mysle chyba źle ze kryje nie zadowolenie więc jak źle to Ci co mają wiedzieć to wiedzą,że jest gorzej niż zwykle.

 

 

Oj chyba wiem o czym mówisz ...

 

Jak to kiedyś ktos napisał " zycie to teatr , a ludzie przybieraja różne maski" Często czuję ze heh ... serce boli - tak boli ale nie fizycznie tylko uczuciowo , psychicznie ... a mimo to uśmiech na twarzy i wszystko pozornie gra : "wszystko chłopcy jest okej , tylko czasem w taki dzien kiedy wicher goni chmurę od zachodu

dusza krzyczy Go Go Go (goł goł goł) a rozsądek no , no, no (noł noł noł " jak śpiewał pan Laskowski ...

 

 

No ale koniec smucenia , Ewelka nie ma się co poddawac - jeszcze będzie pięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No przecież gitara gra,ja się smuce w tym momencie w ogóle :P Trzeba wierzyć,że życie przywiedzie nowe lepsze rzeczy i lepszy czas :D

No właśnie jak by nie było AF to gdzie bym wypisała swoje gorzkie żale,no gdzie ja sie pytam ?? :) :)

Lubie kiedy są te dobre dni,bo kiedy przychodzi jakiś dołek to najchętniej bym się dobiła :) a tak jak go nie ma to się człowiek cieszy i jest silnyyy,że fnet by góry przenosił :)

 

No,a my na to...to Ty nie wiesz ;) trwa impreza, AF się łączy... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

AF się integruje,

no człowiek już tak jest skonstruowany że raz jest wesoły i skacze z radości(chociaż sam nie wie dlaczego) a raz znowu smutny, cóż na to poradzić, możemy sobie nawzajem życzyć aby w roku przeważały te lepsze dni. :)

z drugiej strony życie było by nudne jakby wszystko się udawało... przeszkody muszą być aby można było z nimi walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7

Ewelina tak chyba każdy ma,ale jest NASZE AF na którym są przyjaciele,znajomi,ktorzy sprawią że poczujesz się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

AF się integruje,

no człowiek już tak jest skonstruowany że raz jest wesoły i skacze z radości(chociaż sam nie wie dlaczego) a raz znowu smutny, cóż na to poradzić, możemy sobie nawzajem życzyć aby w roku przeważały te lepsze dni. :)

z drugiej strony życie było by nudne jakby wszystko się udawało... przeszkody muszą być aby można było z nimi walczyć

I cieszyć się że się wygrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciano    7

Droga Ewelino, jasne że było warto, najbardziej podobała mi się pierwsza częśc tematu, bardzo konkretna, opowiadająca o zazwyczaj trudnych początkach związków damsko-męskich, czytało mi się ją trochę jak swego rodzaju dobrą powieść o życiu, gdzie autorami byli normalni ludzie-użytkownicy AF, ze swoimi problemami i doświadczeniami miłosnymi, szczególnie podobały mi się posty dziewczyn: Twoje Ewelino, Basi, Karoliny lub Kariny, przepraszam nie pamiętam (po nicku ciężko zgadnąć) no i cięte ale zarazem bardzo prawdziwe i życiowe posty użytkowniczki o nicku Banan.

Ogólnie temat super, myślę że pomógł nie jednej osobie w odpowiedzi na trudne życiowe pytania i dylematy, mi osobiście poprawił znacząco humor,dodał pwenoości siebie i teraz bardziej optymistycznie patrzę, podchodzę do życia i uczucia miłości i związków no i czekam na tę prawdziwa miłość :huh: ........ i nowe ciekawe posty w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Tu tylko sami single piszą więc o związkach będzie mało.

Teraz zima więc okres depresyjny uważam za otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nie wierzę że są tu tacy.

Trzeba wierzyć,że życie przywiedzie nowe lepsze rzeczy i lepszy czas :huh:

 

Wiara do niczego nie doprowadzi. Jeśli nie weźmiemy życia w swoje ręce to nic z tego nie będzie. Wszystko zależy od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Nie mówię,że ja w to nie zaingeruje :huh:

Ja nie zakładam,że już trzeba zacząć okres depresyjny...na co po co komu on. To że zimno to nie znaczy,że ponuro musi być w głowie i w sercu :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale na pewno są tacy.

Ewelina będzie brała życie w swoje ręce. Robi się groźnie. Uciekać panowie z południa Polski, szczególnie Ci bardziej majętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Haha...jasne :huh: odpychaj wszystkich ode mnie tego mi trzeba :huh:

No coś trzeba czasem zrobic by było lepiej samo nie będzie :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Zawsze coś trzeba robić aby było lepiej. Wiara w lepszą przyszłość jeszcze nikomu nie znalazła chłopaka/dziewczyny.

Też należysz do osób które nie znoszą samotności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Należe do osób,które uwielbiają towarzystwo bliskich osób czyli jeśli to nie chłopak to nie koniec świata...mnie wiele radosci przynosi liczne rodzeństwo i przyjaciele no i znajomi czyli cieszy mnie każde wyjście z domu,ale czasem lubie pobyc w cieple domowym i potrafie tak przesiedziec caly dzien bo poprostu tego potrzebuje czasami i nie uważam to za coś czego nie znoszę :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale chodzi mi o dłuższą samotność a nie jeden dzień. Potrafiłabyś nie spotykać się ze znajomymi czy rodziną prze dłuższy okres czasu? Miesiąc lub dwa? Często teraz wychodzisz gdzieś ze znajomymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Nie,nie widzieć się tyle z bliskimi to rzecz dla mnie nie ludzka.Bo dlaczego sobie odmawiac tyle takiej przyjemności :huh: Nie częstobo ostatnio lubie ognisko domowe :huh: raz na tydzien jak wyjde do pubu to jest gitara :huh: prędzej wychodze gdzies do znajomych lub oni do mnie..to zalezy czasem jest tak,że kazdy dzień kto inny a czasem cały tydzień nikt,a czasem w jednym dniu się złoży ze kilku na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jeden dzień to nie jest samotność. To jest po prostu odpoczynek od ludzi, przerwa na złapanie tchu lub po prostu dzień na przemyślenia. Ja to lubię samotność, lubię sobie posiedzieć w domu przez tydzień, dwa tygodnie lub i więcej. Ale i lubię czasami wyskoczyć ze znajomymi gdzieś ale to nie za często.

Też cierpisz na bezsenność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No dwa tygodnie to zabardzo bym się zadomowiła :huh: i jak by przyszło mi gdzieś wyjść to bym nie miała na to ochoty wręcz.No racja jeden dzień to nie samotność to odpoczynek.

Tak nocny Marek chodzę koło 1,2 bo lubię późnym wieczorem oglądać seriale na kompie lub konwersować z ludziami jeśli jest takowa okazja :huh: Urodziłam się w tych granicach godzinowych,może to ma coś wspólnego z tym hehe :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Majka...i czekam na Szpilki na giewoncie z utęsknieniem ;D

Mój jak na razie nie jest zmuszony do przestawienia :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Majkę i tą brzydką na Giewoncie. Aż się dziwię że nie mieli ładniejszych w Polsacie.

To ty nie pracujesz w ogóle? Nie nudzi Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj